آوالانچ

آوالانچ

avalanche (AVAX)

قیمت آوالانچ

TMN 2,163,530
+ 0.17%
USDT 37.08

آدرس کانترکت

بایننس اسمارت چین

0x1ce0...4041

نمودار لحظه ای آوالانچ

پشتیبانی از ۳ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزآوالانچ
نمادAVAX

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 37.08

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,163,530

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.17%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

288,312,089
رتبه در بازار13

ارزش بازار (‏دلار)‏

13,676,729,076

آوالانچ (AVAX) چیست؟

آوالانچ یک پلتفرم چتری و بلاک چین غیرمتمرکز است که برای راه‌اندازی نرم‌افزارهای DeFi، دارایی‌های مالی، تریدینگ و دیگر خدمات مرتبط کاربرد دارد. ارز دیجیتال آوالانچ با نماد AVAX ارز دیجیتال رسمی شبکه avalanche است. قیمت آواکس AVAX در این لحظه برابر با $ 37.08 دلار و معادل با 2,163,530 تومان است. ارز آوالانچ (AVAX) در 24 ساعت اخیر + 0.17% درصد تغییر قیمت داشته است. ارزش بازار یا مارکت کپ آوالانچ در این لحظه 13,676,729,076 دلار است.

هدف پلتفرم غیرمتمرکز آوالانچ تبدیل شدن به یک صرافی بین‌‎المللی است که در آن، همه می‌توانند انواع دارایی‌ها را با یکدیگر مبادله کنند. همچنین این پلتفرم به صورت کاملا غیرمتمرکز و با قراردادهای هوشمند مدیریت می‌شود. توسعه دهنده‌های این پلتفرم عقیده دارند که آوالانچ اولین شبکه قرارداد هوشمند است که در آن تراکنش‌ها در کمتر از یک ثانیه نهایی می‌شوند.

قیمت اوالانچ

شبکه اصلی آوالانچ در سپتامبر ۲۰۲۰ رونمایی شد و توکن بومی آن یعنی AVAX برای اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شود. برای مثال یکی از کاربردهای این توکن استفاده به عنوان یک سیستم پاداش و پرداخت برای کاربران است.

خالق آوالانچ کیست؟

Avalanche را آوا لبز (پروفسور دانشگاه کرنل)، امین گون سیرر (دکتری علوم کامپیوتر دانشگاه کورنل)، کوین سکنیچی و ماوفان یین، تأسیس کردند. Gün Sirer یک محقق رمزنگاری کهنه کار است و شش سال قبل از انتشار وایت پیپر بیت کوین، یک ارز مجازی همتا به همتای مفهومی طراحی کرده است. او قبل از هک The DAO در سال ۲۰۱۶ روی راه حل‌های مقیاس پذیری بیت کوین و در مورد اتریوم تحقیق می‌کرد.

از این تحقیقات، وایت پیپری به وجود آمد که منجر به تأسیس آوا لب در سال ۲۰۱۸ شد. این پروژه در فوریه ۲۰۱۹ یک سید راند را که شامل سرمایه‌گذارانی مانند پلی‌چین، آندرسن هوروویتز و بالاجی سرینیواسان بود انجام داد. آوالانچ عرضه اولیه سکه خود را در سال ۲۰۲۰ در کمتر از ۲۴ ساعت صورت داد و در این فرآیند ۴۲ میلیون دلار جمع آوری کرد.

مشخصات و قیمت لحظه ای آوالانچ (AVAX)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۹ میلادی و در این لحظه، آوالانچ، 2,163,530 تومان معادل $ 37.08 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Avalanche طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.17% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر آوالانچ 288,312,089.00 دلار است. ارز آوالانچ با نماد اختصاری Avalanche در رتبه 13 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار آوالانچ هم اکنون 13,676,729,076 دلار آمریکاست.

ارز دیجیتال آواکس

دامیننس آوالانچ (AVAX)

dominance یا دامیننس Avalanche به معنی میزان سهم ارز اتر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که Avalanche چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس آوالانچ 0.81 درصد است. با تحلیل دامیننس آوالانچ و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدها و محدودیت آوالانچ (AVAX)

حداکثر تعداد واحدهای ارز آوالانچ 720,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز آوالانچ وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 441,467,251 واحد Avalanche عرضه شده است. این تعداد واحدهای آوالانچ بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) Avalanche هم اکنون 382,777,611 واحد است این یعنی چه تعداد واحد Avalanche در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت آوالانچ

بیشترین رکورد قیمت آوالانچ (AVAX) تا کنون 144.96 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۱. قیمت کنونی Avalanche به نسبت این رکورد - 75.39% تغییر کرده است.

کمترین قیمت آوالانچ (AVAX) تا کنون 2.8 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۲/۳۱. قیمت کنونی Avalanche به نسبت این رکورد + 1173.73% تغییر کرده است.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

ما در پول نو امکان خرید و فروش آوالانچ را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.