انتشار رسمی ‌بازی Shiba Eternity برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در سراسر جهان

الکس دوبنیا (Alex Dovbnya) متخصص و تحلیل‌گر بازار کریپتو کارنسی در گزارش خود از انتشار بازی کارت‌های کلکسیونی Shiba Inu پس از عرضه اولیه در استرالیا و ویتنام و اخیرا دسترسی حهانی به این بازی، خبر داد. هواداران شیبا اترنیتی (Shiba Eternity) مدت‌های زیادی بود که انتظار آمدن آن را می‌کشیدند.
انتشار رسمی ‌بازی Shiba Eternity برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در سراسر جهان

بر اساس اعلامیه‌های رسمی، بازی کارتی کلکسیونی شیبا اینو (Shiba Inu) که با نام شیبا اترنیتی (Shiba Eternity) شناخته می‌شود، در سراسر جهان و برای هر دو دستگاه اندروید و iOS منتشر شده است.

شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama) برنامه‌نویس اصلی این بازی می‌گوید که تمرکز خود را بر تکمیل یک راهنمای جامع بازیکنان برای این بازی خواهد گذاشت.

همانطور که از گزارش‌ها مشخص است، برخی از طرفداران شیبا اینو (Shiba Inu) قبلاً این فرصت را داشته‌اند که این بازی را در ویتنام و استرالیا در مرحله آزمایشی انجام دهند.

اکنون که این بازی در سراسر جهان در دسترس است، اعضای انجمن گیمر‌ها مشغول دانلود، تست و بررسی این برنامه هستند.

طبق گزارشات، تیم Shiba Inu ادعا کرده است که Shiba Eternity پیچیده‌ترین بازی کارتی کلکسیونی تا به امروز خواهد بود. این بازی به کاربران خود اجازه می‌دهد تا از بین ۱۰ هزار قهرمان شیبوشی، ۵۰۰ کارت کلکسیونی و سایر چیزهای موجود حق انتخاب داشته باشند.

کوساما ادعا می‌کند که این تیم برای افزایش رتبه بازی در اپ استورها به دنبال افزایش تعداد دفعات دانلود آن است.

طبق داده‌های سایت CoinMarketCap، قیمت میم کوین SHIB در روزی که دانلود جهانی این بازی میسر شد نیز همچنان در محدوده نزولی باقی ماند.

شیباریوم (Shibarium) چه زمانی منتشر می‌شود؟

در حالی که جامعه دارایی‌های دیجیتال بدون شک از انتشار این بازی هیجان‌زده است، اما همچنان سوالات اصلی کاربران از کوساما در مورد تاریخ دقیق ارائه بلاک چین لایه دو شیبا اینو یا همان شیباریوم است. کوساما ادعا می‌کند که راه‌حل جدید مقیاس‌ پذیری شیبا به‌زودی در دسترس خواهد بود، اما به تاریخ دقیقی اشاره نکرده است. آنطور که از خبر‌ها مشخص است نزدیک به نیمی ‌از سود Shiba Inu به حمایت از پروژه‌های مرتبط با شیباریوم اختصاص خواهد یافت.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x