بازگشت دوج کوین (DOGE) به لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار

گامزا خانزادایف (Gamza Khanzadaev) تحلیل‌گر مالی و یکی از طرفداران و فعالان حوزه‌ی ارز‌های دیجیتال در گزارش خود از بازگشت میم کوین دوج (DOGE) به جایگاه دهم در بین بزرگ‌ترین رمزارز‌ها از نظر ارزش بازار خبر داد.
دوج کوین یکی از ده ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال شد

دوج کوین (DOGE) از نظر میزان سرمایه کلی خود از پولکادات (Polkadot) پیشی گرفت و توانست رتبه دهم را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار کسب کند. در حال حاضر اختلاف ارزش بازار بین دو کوین DOGE و DOT، حدود ۲.۳ میلیارد دلار است.

کاهش بیش از ۱۱ درصدی قیمت DOT در هفته گذشته که حتی در بازار نزولی اخیر و با وجود پیش زمینه احساسات منفی کاربران نسبت به بازار ارزهای دیجیتال، کاهش چشم‌گیری محسوب می‌شد، به بازپس‌گیری موقعیت DOGE کمک کرد. به عبارت دیگر بیشتر به نظر می‌رسد که پولکادات موقعیت خود را از دست داده است تا اینکه دوج کوین رشد قابل توجهی کرده باشد.

با این حال دوج کوین (DOGE) پس از بیت کوین (BTC) در حال حاضر دومین ارز دیجیتال بزرگ است که بر اساس الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) عمل می‌کند، و هم اکنون حضور این میم کوین در میان برترین ارز‌های دیجیتال بازار منطقی به نظر می‌رسد. تردیدها در مورد این توکن فقط زمانی نگران کننده می‌شود که هنوز اخبار مثبتی در جهت بهبود آینده‌ی این رمزارز از طرف سازندگان آن به گوش جامعه کاربرانش نرسیده است.

وضعیت فعلی دوج کوین (DOGE)

پیشینه اخبار موجود پیرامون میم کوین دوج بیشتر شامل اظهار نظر‌های قبلی ایلان ماسک (Elon Musk) و فعالیت‌های او حول محور این توکن است که به طور کلی تعجب آور هم نیست. در حال حاضر ایلان ماسک این میلیاردر عجیب و غریب آمریکایی و مالک شرکت بزرگ خودرو سازی تسلا (Tesla) با شکایتی از سوی سرمایه گذاران دوج علیه خود روبه‌رو است و همچنین بنیانگذاران دوج کوین نیز به او اتهاماتی از قبیل انحصاری کردن بازار دوج توسط وی و دستکاری‌های احتمالی او در قیمت این میم کوین وارد کرده‌اند.

در مورد قیمت دوج کوین می‌توان به این نکته اشاره کرد که DOGE در چهار ماه گذشته در محدوده ۰.۰۵ تا ۰.۰۹ دلار معامله می‌شده است و سرمایه گذاران همچنان به تجارت خود در این میم کوین ادامه می‌دهند. به طور کلی قیمت‌ دوج اکنون در سطح فوریه ۲۰۲۱ قرار گرفته است، یعنی به قیمت قبل از تبلیغات دیوانه‌وار جهانی برای این توکن و بوست شدن آن توسط افراد قدرتمند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x