تأکید تحلیلگر بلومبرگ بر صد هزار دلاری شدن بیت کوین!

با توجه به نزولی بودن روند بیت کوین (BTC) در این چند ماه اخیر، مایک مک‌گلون (Mike McGlon)، از تحلیلگران ارشد کالا در بلومبرگ، بر پیش بینی‌ خود راجع به شش رقمی شدن بیت کوین در آینده پافشاری می‌کند.
رشد چندبرابری بیت کوین در آینده

این تحلیلگر در مصاحبه‌ای که اخیراً با Kitco News داشته، گفته است به‌نظر او پذیرش و تقاضا برای بیت‌کوین به اندازه‌ای خواهد بود که در کمتر از سه سال آن را به رقم ۱۰۰,۰۰۰ دلار برساند.

نکته کلیدی در مورد بیت کوین همینجاست. به نظر من، رسیدن به این میزان یعنی صد هزار دلار، بیشتر مسئله‌ا‌یست که با زمان سروکار دارد. واقعیت غیرقابل‌انکار این است که با کُد اجرا شده، عرضه در حال کاهش است و نمی‌توان آن را تغییر داد. در حالی که پذیرش و تقاضا رو به فزونی است. مگر اینکه انتظار داشته باشیم عکس این حالت اتفاق بیفتد، که فکر نکنم چنین شود، درعوض حدسم بر این است که شتاب خواهد گرفت. هر نشانه‌ای که می‌بینم در حال اوج گرفتن است و همین روند را حفظ خواهد کرد. تنها فاکتور زمان است که در اینجا نقشی اساسی دارد.

 من فکر می کنم بیت کوین اکنون در آن نقطه‌ای است که به قیمت‌های بسیار پایین‌تر نیز می‌رسد. و از آینده وقتی به پشت سر نگاه می‌کنیم از آن به عنوان رقمی کم یاد کنیم، مانند همان نگاهی که در سال ۲۰۰۲  به نزدک (NASDAQ) داشتیم».

این تحلیلگر می‌گوید انتظار دارد بیت کوین از فصل جدیدی از اقتصاد بهره‌مند شود؛ فصلی که در آن احتکار بیشتر از میزان پولی است که فدرال رزرو چاپ می‌کند.

آن دوران به سر آمد. فناوری بلاک چین بار دیگر آمده تا کسب و کارهای باثبات و قابل اطمینان ایجاد کند. دیگر خبری از شرکت های زامبی (شرکت های بدهکار) نیست که سقوط مطلق را تجربه کنی. ورشکستگی در این حالت شاید خوب باشد و ما را از این وضعیت خلاص کند. من به دنبال چنین دوره‌ای هستم.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x