همکاری بایننس و ایلان ماسک؟ ورود ارزهای دیجیتال به توییتر

به دنبال خرید توییتر توسط ایلان ماسک، بایننس هم از ثروتمندترین مرد جهان حمایت کرده و در نظر دارد تا با پروژه‌های کریپتویی خود، در مواردی با توییتر همکاری کند.

حذف ربات‌ها و حساب‌های جعلی شبکه از جمله اهدافی است که بایننس و ایلان ماسک در راه محقق کردن آن تلاش خواهند کرد.

البته که کمک‌های بایننس به مبارزه با ربات‌ها محدود نمی‌شود و تصمیم دارد تا در زمینه‌های مختلف، به ایلان ماسک و توییتر کمک کند. بزرگترین صرافی جهان، پیش تر مبلغ ۵۰۰میلیون دلار را به پیشنهاد ایلان ماسک اضافه کرده بود.

بایننس و ایلان ماسک

بایننس قصد دارد با ایلان ماسک همکاری کند تا توییتر را به پلتفرمی با رنگ و بوی کریپتو مبدل کند.

طبق گزارش‌های مختلف، تیم صرافی بایننس به مسائل مختلفی در راه ادغام کریپتو شبکه‌های اجتماعی گام‌های مثبتی برداشته است. مبارزه با ربات‌های Spam و حساب‌های جعلی، از جمله این اقدامات محسوب می‌شوند.

در ماه‌های اخیر، ربات‌های توییتر به نگرانی بسیرای از کاربران تبدیل گشته‌اند. به طوری که علی رغم در اختیار داشتن تیک‌ آبی (Blue Check) که به رسمی بودن حساب اشاره دارد، بارها و بارها حساب‌های جعلی تحت عنوان ایلان ماسک یا چانگ‌پنگ‌ژائو (مدیرعامل بایننس) ایجاد شده است.

مشارکت بایننس در توییتر

مالک بایننس، از ابتدا حمایت خود را از خرید توییتر توسط ایلان ماسک اعلام کرده بود. همچنین، وی همواره از مشارکت در امور مرتبط با توییتر استقبال کرده است.

اگر ایلان به توافقی که بر آن متعهد شده عمل کند شرایط به خوبی پیش می‌رود. امّا اگر موفق به انجام این کار نشود، ما هم از صف حامیان او خارج خواهیم شد.

روزهای آغازین ایلان ماسک در توییتر

پس از رسمی دن قرارداد خرید میان توییتر و ایلان ماسک، وی بلافاصله ۴ نفر از مقامات ارشد این پلتفرم را اخراج کرد. در صدر این افراد، مدیرعامل اسبق توییتر یعنی پاراگ آگراوال (Parag Agrawal) قرار داشت.

توییتر قبل تر اعلام کرده بود که برخی از حساب‌های تعلیق یا مسدود شده مانند اکانت دونالد ترامپ، به زودی مجددا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به طور کلی، اکثریت جامعه کریپتو این اقدام ماسک را مثبت تلقی می‌کنند و به عقیده آن‌ها، می‌تواند به سود دنیای کریپتو و علی الخصوص دوج کوین(DOGE) عمل کند.

به دید برخی از افراد، ماسک از این شبکه اجتماعی به عنوان ابزاری برای گسترش تصمیمات خود و توسعه پرداخت‌های کریپتویی استفاده خواهد کرد.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x