اپتوس بعدی در راه است؟ ایردراپ شاردیوم ممکن است به‌زودی در دسترس قرار گیرد!

Ash L سرمایه‌گذار ارشد شرکت سرمایه‌گذاری Signum Capital که جزو غول‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر (VC Investment) است، پیش‌بینی خود را در مورد ایر دراپ شدن شاردیوم (Shardeum) اعلام کرده است.
Aptos بعدی در راه است؟ ایرد راپ Shardeum ممکن است به زودی در دسترس قرار گیرد

حساب کاربری توییتر Ash L که با آی دی @ahboyash شناخته می‌شود، برآورد خود را در مورد گروه‌هایی از کاربران دارایی‌های دیجیتال که ممکن است واجد شرایط دریافت توکن SHM باشند را اعلام کرد. این توکن توسط شاردیوم توزیع خواهد شد. شاردیوم یک شبکه لایه اول است که توسط شرکت‌های جین استریت (Jane Street)، اسپارتان (Spartan Group)‌ و سایرین مورد حمایت قرار گرفته است. در توییت Ash L منتشرشده به تاریخ ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ آمده که:

به نظر می رسد که دوباره موعد فصل برداشت ایر دراپ (Air Drop Farming) فرا رسیده است. مخصوصاً بعد از اتفاقی که با اَپتوس (Aptos) افتاد. شاردیوم لایه یک به دنیای دارایی‌های دیجیتال وارد می‌شود. این شبکه به‌تازگی ۱۸.۲ میلیون دلار سرمایه از شرکت‌های Jane Street و Spartan Group به دست آورده است و اکنون در حال طی کردن مراحل تست خود است. احتمالاً در آینده نزدیک شاهد ایر دراپ شدن آن خواهیم بود.

طبق گمان‌زنی‌های او، محتمل‌ترین دسته از کاربران کریپتو که واجد شرایط ایر دراپ SHM خواهند بود، کیف پول‌هایی هستند که به‌صورت فعال در عملیات شبکه آزمایشی آن شرکت داشتند. برای بررسی ابزارهای شبکه آزمایشی شاردیوم، کاربران می‌توانند کیف‌پول‌های متامسک (MetaMask) خود را به فاست (Faucet) ایجادشده به منظور این کار متصل کنند.

با توکن‌های به دست آمده از شبکه آزمایشی شاردیوم، علاقه‌مندان به Web3 می‌توانند آن‌ها را در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شاردیوم مثل Swapped Finance  و ShardeumSwap، بازارSpriyo NFT، سرویس NFT.shm و غیره  استفاده کنند.

همانطور که توسط Ash L نیز عنوان شد، ایده پاداش دادن به اولین شرکت‌کنندگان  شاردیوم با توکن‌های SHM در آوریل ۲۰۲۲ توسط بنیانگذاران آن Nischal Shetty و Omer Syed اعلام شد.

شاردیوم چیست و چرا وجود این بلاک چین برای Web3 حیاتی است؟

درست مانند توکن اَپتوس (APT)، ارائه SHM نیز به عنوان توکن شبکه شاردیوم به‌طورعمومی توسط  Nischal Shetty بنیانگذار  WazirX که بزرگترین CEX  هند است (و در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ توسط بایننس خریداری شد)، اعلام شد.

شبکه شاردیوم اولین بلاک چین EVM در جهان است که از شاردینگ (Sharding) برای مقیاس‌پذیری خطی استفاده می‌کند. این بدان معناست که مقیاس آن به‌جای افزایش توان عملیاتی یک بلاک چین بر افزودن شارد‌های جدید که همان شبکه‌های فرعی مجزا است، متمرکز خواهد بود.

در ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲ این پروژه ۱۸.۲ میلیون دلار از جمع بیش از ۵۰ سرمایه‌گذار علاقه‌مند از جمله سرمایه‌‌گذارانی مانند Jane Street، Struck Crypto، Spartan Group، Big Brain Holdings، DFG، Ghaf Capital Partners، Foresight Ventures  و دیگران جمع‌آوری کرد.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x