راه‌اندازی سرویس خریدوفروش ارزهای دیجیتال توسط یکی از غول‌های جهانی فارکس

شرکت تجارت آنلاین ارز Oanda با راه‌اندازی خدمات معاملاتی برای مشتریان آمریکایی خود، وارد صنعت دارایی‌های دیجیتالی شده است.
راه‌اندازی سرویس خریدوفروش ارزهای دیجیتال توسط کمپانی Oanda

کمپانی اُآندا (Oanda) به‌تازگی از ارائه‌ی خدمات داد و ستد ارزهای دیجیتال خود برای بازار آمریکایی خبر داده است که برای دسترسی آسان سرمایه‌گذاران به ارزهای دیجیتال، در کنار سبدهای فارکس‌شان طراحی شده است.

این آخرین شرکت مالی سنتی (آمریکایی) است که وارد فضای کریپتو شده است. هرچند تقاضا درحال حاضر کم است و این اقدام در دل بازاری نزولی صورت گرفته است.

این فناوری با مشارکت Paxos Trust Foundation، یک شرکت زیرساختی تحت نظارت بلاک چین، توسعه یافته است.

منافع نهادی

مشتریان ایالات متحده از این پس می‌توانند از طریق صرافی Paxos itBit مستقیماً از طریق پلتفرم موبایل Oanda به مبادله ارزهای دیجیتال بپردازند. بر اساس این اطلاعیه، عملکردهای معاملاتی مانند توقف ضرر و سفارشات محدود نیز در این پلتفرم در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل Oanda، گوین بامبری (Gavin Bambury)، اذعان داشت که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران پلتفرمش باید به سرویس خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز دسترسی داشته باشند.

با افزایش تعداد آمریکایی‌هایی که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند، مشخص شده است که دارایی‌های دیجیتال باید بخشی از یک تجربه تجاری یکپارچه برای معامله‌گران فعال و سرمایه‌گذاران خبره باشد.

اد مویا (Ed Moya)، تحلیلگر ارشد بازار در این شرکت، در ادامه سخنانش گفت که تکامل سرمایه‌گذاری نهادی در ارزهای دیجیتال «منجر به یک دوره تثبیت شده است که بازیگران بزرگی مانند Schwab، Citadel و Fidelity با ارائه دارایی‌های دیجیتال جدید، در این عرصه پیشتازی می‌کنند».

این شرکت در حال حاضر پذیرش نهادی زیادی دارد که ممکن است معامله‌گران خرد را دوباره به طبقه دارایی بازگرداند.

شرکت Oanda در سال ۱۹۶۶ شروع به کار کرد و از آن زمان به رهبری جهانی در مبادلات فارکس و ارز و داده تبدیل شده است. رقیب اصلی آن کمپانی Xe.com است؛ یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ فارکس که هنوز خدمات معاملات ارز دیجیتال را مستقیماً بر روی پلتفرم خود اجرا نکرده است. با این اوصاف احتمالاً شرکت‌های فارکس بیشتری خدمات خود را با افزایش تقاضا گسترش خواهند داد.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x