بایننس واریز و برداشت اتر (ETH) و WETH را متوقف می‌کند!

پروژه ادغام اتریوم در مراحل نهایی قرار دارد و به همین دلیل صرافی بایننس قصد دارد واریز و برداشت اتر و رپد اتریوم را تا اتمام این پروژه به حالت تعلیق در بیاورد
لغو برداشت اتر در بایننس

صرافی معروف ارزهای دیجیتال، بایننس، روز دوشنبه اعلام کرد که از ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه (۶ سپتامبر)، به خاطر نزدیک شدن به تاریخ اجرای پروژه Merge اتریوم، تمامی واریزی‌ها و برداشت‌های اتریوم (ETH) و رپد اتریوم (WETH) را در شبکه‌های منتخب این پلتفرم (آربیتروم، آپتیمیزم و رونین) موقتاً به حالت تعلیق درخواهد آورد.

در این اطلاعیه، بایننس فهرستی از توکن‌ها و شبکه‌هایی را که Merge بر آنها تأثیر خواهد گذاشت به اشتراک گذاشت. این شرکت اعلام کرد چنانچه در این مدت کاربری بر روی این شبکه‌ها اتر یا رپد اتر واریز کند، تراکنش وی غیرمعتبر بوده و واجد شرایط دریافت توکن شبکه فورک شده (البته در صورت فورک شدن بلاک چین اتر) نخواهند بود.

تعلیق تراکنش‌ها در شبکه‌های نامبرده قرار است تا راه‌اندازی کامل Merge اتریوم ادامه یابد. به گزارش بایننس، این کار برای «ایمن کردن تخصیص توکن‌های فورک‌شده در صورت تقسیم زنجیره» انجام می‌شود و اعلام کرد که این اقدام محتاطانه موقتی است و پس از تکمیل و پایدار شدن پروژه ادغام، واریز و برداشت اتر و رپد اتر در شبکه‌های مربوطه از سر گرفته می‌شود. در طول اجرای ادغام، معاملات اتر تحت‌تأثیر تعلیق این شبکه‌ها قرار نخواهد گرفت.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

انتظار می‌رود رویدادی که مدت‌ها در انتظارش بودیم مصرف انرژی شبکه اتریوم را تا ۹۹.۹۵ درصد کاهش دهد و آن را با محیط زیست سازگارتر کند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x