آراگون

آراگون

Aragon (ANT)

قیمت آراگون

TMN 255,600

+ 1.83%

USDT 5.08

آدرس کانترکت

اتریوم

0xa117...5a2e

نمودار لحظه ای آراگون

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزآراگون
نمادANT

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 5.08

آخرین قیمت (‏تومان)‏

255,600

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.83%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

14,186,109

رتبه در بازار

154

ارزش بازار (‏دلار)‏

200,702,071

قیمت آراگون (ANT)

امروز ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۱۰/۰۱ میلادی و در این لحظه، آراگون، 255,600 تومان معادل $ 5.08 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Aragon طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.83% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر آراگون 14,186,109 دلار است. ارز آراگون با نماد اختصاری ANT در رتبه 154 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار آراگون هم اکنون 200,702,071 دلار آمریکاست.

دامیننس آراگون (ANT)

dominance یا دامیننس Aragon به معنی میزان سهم ارز آراگون در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که ANT چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس آراگون 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس آراگون و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای آراگون (ANT)

حداکثر تعداد واحدهای ارز آراگون (ANT) 45,094,973 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز آراگون وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 43,175,766 واحد Aragon (ANT) عرضه شده است. این تعداد واحدهای آراگون بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) ANT هم اکنون 40,038,933 واحد است این یعنی چه تعداد واحد ANT در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت آراگون

بیشترین رکورد قیمت آراگون (ANT) تا کنون 14.64 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۴/۰۶. قیمت کنونی Aragon به نسبت این رکورد - 65.71% تغییر کرده است.

کمترین قیمت آراگون (ANT) تا کنون 0.301888 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۲۷. قیمت کنونی Aragon به نسبت این رکورد + 1562.60% تغییر کرده است.

خرید آراگون (ANT)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید آراگون انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید ANT استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Aragon و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید آراگون روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز ANT را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید آراگون از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید آراگون را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای ANT یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Aragon بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Aragon را در کیف پول خود دریافت کنید. آراگون ANT روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ ANT خریداری شده را می‌پردازید. قیمت ANT هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش آراگون (ANT)

فرآیند فروش آراگون در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار ANT مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش آراگون در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Aragon را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و آراگون را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز ANT را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش آراگون و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش آراگون را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.