فیدلیتی امکان معامله بیت کوین را فراهم می‌کند!

شایعه پذیرش بیت کوین در صندوق سرمایه گذاری فیدلیتی به تازگی بر سر زبان‌‌ها افتاده و این اتفاق می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در قیمت این دارایی داشته باشد.
پذیرش بیت کوین در فیدلیتی

در گزارش روز دوشنبه، وال استریت ژورنال تأیید کرد که Fidelity، غول صندوق سرمایه گذاری مشترک، در حال بررسی امکان معامله بیت کوین در پلتفرم کارگزاری خود است.

این رسانه به نقل از افراد آگاه به شرط فاش نشدن نام‌شان، اطلاعاتی در مورد این طرح بدست آورده است. این شرکت مستقر در بوستونِ ماساچوست، بیش از ۳۴ میلیون حساب کاربری دارد، به این معنی که اگر بخواهد چنین ایده‌ای را عملی کند، احتمالاً پذیرش بیت کوین را به سطح کاملاً جدیدی خواهد رساند.

در سال ۲۰۱۹، نووگراتز معتقد بود که اگر ابیگیل جانسون (Abigail Johnson)، مدیرعامل Fidelity، به ده‌ها میلیون مشتری خود امکان معامله کردن با بزرگترین ارز دیجیتال بازار کریپتوکارنسی یعنی بیت کوین را بدهد، منجر به «صعودی‌ترین حالت ممکن (Bulish)» برای بازار این رمز ارز خواهد شد.

بر اساس گزارشات نووگراتز اوایل امروز کنایه‌ای به این اقدام بزرگ Fidelity در حوزه کریپتوکارنسی زد و ادعا کرد که این غول ۴.۵ تریلیون دلاری به‌زودی خدمات رمز ارزی خود را در دسترس معامله‌گران خرد قرار خواهد داد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

امکان معامله بیت کوین در فیدلیتی

Fidelity از اولین پذیرش‌کنندگان بیت کوین بود و در سال ۲۰۱۵، پروژه استخراج ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد.

از آن زمان تاکنون، Fidelity وارد حوزه Crypto Custody (کسب درآمد غیرفعال با استیک و قفل کردن بخشی از توکن‌ها بر زنجیره) نیز شده است و با شرکت‌هایی چون Coinbase درحال رقابت است.

در آگوست ۲۰۲۰، این غول صندوق سرمایه گذاری مشترک، صندوق بیت کوین را برای سرمایه گذاران ثروتمند افتتاح کرد.

مارس گذشته، Fidelity درخواستی مبنی بر صندوق پیشنهادی خود برای معامله در بورس بیت کوین ارائه کرد، اما توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) رد شد. با این حال، در ماه دسامبر یکی از این صندوق‌ها را در کانادا راه‌اندازی کرد.

در ماه آوریل، این غول مستقر در بوستون اعلام کرد در حال فراهم آوردن امکاناتی برای مشتریانش است تا از طریق آن بتوانند بیت کوین را در برنامه‌های پس‌انداز خود بگنجانند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x