اظهار نظر هم‌بنیان گذار دوج کوین درباره ایلان ماسک خبرساز شد!

هم بنیان گذار دوج کوین، جکسون پالمر، در جدیدترین مصاحبه خود درباره مشاجرات قدیمی‌اش با ایلان ماسک صحبت کرده است.
مصاحبه بنیان گذار دوج درباره ایلان ماسک

جکسون پالمر (Jackson Palmer)، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، مدیرعامل تسلا یعنی ایلان ماسک را مورد تمسخر قرار داده است. وی در مصاحبه اخیر خود، ایلان ماسک را متهم به سوء استفاده از جامعه ارزهای دیجیتال برای افزایش شهرت خود کرد. علاوه‌ بر این هم‌بنیان گذار دوج معتقد است صحبت کردن در مورد ایلان ماسک ارزش وقت گذاشتن را ندارد.

این مصاحبه که به تازگی انجام شده نزاع بین ماسک و پالمر را عمیق‌تر خواهد کرد. در ماه می، این دو در توییتر حرف‌هایی بین هم ردوبدل کردند که با بالا گرفتن بحث، پالمر تجربه کدنویسی رئیس تسلا را کم اهمیت جلوه داد. پالمر ادعا کرد که ایلان ماسک عموم مردم را در مورد تجربه کدنویسی و برنامه‌نویسی خود گمراه کرده است. او گفت ماسک اغلب برای نوشتن برخی از کدهای اصلی برنامه‌نویسی به او مراجعه می‌کرده است.

ایلان ماسک کیست؟ مدیر عامل تسلا و حامی جنجالی دوج کوین

در مقابل، ایلان ماسک نیز به پالمر حمله‌‌ور شد و ادعا کرد که او حتی یک خط هم در کد Dogecoin ننوشته است. در این بین ایلان ماسک از حمایت پیروان خود برای به سخره گرفتن این هم‌بنیانگذار Doge نیز برخوردار بوده است.

پالمر همچنین از سوء‌تفاهمات خود با رئیس تسلا حرف‌هایی زد. او مکالماتی که در توییتر بین‌ او و ماسک رد و بدل شد را «اتفاقی آگاه‌کننده» عنوان کرد. علاوه بر این، او خود را نباخت و موضعش را در این خصوص حفظ کرد. او ایلان ماسک را فردی نامید که در تلاش است ارتشی از افراد نالایق که از طرفداران دو آتیشه‌ی او هستند، بسازد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

سهم ایلان ماسک در رشد Dogecoin

نمی توان سهم ایلان ماسک در رشد Dogecoin را نادیده گرفت. در بازار کریپتوکارنسی، ارتباط قوی بین رئیس تسلا و این میم کوین معروف وجود دارد. سال گذشته، Doge به دلیل یک سری توییت‌ها و پشتیبانی‌های مستقیم و غیر مستقیم ماسک از این توکن، به شهرت رسید. به همین دلیل، این کوین توجه طیف وسیعی از اعضای جامعه کریپتو را به خود جلب کرد.

نفوذ و تأثیر ایلان ماسک باعث شده دوج چنین توجهی در فضای کریپتو به‌دست آورده و حالا هم بر توسعه‌دهندگان آن از جمله پالمر نیز منعکس شده است. پالمر در سال ۲۰۱۵،  خود را از پروژه Dogecoin کنار کشید و با حذف تمام حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود، فضای کریپتو را ترک کرد. بااین‌حال، طرفداران ارزهای دیجیتال هنوز او را یکی از بنیانگذاران میم کوین می‌دانند.

نزاع بین ماسک و پالمر به‌طورغافلگیرکننده‌ای در فضای کریپتو با استقبال روبه‌رو شده است. ایلان ماسک در حال حاضر در یک پرونده قضایی ۲۵۸ میلیارد دلاری، متهم به تبلیغ دروغین Dogecoin است. در این دادخواست ادعا شده Dogecoin طرحی پانزی و کلاهبردارانه بوده است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x