کیوساکی بار دیگر درباره سقوط بازار هشدار داد!

کیوساکی نویسنده و سرمایه گذار مشهور بار دیگر در توئیتی از سقوط قریب الوقوع و ویرانگر بازار املاک، بورس، طلا، نقره و بیت کوین خبر داده است.
هشدار کیوساکی درباره سقوط بازار

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر هشدار داده است که تمام بازارهای مالی در شرف سقوط هستند. از این بین او به بازار املاک و مستغلات، طلا، نقره و بیت کوین (BTC) اشاره کرده است. کیوساکی با اشاره به پیش‌بینی قبلی خود، خبر از سقوطی بزرگ‌تر از بحران مالی سال ۲۰۰۸ داد و گفت:

 سقوط بازار‌های مالی بسیار نزدیک است. میلیون‌ها نفر سرمایه خود را از دست خواهند داد!

پیش‌بینی رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) از سقوط بازار

این نویسنده مشهور این بار با هشدار‌های خود در رابطه با اوضاع نابسامان اقتصاد جهانی خبرساز شده است. کیوساکی روز جمعه در توییتی توضیح داد که تمامی بازار‌ها در حال سقوط هستند و طبقه متوسط ​​با تورم بالای ناشی از قیمت نفت از بین خواهد رفت. او نوشت:

همه بازارها در حال سقوط هستند؛ املاک، سهام، طلا، نقره، بیت کوین. طبقه متوسط ​​با افزایش تورم نفتی از بین خواهد رفت!

روز یکشنبه او با اشاره به کتاب خود با عنوان «پیش‌گویی پدر ثروتمند: چرا بزرگترین سقوط بازار سهام در تاریخ هنوز در راه است و چگونه می‌توانید خودتان را آماده کنید و از آن سود ببرید!» که در اکتبر ۲۰۱۳ منتشر شده است، توئیتی منتشر کرد.

او توضیح داد که سال ۲۰۰۸ زمان بسیار خوبی برای ثروتمند شدن بود زیرا همه چیز به حراج گذاشته شده بود. این نویسنده مشهور با اشاره به پیش‌بینی خود از وقوع یک اتفاق بزرگتر که در کتاب خود به آن پرداخته است، نوشت:

این اتفاق از همیشه به ما نزدیک‌تر است. میلیون‌ها نفر سرمایه خود را از دست خواهند داد.

محتوای توئیت او به شرح زیر است:

سال ۲۰۰۸ زمان بسیار مناسبی برای ثروتمند شدن بود. همه‌ چیز در آن زمان به حراج گذاشته شده بود. میلیون‌ها دلار برای خرید املاک قرض کردم که سرمایه گذاری بسیار پر سودی بود. سال ۲۰۱۳ در کتابم پیش‌بینی سقوط بزرگی را در بازار‌های مالی کردم و اکنون این سقوط بزرگ از همیشه به ما نزدیک‌تر است. میلیون‌ها نفر از بین خواهند رفت. خواهشا یکی از این افراد نباشید! اکنون زمان پولدار‌تر شدن است.

کیوساکی از ۲ میلیون دنبال کننده خود در توییتر خواست که جزو کسانی نباشند که از بین خواهند رفت. او افزود که زمان آن فرا رسیده است تا ثروتمندتر شوند. هفته گذشته او توضیح داد:

فقر چیزی نیست که با موجودی کیف پول شما در ارتباط باشد، بلکه چیزی است که در سر شماست، اول آنچه در ذهنتان می‌گذرد را تغییر دهید، سپس ثروتمندتر خواهید شد.

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار و نویسنده مشهور بارها در مورد سقوط بازار هشدار داده است. او اخیراً بزرگترین سقوط اوراق قرضه از سال ۱۷۸۸ را پیش بینی کرد و اظهار داشت که سهام و اوراق قرضه در حال سقوط هستند. وی با بیان اینکه یک رکود و ناآرامی مدنی در راه است، هشدار داد که تورم موجود ممکن است به رکود بزرگ منجر شود.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

هفته گذشته او فاش کرد که پس از گوش دادن به سخنان اقتصاددان مشهور، هری دنت (Harry Dent)، نظر خود را در مورد اوراق خزانه تغییر داده است. نویسنده پدر پولدار پدر فقیر مدتی است که به سرمایه گذاران توصیه می‌کند طلا، نقره و بیت کوین بخرند و تاکید می‌کند که دلار آمریکا در حال نابودی است. در ماه جولای او گفت در وضعیت فعلی بازار، نقره بیشترین ارزش برای سرمایه‌گذاری کردن را دارد.

کیوساکی همچنین منتظر خرید بیت کوین با قیمت‌های کمتر بوده است. در ماه ژوئن او گفت که منتظر است تا این ارز دیجیتال به قیمت ۱۱۰۰ دلار برسد تا مقداری از آن را خریداری کند! در ماه ژوئیه نیز او اشاره کرد که منتظر خرید رمز ارز BTC است. این هفته بیت کوین به زیر ۲۰ هزار دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۱۹,۶۲۹ دلار معامله می‌شود و در هفت روز گذشته بیش از ۹ درصد کاهش داشته است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x