ارتقای ویژه در مکانیسم توکن‌سوزی شیبا (SHIB)

سخنگوی ارشد شیبا اینو (Shiba Inu) نگاه جالبی در مورد سوزاندن توکن SHIB از خود به اشتراک گذاشته است.
سوزاندن توکن شیبا

شایتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه دهنده اصلی و نماینده جامعه Shiba Inu در فضای رسانه‌ای، با ارسال توییتی اظهار کرده تمام پروژه‌های اکوسیستمی کریپتو در حال تجربه کردن رویدادهای مهمی هستند. این توسعه‌دهنده به ویژه بار دیگر به بازی Shiba Eternity و سوزاندن توکن‌ها از طریق مکانیسم‌های درون بازی اشاره کرد.

در این بین، نماینده شیبا اینو با خطاب به جامعه کریپتو قول داد که به‌زودی به‌روزرسانی‌های شیباریوم (Shibarium) را نیز ارائه دهد. بنابراین وقتی نسخه جدید این بلاک چین منتشر شود، به‌روزرسانی‌هایی که بر راه‌حل لایه دو اتریوم پس از مدتها انتظار صورت گرفته، بر تمام توکن‌های این اکوسیستم نیز اعمال خواهد شد.

طی بازی عملیات توکن سوزی انجام می‌شود. جزئیاتی که بعداً در اختیارتان قرار خواهد گرفت تشریح می‌کند که چرا Shiba Eternity برای دارندگان توکن‌های Shib ،Shiboshi و نسخه بلاک چینی Shibarium قدرتمند، چالش برانگیز و عالی خواهد بود.

شایتوشی کوساما

هنوز به‌طور قطعی مشخص نیست که آیا مکانیسم سوزاندن توکن Shib در Shiba Eternity اجرا می‌شود یا خیر، زیرا لحن خطابی این توسعه‌دهنده به گونه‌ای بود که انگار می‌خواهد زهره چشم بگیرد؛ احتمالاً می‌خواسته این را بگوید که کسانی که موفقیت پروژه را زیر سوال ببرند، سوزانده خواهند شد!

در هر صورت زمان این آپدیت‌ها به‌زودی اعلام می‌‌شوند. این نماینده خلاصه وار گفت به ما زمان بدهید، آن‌وقت خودتان خواهید دید.

موضوع سوزاندن توکن SHIB یکی از مبرم‌ترین موضوعات در دستور کار جامعه شیبا اینو است. اگرچه تاکنون بیش از ۴۰ درصد از کل عرضه ۱ کوادریلیونی SHIB سوزانده شده است، اما این روند کندتر از آنچه سرمایه‌گذاران می‌خواهند، پیش می‌رود. بنا به آمار به دست آمده از پورتال Crypt Eye، در سه ماه گذشته نزدیک به ۱۱ میلیارد SHIB به ارزش ۱۲۸,۰۰۰ دلار از شبکه خارج شده است. متوسط ​​نرخ توکن‌سوزی هفتگی با ظرفیت فعلی، کمی کمتر از ۱ بیلیون SHIB است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x