DOGE در مقابل SHIB؛ کدام میم کوین در بازار صعودی بعدی موفق‌تر خواهد بود؟

در سال ۲۰۲۱، رمز ارز شیبا به اصلی‌ترین رقیب دوج کوین بدل شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد. اما کدام یک از این دو ارز در رقابت با دیگری موفق خواهد شد؟

پس از گسترش میم کوین‌ها در سال گذشته، رقابت بین DOGE و SHIB در روند صعودی بعدی بازار کریپتوکارنسی جالب خواهد بود. بازار نزولی اخیر هنوز هم ادامه‌‌ دارد و سرمایه گذاران را متضرر می‌کند. به لطف پذیرش گسترده میم کوین‌ها، مقبولیت جریان اصلی و کلی آن‌ها نیز بیش‌تر شده است. علاوه بر این حمایت قوی از سوی جوامع میم کوین به DOGE و SHIB کمک می‌کند تا در شرایط سخت بازار مقاومت کنند.

اخیراً شرکت گوگل، دوج کوین (DOGE)‌ و شیبا (SHIB) را در میان ارزهای رمزنگاری شده‌ای قرار داده است که کاربران سرویس Cloud این شرکت قادر به تراکنش با این دو میم کوین خواهند بود. با توجه به حضور گسترده گوگل در سراسر حوزه فناوری، این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین جامعه دوج کوین از حمایت افراد به شدت تاثیرگذار مانند ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودرو سازی تسلا نیز برخوردار است.

در همین راستا DOGE پس از خروج بازار از چرخه نزولی فعلی خود، روند صعودی قوی‌ای را آغاز خواهد کرد. همچنین وقتی به ارزش کل بازار DOGE در مقابل SHIB نگاه می‌کنیم، دوج کوین سهم بالاتری از بازار را به خود اختصاص داده است. ارزش بازار DOGE در حال حاضر ۷.۸۱ میلیارد دلار است، در حالی که ارزش بازار SHIB به حدود ۵.۵ میلیارد دلار می‌رسد.

خرید و فروش رمز ارزها

محبوبیت شیبا اینو (SHIB)

با وجود شرایط ناپایدار موجود در بازار ارزهای دیجیتال، SHIB بهترین انتخاب در میان بزرگترین نهنگ‌های شبکه اتریوم بوده است. طبق داده‌های زنجیره‌ای، SHIB بزرگترین دارایی در میان ۱۰۰ کیف پول برتر نهنگ‌های شبکه اتریوم است. این نشان می‌دهد که نهنگ‌ها به حرکت صعودی قیمت شیبا اینو امید بسته‌اند. این افزایش مداوم محبوبیت می‌تواند در روند صعودی بعدی، SHIB را به یکی از موفق ترین ارزهای رمزنگاری شده تبدیل کند. شیبا اینو (SHIB) به عنوان دومین بزرگترین میم کوین در رتبه ۱۵ بازار از نظر Market Cap قرار گرفته است و این در حالی است که میم کوین اول بازار یعنی DOGE در رتبه دهم است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x