ستس کوین

خرید و فروش ستس کوین اودینالز

Satscoin (SATS)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید ستس کوین اودینالز با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال ستس SATS را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم ستس کوین را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز ستس کوین اوردینالز

ارز دیجیتال SATS که به آن اوردینالز نیز می‌گویند، یک میم کوین به شمار می‌رود که از تاریخ عرضه خود رشد خوبی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال از نام ساتوشی که کمترین واحد بیت کوین است، برداشته شده است.

خرید ارز ستس کوین

برای خرید ستس کوین می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف استفاده کنید. صرافی‌های خارجی و ایرانی مختلفی از خرید و فروش SATS پشتیبانی می‌کنند که با باز کردن یک اکانت می‌توانید خرید و فروش این رمز ارز را آغاز کنید.

چگونه توکن SATS را بخریم؟

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید ارز ستس کوین از صرافی‌های ایرانی معتبر استفاده نمایید. دلیل این مسئله این است که صرافی‌های خارجی عموما محدودیت‌های زیادی برای کاربران ایرانی در نظر می‌گیرند که این محدودیت‌ها خرید آنلاین SATS را برای ایرانیان کمی دشوار می‌کند.

فروش و خرید ارز Satscoin در ایران

اگر قصد خرید ارز ستس کوین در ایران را دارید، می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید. پول نو یک پلتفرم معامله ارزهای دیجیتال دانش بنیان است که از خرید و فروش ارز SATS پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید به سادگی ارز دیجیتال ستس کوین را در پول نو خریداری کرده و در هر زمان آن را به نرخ لحظه‌ای بازار به فروش برسانید.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز SATS

پول نو یکی از بهترین صرافی‌ها برای خرید ارز SATS به حساب می‌آید. برای خرید این ارز دیجیتال و بیش از ۱۵۰ رمز ارز دیگر کافی‌ست یک حساب کاربری در پول نو ایجاد و موجودی حساب‌تان را به میزان دلخواه شارژ کنید. در نهایت می‌توانید به صورت لحظه‌ای این دارایی دیجیتال را خریداری نمایید.

فروش ارز ستس

برای فروش ارز SATS نیز می‌توانید از پول نو استفاده کنید. کافی‌ست این رمز ارز را در کیف پول حساب‌تان موجود داشته باشید تا بتوانید آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برسانید. اگر این رمز ارز را به یک والت دیگر انتقال داده‌اید، برای فروش آن لازم است ابتدا ستس کوین را به کیف پول‌تان در پول نو انتقال داده و مراحل فروش این رمز ارز را تکمیل کنید.

سوالات متداول

برای خرید ارز ستس کوین کافی‌ست یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کنید و موجودی حساب‌تان را به میزان دلخواه افزایش دهید. در نهایت با مراجعه به منوی معامله و سربرگ خرید، می‌توانید مراحل خرید SATS را کامل کنید.

برای خرید ستس کوین در ایران می‌توانید از صرافی پول نو استفاده کنید. در پول نو ما از خرید و فروش SATS و بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کنیم.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش ستس کوین اودینالز را شروع کنید