میزان نقدینگی ارزهای دیجیتال به اوج خود رسیده؛ آیا طوفان بازار خرسی در راه است؟

بر اساس آنالیزهای صورت‌گرفته از سوی تحلیلگر سایت CrptoQuant، در صورت عدم تداوم افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در پی صعود اخیر آنها، بازار کریپتو ممکن است به‌شدت دچار رکود شود، زیرا نقد شدن دارایی‌ها به بالاترین حد خود در ۱۵ ماه گذشته رسیده است.
میزان نقدینگی ارزهای دیجیتال به اوج خود رسیده؛ آیا طوفان بازار خرسی در راه است؟

همانطور که در سخنان این تحلیلگر به آن اشاره شده است، به‌رغم افزایش قیمت‌ها، بازار ارزهای دیجیتال ممکن است در انتظار طوفان نزولی دیگری همراه با داده‌های لیکوئیدی کوتاه مدت بازار آتی که به بالاترین حد خود رسیده است، باشد.

به نظر وی آخرین داده‌های نقدینگی نشان می‌دهد که برای ادامه‌دار بودن رالی ارزهای دیجیتال، گاوهای بازار باید فعلاً دست از معامله کردن بردارند.

او خاطرنشان کرد که با بازگشایی بازارهای سهام ایالات متحده، موقعیت‌های فروش بازار کریپتو افزایش یافته است. در مجموع حدود ۳۲۰ میلیون دلار نقدینگی کوتاه مدت ثبت شده است که این روز را به یک روز معاملاتی مهم تبدیل کرده است.

با ذکر این دلیل، او اضافه کرد که بسیار مهم است که گاوها از قدرت کافی برای حفظ قیمت بیت کوین (BTC)  به بالای محدوده ۲۰۰۰۰ برخوردار باشند و این سطح قیمت را به حمایت تبدیل کنند؛ اللخصوص زمان‌هایی که بستن ماهانه بازارها نزدیک است.

در حال حاضر سوال اصلی اینجاست که آیا گاوها قدرت کافی برای نگه داشتن قیمت‌ در بالای سطح ۲۰,۰۰۰ دلار و تبدیل آن به حمایت را خواهند داشت؟ این تحلیلگر با نزدیک شدن به بستن ماهانه بازارها در چند روز آینده، این حرکت را اتفاق بسیار مهمی خواند.

خرید و فروش رمز ارزها

رالی بازار ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد

در حالی که انتظار می‌رود در صورت عدم تداوم رالی فعلی، یک طوفان خرسی رخ دهد، قیمت رمز ارزها در بازار کریپتو همچنان در حال افزایش هستند و بازار بار دیگر به ارزش بیش از یک تریلیون دلار رسیده است.

همراه با بیت کوین، اتر (ETH) نیز در فاز صعودی به سر می‌برد و بر بسیاری از نقدینگی‌های کوتاه‌مدت اثر گذاشته است. همراه با افزایش قیمت اتریوم و رسیدن به بالاترین حد روزانه ۱۵۱۲ دلار، موقعیت‌های فروش کوتاه مدت زیادی به ارزش بیش از ۱۰۵ میلیون دلار از بین رفته است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x