تحلیلگر بازار کریپتو: امکان رشد چین لینک (LINK) حتی با ریزش بیت کوین وجود دارد!

چین لینک بارها قدرت شبکه خود را اثبات کرده و اکنون یکی از تحلیل‌گران به نام بازار معتقد است این رمز ارز در ماه‌های آینده حتی می‌تواند از بیت کوین هم بهتر عمل کند.
امکان رشد چین لینک

بنجامین کوئن (Benjamin Cowen)، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، فاش کرده اگرچه معتقد است که قیمت بیت کوین (BTC) در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت، اما به باور وی رمز ارز Chainlink می‌تواند حتی بهتر از آن عمل کند.

کوئن در مصاحبه‌ای با Altcoin Daily، وضعیت پلتفرم غیرمتمرکز اوراکل یعنی چین‌ لینک (LINK) را صعودی عنوان کرد و خاطرنشان کرد که اگرچه با توجه به دامیننس بیت کوین ارزش آن در آینده بسیار بالاتر خواهد رفت، اما برخی توکن‌ها مانند لینک ممکن است در مقایسه با آن عملکرد بهتری از خود نشان دهند.

این تحلیلگر گفت:

با نگاهی به تاریخچه بازار درخواهیم یافت که در پایان یک بازار نزولی و در مرحله انباشتگی قبل از بازار صعودی بعدی، چین لینک گزینه معقولی برای سرمایه گذاری است.

کوئن افزود که پلتفرم غیرمتمرکز اوراکل در چندین پروژه ادغام شده است تا قراردادهای هوشمند را قادر به دریافت داده‌ها کند. او گفت که نقطه قوت این پروژه در بازار خرسی فعلی منجر به افزایش قیمت آن نشده است، چرا که سرمایه‌گذاران در حال حاضر از دارایی‌های ریسکی مانند ارزهای دیجیتال به دلیل افزایش نرخ بهره به منظور مهار تورم، فاصله گرفته‌اند.

به گفته این تحلیلگر، چین لینک در بازار نزولی برخی اوقات قدری بهتر از بازار صعودی عمل می‌کند و می‌درخشد.

او گفت:

چین لینک به نوعی به عنوان ستون فقرات بسیاری از ارزهای دیجیتال عمل می‌کند… ما در طول سال‌ها دیده‌ایم که این رمز ارز در چند پروژه ارز دیجیتال ادغام شده است و استدلالم این است که خدمات بسیار ارزشمندی در زمینه ارائه فیدهای فوری از طریق بلاک چین ارائه داده است.

کوئن در ادامه سخنانش افزود مشتاق است ببیند اگر قیمت ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک کاهش پیدا کرد، توکن لینک (Link) چه عملکردی از خود نشان خواهد داد.

شایان ذکر است، چین لینک اخیراً با کمپانی SWIFT، جامعه ارتباطات مالی بین بانکی در سراسر جهان، برای پر کردن شکاف بین بانک‌های سنتی و بلاک چین همکاری کرده است. این شراکت با استفاده از پروتکل قابلیت همکاری میان زنجیره‌ایِ چین لینک شاهد کار بر روی یک «اثبات اولیه مفهوم» خواهد بود که یک استاندارد ارتباطی بین بلاک چینی است.

خرید و فروش رمز ارزها

این مشارکت به این معنی است که ۱۱,۰۰۰ مؤسسه مالی متصل به سوئیفت قادر خواهند بود در تراکنش‌های توکن در سراسر زنجیره شرکت کنند. سرگئی نظروف (Sergey Nazarov)، یکی از بنیانگذاران چین لینک، گفته است که این اقدام پذیرش فناوری دفتر کل توزیع شده را در بازارهای سرمایه و امور مالی سنتی تسریع خواهد کرد.

سیستم تراکنش‌های بین بانکی سوئیفت، پرکاربردترین پلتفرم برای تراکنش‌های سنتی بین‌مرزی ارز فیات است. در ماه آگوست، این پلتفرم به‌طور‌متوسط ۴۴.۸ میلیون پیام در روز را به ثبت رساند. با این حال، تراکنش‌های انجام‌شده با استفاده از شبکه سوئیفت ممکن است چند روز طول بکشد.

چین لینک اذعان دارد همکاری با سوئیفت به موسسات مالی اجازه می‌دهد تا بدون جایگزینی، توسعه و ادغام اتصالات جدید در سیستم‌های قدیمی خود، قابلیت یک بلاک چین را بدست آورند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x