بیت کوین یک میلیون دلاری تا ۲۰۲۳؟ دیدگاه تحلیلگر کمپانی Ark Invest

تحلیلگر شرکت مدیریت سرمایه گذاری Ark یعنی یاسین المانجرا (Yassine Elmandjra)، همچنان بر عقیده خود پایبند است!

المانجرا قبلاً به طور جسورانه‌ای پیشبینی خود را مبنی بر رسیدن قیمت بیت کوین (BTC) به ۱ میلیون دلار ارائه کرده بود. جالب است که علی رغم شرایط اخیر و مشکلات عدیده‌ بازار ارز دیجیتال، هنوز هم از موضع خود عقب نشینی نکرده است.

به گفته خالق شرکت ARK یعنی کتی وود (Cathie Wood)، اصلاح گسترده بازار دارایی‌های دیجیتال برایETFهای نوآورانه‌ای که از بازار رمزارزها حمایت می‌کنند، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

وی اضافه کرد که سیاست انقباض پولی اعمال شده توسط بانک مرکزی آمریکا، دلیل اصلی فروش رو به رشد دارایی‌های دیجیتال توسط سرمایه گذاران در سال ۲۰۲۲ بوده است.      

در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۲۲، بث ویلیامز لو (Beth Williams Liou) هم در دیدگاه خود را در توییتر به اشتراک گذاشت.

خطاب به میلیون‌ها نفر: یاسین المانجرا تحلیلگر همچنان بر پیشبینی بلندپروازانه خود مبنی بر صعود ارزش بیت کوین به ۱میلیون دلار پافشاری می‌کند. شما چه دیدگاهی دارید؟

در آخرین مصاحبه خود با خبرگزاری بلومبرگ، المانجرا اشاره کرد که علیرغم عملکرد ضعیف قیمت طلای دیجیتال، هنوز فرصت‌های سودآور قابل توجهی در این ارز دیجیتال وجود دارد.

پیش‌بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری هنوز به قوت خود باقی است. زیرا به اعتقاد المانجرا، به احتمال زیاد پس از پایان یافتن سیاست انقباضی آمریکا، اوضاع BTC بهبود خواهد یافت.

استدلال المانجرا برای ادعای خود

المانجرا معتقد است که اگر ما از تمام پتانسیل‌ها برای تقویت بازار استفاده کنیم، با موقعیت کسب سود ۲۸ تریلیون دلاری در بازار رو به رو هستیم. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که ارزش BTC به ۱میلیون دلار رسیده باشد.

شاید این پیشبینی بیش از اندازه خوشبینانه به نظر برسد. با این حال، برخی از اینفلوئنسرهای برجسته بیت کوین مانند مایکل سیلر (Michael Saylor) تمایل به حمایت از چنین دیدگاهی دارند.

متأسفانه اتفاقات برای شرکت کتی وود و دارایی‌های آن، چندان امیدوار کننده به نظر نمی‌رسد. زیرا اکثر صندوق‌های سرمایه‌گذاری Ark تمام ارزش به دست آمده در دوران توسعه را از دست داده‌اند.

اخیرا وود نامه‌ای منتشر کرد که در آن از بانک مرکزی آمریکا درخواست کرد تا افزایش نرخ بهره را متوقف کند. زیرا اعتقاد دارد که این استراتژی تاثیرات نامطلوبی برروی بازار سهام گذاشته است.

بسیاری این تاثیرات آسیب زا را جبران ناپذیر می‌خوانند. البته اکثر کاربران به تندی از این نامه انتقاد کرده‌اند. این افراد اعتقاد دارند که وود دیدگاهی متعصبانه داشته و واقعیات را نادیده می‌گیرد.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x