. 19 روز پیش

چرا شیبا اینو می‌تواند به یکی از آینده‌دارترین رمز ارزهای بازار کریپتوکارنسی بدل شود؟

شیبا با ورود به دنیای متاورس و ارائه زمین‌های مجازی مدتی است که بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. برخی معتقدند این مسئله می‌تواند در آینده شیبا اینو بسیار تاثیر گذار باشد.

شیبا اینو و متاورس؛ آینده درخشان توکن SHIB

آینده شیبا اینو

با ارائه زمین در دنیای مجازی، شیبا اینو به طور رسمی سرمایه‌گذاری خود در متاورس را آغاز کرده است. دنیای مجازی Shiberse از توکن‌های LEASH خود و اعطای دسترسی کاربران به سرزمین مجازی‌اش رونمایی کرد. یکی از جدی‌ترین رقبای شیبا اینو، دنیای مجازی Decentraland است که ابتکارات زیادی برای تبدیل‌ شدن به حاکم متاورس انجام داده است! تیم توسعه‌دهنده این رمز‌ارز و میم‌کوین محبوب، جزئیات پروژه واقعیت مجازی خود را با اعلام این که متاورس آن حدود ۱۰۰,۵۹۵  قطعه زمین را در اختیار دارد، فاش کرده‌اند و به گفته آن‌ها برخی از این زمین‌های مجازی کاملا خصوصی باقی خواهند ماند.

به تازگی و طبق یک پست رسمی از سایت Shiba Inu، جوایز حاصل از رویدادهای اخیر فروش زمین در متاورس شیبا به زودی در اختیار دارندگان آن قرار خواهد گرفت. این پست همچنین تاریخ اهدای زمین‌های مجازی را ۱۱ تیر ۱۴۰۱ (۲ ژوئیه ۲۰۲۲) اعلام کرده‌است. تیم SHIB وعده خود مبنی بر توزیع ۳٪ از وجوهی که انتظار می رود از رویدادهای فروش زمین بدست بیاید را عملی خواهد کرد. کاربرانی که مشمول دریافت این جوایز باشند بر اساس تعداد توکن‌های LEASH لاک‌شده انتخاب می‌شوند.

در ادامه این پست آمده است که در حال حاضر هیچ پاداشی توزیع نشده و دلیل آن نیز محاسبه تمام قراراداد‌های فروش زمین و اهدا و توزیع پاداش بر اساس آن است.

با وجود این تلاش‌ها، قیمت شیبا هنوز در محدوده فعلی خود و تقریبا بدون نوسان باقی مانده است، اما معاملات آن در مدت ۲۴ ساعت نزدیک به ۵ درصد افزایش یافته است. طی چند ماه گذشته، سرمایه‌گذاران در مورد آینده ارز های دیجیتال مردد بوده و گمانه‌زنی‌های فراوانی کرده‌اند، زیرا هیچ تغییر قابل توجهی در قیمت‌های آن‌ها حتی پس از ابتکارات و توسعه‌‌های قابل توجه وجود نداشته است. اما این تلاش ممکن است در واقع برای SHIB کارساز باشد. اگرچه ارزش Shiba Inu به طور قابل توجهی بهبود نیافته است، اما این رمزارز قطعاً توجه چندین سرمایه‌گذار حوزه‌ ارز‌های‌دیجیتال را به خود جلب کرده است.

به نظر شما آینده شیبا اینو چطور خواهد بود؟ آیا پروژه متاورسی این توکن می‌تواند روی قیمت آن تاثیر مثبت بگذارد؟

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x