نهنگ‌های بزرگ اتریوم ۳.۵ میلیون توکن ETH به کیف‌پول‌های خود افزودند!

نهنگ‌هایی که در اتریوم (ETH) سرمایه گذاری می‌کنند، به جمع آوری دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار روی آورده‌اند. داده‌های سایت تحلیلی Santiment نشان می‌دهد که از ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور)، به آدرس‌ کیف پول نهنگ‌های اتریوم که دارای یک میلیون یا بیشتر ETH هستند، مجموعاً ۳.۵ میلیون کوین دیگر اضافه شده است.
نهنگ‌های بزرگ اتریوم ۳.۵ میلیون توکن ETH را به کیف پول‌های خود اضافه کردند

این تغییرات نشان‌دهنده افزایش ۱۴ درصدی ذخایر ETH نهنگ‌های میلیاردر در طول دوره پس از ادغام است. همچنین مجموع دارایی‌های موجود در این ۱۳۲ کیف پولی که در این گروه قرار می‌گیرند را به بالاترین عدد تاریخی خود یعنی ۲۸.۵۵ میلیون اتریوم رسانده است. بنا به گزارش سایت سانتیمنت:

از ۱۱ سپتامبر، به آدرس‌ کیف پول نهنگ‌های میلیاردر اتریوم (ETH) که دارای ۱ میلیون دلار یا بیشتر ETH هستند، مجموعاً ۳.۵ میلیون سکه دیگر اضافه شد. این مساله باعث شده است که دارایی تجمعی آنها ۱۴ درصد افزایش یابد. در حال حاضر ۱۳۲ آدرس از این دست وجود دارد.

بر خلاف کوسه‌ها و نهنگ‌های اتریوم، گروهی از سرمایه گذاران با دارایی کمتر از این دو دسته که بین ۱۰۰ تا ۱ میلیون توکن ETH دارند، طبق داده‌های قبلی Santiment، دارایی‌های ETH خود را فروخته‌اند. قابل ذکر است این روند توزیع مجدد اندکی پس از اتمام مهاجرت بلاک چین اتریوم به سمت  استفاده از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) آغاز شده است.

بازار ETH همچنان تحت سلطه احساسات منفی، نزولی است

علی‌رغم فعالیت‌های نهنگ‌ها و پویایی جدید بلاک‌چین که توسط اتمام فرآیند ادغام این شبکه به آن افزوده شد. قیمت ETH تا حد زیادی در محدوده قرمز معامله می‌شود. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، اتریوم در ماه گذشته حدود ۶.۲۱ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است. امروز نیز قیمت این توکن در حدود ۱۲۷۰ دلار متغیر است که در زمان نگارش این خبر ۱.۹ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

با این حال تحلیلگرانی که نیمه پر لیوان را می‌بینند، خاطرنشان کرده‌اند که قیمت ETH زمانی افزایش می‌یابد که نهنگ‌هایی که در حال حاضر این ارز دیجیتال را در بازار عرضه می‌کنند به صورت فعال به انباشت آن بپردازند. به طور مشابه آنها بر این عقیده‌اند که پدیدار شدن سیگنال‌های صعودی وابسته به عملکرد شبکه در میزان کارمزد آن است که فعلاً در بالاترین حد یک ماهه خود قرار گرفته است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x