ماراتن دیجیتال ۲۵ هزار دستگاه ماینر را دوباره به کار انداخته است

ماراتن دیجیتال، شرکت آمریکایی پیشرو در استخراج بیت‌کوین، در گذشته با مشکلاتی پیرامون نصب تجهیزات ماینینگ و تأمین نشدن انرژی آنها مواجه بود. این شرکت اما اخیرا دوباره تعدادی از دستگاه‌های ماینر خود را به کار انداخته است.
ماراتن دیجیتال

شرکت استخراج بیت کوین ماراتون دیجیتال اعلام کرد که در ماه آگوست انرژی تقریباً نزدیک به ۲۵۰۰۰ دستگاه ماینر را که از قبل نصب شده بودند، تأمین کرده است و حدود ۲.۵ اگزاهش در ثانیه به قدرت محاسباتی این دستگاه‌ها افزوده که هش کل شبکه را به تقریباً ۳.۲ اگزاهش رسانده است.

در ماه آگوست ۱۸۴ واحد بیت کوین توسط این شرکت استخراج‌کننده تولید شده که از ابتدای سال تا به امروز در مجموع به ۲۲۲۲ واحد بیت کوین رسیده است. دارایی بیت کوین این شرکت در پایان ماه آگوست به ۱۰,۳۱۱ واحد با ارزش بازار ۲۰۶.۷ میلیون دلار رسید و در طول ماه هیچ کوینی فروخته نشد.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

ماراتن دیجیتال ظرف سه ماه آینده شاهد روی کار آمدن تقریباً ۶۵,۰۰۰ ماینر اضافی، یا بالا رفتن ظرفیت شبکه به  ۶.۹ اگزا هش بر ثانیه خواهد بود.

تأخیر در تأمین انرژی به همراه نگرانی‌های زیست محیطی باعث شده بود که تولید بیت کوین از ۱۲۵۹ واحد در سه ماهه گذشته به ۷۰۷ واحد در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ برسد.

سهام ماراتن دیجیتال امروز ۲.۳ درصد سقوط کرد و قیمت بیت کوین نیز به زیر ۱۹ هزار دلار رسید. پس از گذشت چندین ساعت، سهام اکنون اندکی تغییر روند داده است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x