میلاد قربانی 18 روز پیش

فروش یک تریلیون توکن شیبا؛ آیا ریزش‌های بیشتری برای شیبا اینو در راه است؟

مارکت رمز‌ ارز شیبا‌ اینو در حال تجربه‌کردن لحظات داغ و پرتنشی در بازار پر نوسان ارزهای‌ دیجیتال است. ارزش توکن‌های SHIB روز به روز کاهش می‌یابند و سرمایه‌گذاران Shiba Inu را در سال ۲۰۲۲ متحمل ضرر‌های زیادی کرده‌است. در ادامه و با حفظ این روند نزولی در بازار ارز‌های‌ دیجیتال، بسیار محتمل است که کاهش بیشتری در قیمت این میم‌کوین مشاهده شود. بنابراین، سرمایه‌گذاران Shiba Inu  تصمیم گرفته‌اند تا حدود یک تریلیون توکن SHIB را به‌فروش برسانند تا از مشکلات به وجود آمده به دلیل بی‌اعتمادی در مورد قیمت این ارز دیجیتال عبور کنند.

با وجود اینکه SHIB به عنوان یک میم‌کوین شروع به کار کرده است، اما در مدت کوتاهی به یکی از رمزارزهای محبوب تبدیل شد. این میم‌کوین در آگوست ۲۰۲۰ توسط فردی به نام ریوشی (Ryoshi) برای تقلید از دوج‌کوین و مسخره‌کردن سرمایه‌گذاران ارز‌های‌ دیجیتال ایجاد شد. اما در واقعیت و با راه‌اندازی شدن آن روی بلاک‌ چین اتریوم، در بازار ارز‌های دیجیتال میلیون‌ها سرمایه‌گذار به‌دست‌آورد. سرمایه‌گذاران Shiba Inu پیش بینی می کنند که کاهش قیمت این رمز‌ارز به دلیل فروش SHIB به مقدار زیاد توسط چندین نهنگ در چند وقت اخیر به‌وجود آمده است.

SHIB در حال سقوط است

نهنگ‌های شیبا

سرمایه گذاران Shiba Inu نگران تصمیم فروش ۱ تریلیون SHIB نیستند زیرا این میم‌کوین به دلیل فروش بیش از ۴۰۰ تریلیون از آن شناخته شده‌است. همه سرمایه‌گذاران این رمز‌ارز با استراتژی خرید مقدار زیادی SHIB در زمانی که قیمت این ارز‌ دیجیتال پایین است و همچنین فروش توکن‌های آن در زمانی که فرصتی برای کسب سود وجود دارد، شروع به سرمایه‌گذاری کرده‌اند. برای ۸ ماه متوالی است که ارزش این میم‌کوین در کمترین مقدار خود باقی مانده است و نشانی از بالاتر رفتن آن نیز نیست. مشاهده شده است که شیبا اینو افت عمده‌ای در حدود ۶۴.۳ درصد را تجربه کرده است، حتی با وجود اینکه سرمایه‌گذاران آن تقریباً ۱.۰۲ تریلیون دلار از آن به ارزش ۱۰.۶ میلیون دلار را جمع‌آوری کرده‌ باشند.

پس لرزه‌‌های کاهش قیمت شیبا

شیبا اینو به عنوان یک میم‌کوین بسیار پر‌نوسان شناخته می‌شود و به همین خاطر تقریباً یک روز در میان یک صعود یا افت عمده را تجربه می‌کند. بازار نزولی ارز‌های دیجیتال نیز تاثیر خود را بر روی قیمت این رمز‌ارز گذاشته است. ارزش Shiba Inu در پایان می ۲۰۲۲ بیشترین ضرر یک روزه در بیش از یک سال را از خود نشان داد. در تراکنش‌های مالی مربوط به از دست رفتن دارایی سرمایه‌گذاران حدود ۳.۷۱ تریلیون توکن SHIB دخیل بودند. به این ترتیب، این میم‌کوین در حال از دست دادن تعداد سرمایه‌گذاران خود به دلیل محدود کردن مشارکت آن‌ها در زنجیره این رمز‌ارز است. در چند وقت اخیر کاهش شدیدی در انجام تراکنش‌های مالی به وسیله این ارز‌دیجیتال خاص وجود داشته است. فروش یک تریلیون SHIB می تواند جنبه مثبتی برای این میم‌کوین باشد زیرا تنها کمتر از ۰.۲۵٪ از کل عرضه آن در بازا‌ر‌ ارزهای‌دیجیتال است.

ابتکار عمل شیبا اینو در سوزاندن توکن‌هایش

با سوزاندن ۲۲۸.۱ میلیون توکن SHIB سرعت استراتژی سوزاندن شیبا اینو ۱۱۳٪ افزایش داشته است. طبق پورتالShibburn، ۴۱۰.۰۶ تریلیون از این میم‌کوین تا به امروز در سرتاسر جهان توسط سرمایه‌گذاران سوزانده شده‌است. پروژه های مختلف زیادی وجود دارد که به اجرای موفقیت‌آمیز استراتژی سوزاندن Shiba Inu کمک کرده است. هدف اصلی این استراتژی کاهش عرضه این ارز دیجیتال برای ایجاد تقاضای بیشتر در بین سرمایه‌گذاران شیبا اینو است. اما سقوط مداوم و اخیر بازار ارز‌های دیجیتال منجر به از دست‌دادن سرمایه‌گذاران رمز‌ارز‌ها در سراسر جهان شده است.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

دلهره ناشی از ارز‌های دیجیتال

بازار جهانی ارزهای‌دیجیتال با دلهره به تماشای سرمایه‌گذاران Shiba Inu نشسته‌است که یک تریلیون توکن شیبا را به دلایی مانند نوسانات بالا، مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری، سرعت و بسیاری موارد دیگر به فروش می‌رسانند. همچنین شیبا اینو در پس برخی از ارزهای‌دیجیتال برتر در اپلیکیشن‌های DApps نیز قرار دارد و این موضوع نیز با خود نگرانی‌های دیگری به همراه دارد. بازار نزولی ارز‌های‌ دیجیتال فعلا در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و باید دید چه اتفاقی در آینده نزدیک رخ خواهد داد.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x