جابه‌جایی 281 میلیارد توکن شیبا؛ آیا باید منتظر ریزش شدید SHIB باشیم؟

بر اساس داده‌های Eterscan طی ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۲۸۱ میلیارد توکن شیبا اینو از طریق کیف‌پول‌های ناشناس جابه‌جا شده است.
جابه‌جایی‌های سنگین شیبا در شبکه

روز گذشته حجم بالایی از توکن‌های SHIB توسط کیف پول‌های ناشناخته در شبکه جابه‌جا شده است. همچنین پس از این نقل و انتقالات مرموز، ۱۱۵ میلیارد واحد ارز SHIB به فروش رفته است.

این توکن‌ها طی سه نوبت و به مبالغ ۱۲۰، ۸۳ و ۷۷ میلیون دلار به کیف‌ پول‌های مختلف انتقال یافته‌اند. یک کیف پول که بیش از ۱۳ ساعت از زمان ساخت آن نمی‌گذشته، اولین مقصد این توکن‌ها بوده که بیشترین مبلغ به آن واریز شده است.

در مورد دو کیف پول دیگر نمی‌توان چیزی گفت، زیرا این دو کیف پول توکن‌های خود را منتقل کرده‌اند و اکنون هیچ مقدار ارز شیبا درون آن‌ها وجود ندارد.

کیف پولی که ۸۳.۳ توکن شیبا دریافت کرده بود و بعد آن را به کیف پول دیگری منتقل کرد (یا فروخت)، باز هم مقداری از این میم کوین را در ۳ انتقال دیگر دریافت کرد. هر سه دریافتی‌ها نیز بلافاصله به آدرس‌های دیگری ارسال شدند.

با نوسانات فعلی قیمت دومین میم کوین بزرگ بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ‌ها با خرید این توکن با قیمت پایین و فروش آن در قیمت‌های بالاتر، به نوسان گیری از شیبا پرداخته‌اند.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

فروش ۱۱۵ میلیارد SHIB در صرافی بایننس توسط یک نهنگ

بنا به گزارش U.Today، یک نهنگ ناشناس در مجموع ۱۱۴.۹ میلیارد توکن SHIB را به یک کیف پول فرستاده و پس از آن این دارایی به یک حساب کاربری در صرافی بایننس، برای فروش منتقل شده است. ارزش این مقدار SHIB در زمان این نقل و انتقالات تقریباً معادل ۱.۴ میلیون دلار برآورد می‌شود.

بنابر داده‌های بلاک چین اکسپلورر Etherscan، سه کیف پول دیگر نیز همزمان در حال ارسال حجم بالایی از توکن‌های شیبا به این والت در بایننس هستند.

به نظر شما این نقل و انتقالات و فروش سنگین شیبا می‌تواند در کاهش قیمت این رمز ارز در روزهای پیش رو تاثیرگذار باشد؟

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x