تشدید فعالیت نهنگ‌های اتریوم و XRP

بر اساس داده‌های پلتفرم Whale Alert که به ردیابی تراکنش‌های ارز‌های دیجیتال و بررسی آدرس کیف پول‌ نهنگ‌های بازار می‌پردازد، طی ۲۴ ساعت گذشته این پلتفرم توانسته جابه‌جایی تقریباً ۳۰۰ میلیون دلار اتریوم (ETH) و XRP را از این کیف پول‌ها شناسایی کند.
نهنگ‌های اتریوم و XRP مقادیر زیادی از این رمز ارزها را طی ۲۴ ساعت گذشته جابه‌جا کرده‌اند.

به گزارش Whale Alert در یکی از بزرگترین تراکنش‌ها در روز دوشنبه از یک کیف پول ناشناخته، ۳۸،۷۸۱ رمز ارز اتریوم (ETH) به ارزش بیش از ۵۲ میلیون دلار به کیف پول ناشناخته دیگری منتقل شده است. در همان روز، صرافی ارز دیجیتال FTX نیز ۱۵۰ هزار توکن XRP به ارزش بیش از ۵۸ میلیون دلار را به یک کیف پول ناشناخته منتقل کرد. کمتر از یک ساعت بعد، یک کیف پول ناشناخته همان مقدار توکن XRP  را که در آن زمان حدود ۵۷ میلیون دلار ارزش داشت، به یک کیف پول ناشناخته دیگر ارسال کرد.

دیگر نقل و انتقالات قابل توجه رمزارز‌های اتریوم (ETH) و XRP توسط معامله‌گران و ارزش خالص آن‌ها در رادار پلتفرم Whale Alert عبارتند از:

  • تعداد ۸،۴۲۶ اتریوم (ETH) و به ارزش ۱۱.۵۲ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال FTX منتقل شده است.
  • تعداد ۱۲،۴۹۷ اتریوم (ETH) و به ارزش ۱۷.۰۷ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال FTX منتقل شده است.
  • تعداد ۸،۸۷۲ اتریوم (ETH) و به ارزش ۱۲.۰۱ میلیون دلار ا از صرافی ارز دیجیتال جمینی (Gemini) به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.
  • تعداد ۳۵ میلیون توکن XRP و به ارزش ۱۳.۲۶ میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال بیت ترکس (Bittrex) به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.
  • تعداد ۲۶.۶ میلیون توکن XRP و به ارزش ۱۰.۳ میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال بیت سو (Bitso) به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.
  • تعداد ۳۹،۷۲۴،۹۵۴ توکن XRP و به ارزش ۱۵.۲۱ میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp) به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.
  • تعداد ۳۰ میلیون توکن XRP و به ارزش ۱۱.۴۸ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال بیت‌سو (Bitso) منتقل شده است.
  • تعداد ۳۵ میلیون توکن XRP و به ارزش ۱۳.۴۲ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp) منتقل شده است.
  • تعداد ۳۰،۰۳۳،۰۰۰ توکن XRP و به ارزش ۱۱.۱۹ میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp)  به صرافی ارز دیجیتال FTX  منتقل شده است.
  • تعداد ۳۵ میلیون توکن XRP و به ارزش ۱۳.۰۴ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp) منتقل شده است.

اتریوم (ETH) در حال حاضر با قیمت ۱۳۴۳ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته کمی ‌بیش از ۲ درصد کاهش قیمت یافته است. XRP نیز در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۴۰۹۴ دلار معامله می‌شود که ارزش آن حدود ۸ درصد در یک روز افزایش یافته است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x