رکورد بالاترین رشد شبکه در سه ماه اخیر به ریپل تعلق گرفت!

بر اساس گزارش‌های موجود در سایت Santiment، پس از ایجاد ۲،۲۷۳ کیف پول جدید به عنوان بلاک چینXRP Ledger ، رکورد جدیدی در زمینه رشد شبکه روزانه به ثبت رسید که همین امر موجب افزایش ۵ درصدی قیمت توکن بومی شبکه ریپل (Ripple) یا همان XRP شد.
ثبت بالا‌ترین رکورد رشد شبکه برای اولین بار توسط XRP و شبکه ریپل در سه ماه گذشته

بر اساس داده‌های سایت Santiment که یک پلتفرم تحلیل دارایی‌های دیجیتال است، بلاک چین XRP Ledger به‌تازگی بالاترین روز رشد شبکه خود را از ماه جولای ثبت کرده است و توکن بومی آن نیز دستخوش افزایش قیمت ۵ درصدی شده است.

بر اساس داده‌ها این شبکه بلاک چین لایه ۱ شاهد ایجاد ۲.۲۷۳ آدرس کیف پول جدید است که امروز اضافه شده است. این جهش در کاربران این شبکه متن باز همزمان با افزایش ۵ درصدی قیمت توکن XRP به بیش از ۰.۵۲ دلار است. به گفته سایت Santiment، این اقدام موجب جدایی این ارز دیجیتال از سایر دارایی‌های بازار کریپتو کارنسی شده است.

در توییت منتشرشده به تاریخ ۷ اکتبر (۱۵ مهر) ۲۰۲۲ از حساب رسمی این وب سایت آمده:

امروز شبکه XRP به آرامی از بقیه دارایی‌های دیجیتال جدا شد و قیمت آن به بیش از ۰.۵۲ دلار بازگشت. رشد شبکه به دلیل ایجاد ۲،۲۷۳ آدرس جدید کیف پول XRP در روز گذشته بوده است که موجب شد ارزش آن به بالاترین سطح خود در سه ماه گذشته برسد.  

 رشد این شبکه همچنین به دلیل ارتقاء اخیر لیست گره‌های منحصر به فرد (UNL) در XRPL صورت گرفته است. این ارتقا تعداد گره‌های کنترل‌شده توسط شبکه Ripple به عنوان شرکت فناوری‌ای که این بلاک چین را ایجاد کرده است را به ۲ عدد یا ۵.۸ درصد از ۳۵ گره تأییدکننده تراکنش‌ها در شبکه عمومی آن کاهش داده است.

علاوه بر این ارتقا که بخشی از چشم انداز بلاک چین ریپل برای ترویج تمرکز زدایی است، یک موجودیت اعتبارسنجی جدید به نام  xSPECTER  نیز اضافه شده است. بنیاد XRPL اشاره کرد که اعتبارسنجی آن‌ها نشان داده که به صورت فعال و کاملا قابل‌اعتماد عمل می‌کند.

انتظار افزایش شدید قیمت XRP پس از اعلام نتیجه پرونده Ripple و SEC

در حالی که این توکن در چند روز گذشته عملکرد بهتری نسبت به کلیت بازار کریپتو کارنسی داشته است، طرفداران XRP انتظار دارند که با حل شدن پرونده قدیمی سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه شبکه ریپل، شاهد رشد انفجاری (Parabolic) قیمت آن باشند.

این پرونده در سال ۲۰۲۰ شروع شد، زمانی که SEC ادعا کرد که XRP یک اوراق بهادار است و از این رو تمام خرید و فروش‌های رخ داده توسط ریپل به نوعی داد و ستد اوراق بهادار ثبت نشده است. در جدیدترین تحول در این پرونده، ریپل با ارائه گزارش جدیدی به درخواست SEC برای جلوگیری از فعالیت دو شرکت خصوصی I-Remit و TapJets که توسط دادگاه وضعیت Amicus Curiae را دریافت کرده بودند، به دادگاه اعتراض کرده است.

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x