تاریخ اجرای هارد فورک واسیل (Vasil) کاردانو مشخص شد!

چارلز هاسکینسون در ویدیویی که روز گذشته به اشتراک گذاشته، از سرعت توسعه خوب هاردفورک واسیل خبر داده و اشاراتی هم به تاریخ انتشار آن کرده است.
تاریخ هاردفورک واسیل کاردانو

طبق پیش‌بینی مؤسس Cardano، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، اگر همه چیز به خوبی پیش برود و هیچ اشکال یا کندی در روند ارتقا رخ ندهد، هارد فورک Vasil در ماه سپتامبر به بازار عرضه خواهد شد. کمپانی IOHK نیز که از برجسته‌ترین شرکت‌های تحقیقاتی و مهندسی زیرساخت‌های بلاک چینی است، با جامعه کاردانو جهت تعیین تاریخ این ارتقا همکاری خواهد کرد. همچنین، این تیم جلسه‌ای با اپراتورهای استخر سهام (SPO) برای دریافت به‌روزرسانی در مورد آماده‌سازی هارد فورک Vasil برگزار خواهد کرد.

آغاز به کار هارد فورک Vasil در ماه سپتامبر

بنیانگذار کاردانو، در ویدئویی که دیروز (۲۶ آگوست) به اشتراک گذاشته اشاره کرد: «همه چیز خیلی سریع پیش می‌رود و پیش‌بینی می‌کنیم که هاردفورک Vasil در ماه سپتامبر اجرایی شود»:

کارها به سرعت پیش می‌رود. هم ما و هم تیم همراه (IOHK)، هر دو در حال انجام آزمایش‌های مختلفی هستیم و کارهای یکپارچه‌سازی زیادی در پشت صحنه در حال اجرا است.

این تیم با جامعه کاردانو برای تعیین تاریخ عرضه هارد فورک Vasil در ماه سپتامبر همکاری خواهد کرد. علاوه بر این، جلساتی با SPOها برای دریافت به‌روزرسانی در مورد آماده‌سازی هارد فورک Vasil برگزار خواهد شد. همچنین، صرافی‌ها برای تأمین نقدینگی به نسخه ۱.۳۵.۳ ارتقا خواهند یافت.

بر اساس داده‌های به دست آمده، SPOهایی که گره ۱.۳۵.۳ را اجرا می‌کنند، ۵۳ درصد تولید بلوک شبکه اصلی را در ایپاک ۳۵۹ تشکیل می‌دهند. تیم IOHK نیز افزایش ۷۵ درصدی تولید بلوک، توسط SPOهایی که گره ۱.۳۵.۳۳ را اجرا می‌کنند تا فورک را در شبکه اصلی Cardano پیاده سازی کنند، هدف قرار داده است.

همچنین، پس از ارتقا حجم پنج صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال به نسخه ۱.۳۵.۳ و گزارش تست‌های موفقیت‌آمیز dAppهای برتر در برابر نود ۱.۳۵.۳، IOHK تاریخ هارد فورک را اعلام خواهد کرد. صرافی بایننس قرار است ۳۰ تا ۴۰ درصد به حجم معاملات کاردانو کمک کند و اعلام کرده به نسخه ۱.۳۵.۳ ارتقا یافته است.

علاوه بر این، آدام دین (Adam Dean)، یکی از توسعه‌دهندگان Cardano، دیروز تایید کرد که هارد فورک Vasil زودتر از موعد مقرر عرضه خواهد شد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

قیمت کاردانو (ADA) رشد خواهد کرد؟

قیمت رمز ارز بومی شبکه کاردانو یعنی ADA، با وجود اصلاحات ناشی از موضع سختگیرانه جروم پاول (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره، کمی فاز صعودی به خود گرفته است.

قیمت ADA ممکن است با پیش‌بینی تاریخ اجرای این هارد فورک در ماه سپتامبر، افزایش بیشتری را هم تجربه کند. هرچه به تاریخ عرضه آن نزدیکتر شویم، انتظارات نیز بالاتر خواهد رفت.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x