خرید ۱۰۰ میلیارد توکن SHIB توسط یک نهنگ در پی موفقیت‌های اخیر این رمز ارز

یوری مولچان (Yuri Molchan) متخصص و تحلیل‌گر بازار کریپتو کارنسی در گزارش خود از خرید ۱۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو (SHIB) توسط یک نهنگ پس از رشد اخیر این رمزارز خبر داد.
خربد ۱۰۰ میلیارد توکن SHIB توسط یک نهنگ پس از موفقیت‌های اخیر این رمزارز

بر اساس جزئیات ارائه شده توسط سایت Etherscan، این نهنگ در مجموع ۱۰۰ میلیارد توکن  Shiba Inu به ارزش ۱,۱۰۸,۰۰۰ دلار را در صرافی کوکوین (Kucoin) خریداری کرد.

به نظر می‌رسد این نهنگ پس از ورود گسترده سرمایه گذاران جدید به شیبا اینو اقدام به خرید کرده است. طبق گزارش‌های موجود قبلی، پس از عرضه جهانی بازی Shiba Eternity در ۶ اکتبر (۱۴ مهر)، توجهات جهانی زیادی معطوف به این میم کوین شده است.

به محض انتشار این بازی در سرتاسر جهان و در پلتفرم‌های  iOS و Android، تعداد دانلودهای این برنامه آن قدر زیاد بوده که آن را به لیست ۲۰ برنامه پر دانلود برتر در App store رسانده است. در فروشگاه Google Play نیز تعداد دانلودها در برخی مناطق به بیش از ۱۰ هزار رسید.

پس از عرضه این بازی، تعداد دارندگان شیبا اینو به عدد ۲،۱۹۳،۵۲۰ افزایش یافت که نشان دهنده افزوده شدن ۲،۲۲۰ کاربر جدید به جامعه سرمایه گذاران این میم کوین است.

۴۵۱ میلیون توکن SHIB جایزه بازی Shiba Eternity به کاربرانش

در اواخر سپتامبر تیم Shiba Eternity مسابقه‌ای را برای ایجاد تریلرهایی برای تبلیغ این بازی اعلام کرد و از سازندگان ویدئو خواست تا خلاقانه عمل کنند و بهترین‌ ویژگی‌های این بازی را به نمایش بگذارند.

تریلر برندگان این مسابقه هم در اپ استور و هم در گوگل پلی نمایش داده می‌شود. حالا تیم بازی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که برندگان ۵۰۰۰ دلار SHIB دریافت خواهند کرد.

این مقدار دلار معادل ۴۵۱،۲۶۳،۵۳۷ عدد میم کوین شیبا اینو است. طبق این توییت تیم بازی شیبا اترنیتی از طریق دیسکورد با برندگان تماس خواهد گرفت تا جایزه آن‌ها را پرداخت کند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x