پیش بینی کیوساکی؛ دلار سقوط خواهد کرد، بیت کوین بخرید!

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر (Rich Dad Poor Dad)، با توصیه مردم به خرید بیت ککوین،‌ پیش‌بینی کرده که دلار آمریکا تا ژانویه سال آینده و پس از تغییر استراتژی افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا سقوط شدیدی خواهد کرد.
سقوط ارزش دلار آمریکا تا ماه ژانویه بر اساس پیش بینی رابرت کیوساکی. بیت کوین بخرید!

این نویسنده مشهور با هشداری جدی در مورد دلار آمریکا دوباره حواشی زیادی را در بازار ارز‌های دیجیتال به راه انداخته است و پیش‌بینی می‌کند که دلار آمریکا در چند ماه آینده سقوط خواهد کرد.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر (Sharon Lechter) نوشته شده است. این کتاب بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بالغ بر ۱۰۹ کشور دنیا فروخته شده است.

به دنبال کاهش ارزش پوند انگلیس در برابر سایر ارزها و اقدام اضطراری بانک انگلیس با برنامه خرید اوراق قرضه برای آرام کردن بازارها، کیوساکی روز شنبه در توییتی نوشت: پوند انگلیس در این هفته مرد.

این نویسنده مشهور در توییت دیگری که از حساب کاربری رسمی خود منتشر کرد به بیان انتظاراتش پرداخت. او مدعی شد که:

آیا دلار آمریکا از انگلیس پیروی خواهد کرد؟ من معتقدم که این اتفاق خواهد افتاد. به اعتقاد من دلار آمریکا تا ژانویه ۲۰۲۳ پس از چرخش استراتژی فدرال رزرو سقوط خواهد کرد.

کیوساکی در توئیت بعدی خود در روز یکشنبه تأکید کرد که با ادامه افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا، فرصت‌هایی برای خرید طلا، نقره و بیت کوین (BTC) وجود خواهد داشت. این نویسنده مشهور با اشاره به اینکه سقوط‌ها در یک بازار زمان بسیار خوبی برای ثروتمند شدن هستند، نوشت:

فرصت خرید: اگر فدرال رزرو به افزایش نرخ بهره ادامه دهد، دلار آمریکا قوی‌تر می‌شود و باعث کاهش قیمت طلا، نقره و بیت کوین (BTC) می‌شود. این فرصت مناسبی برای خرید این دارایی‌ها است.

در ادامه او خاطرنشان کرد:

وقتی در آینده فدرال ‌رزرو نرخ‌های بهره را تغییر داده و آن‌ را کاهش بدهد، شما لبخند می‌زنید، درحالی‌که دیگران گریه می‌کنند.

این اولین باری نیست که کیوساکی پایان دلار آمریکا را پیش‌بینی می‌کند. او اوایل سال جاری گفت که دلار در شرف سقوط است و خاطرنشان کرد که فدرال رزرو و خزانه‌داری آمریکا دلار را از بین می‌برند. ماه گذشته نیز گفت پایان پول‌های جعلی در راه است.

علاوه‌ بر این کیوساکی هشدار داده است که افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، اقتصاد ایالات متحده را نابود می‌کند. او به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که در پول واقعی سرمایه‌گذاری کنند و بیت کوین (BTC) را به عنوان یکی از این دارایی‌ها نام می‌برد. او همچنین سرمایه‌گذاران را تشویق کرد که اکنون و قبل از وقوع بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ جهان، وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x