بتا فایننس

بتا فایننس

Beta Finance (BETA)

قیمت بتا فایننس

TMN 3,520

+ 1.46%

USDT 0.10506

آدرس کانترکت

اتریوم

0xbe1a...9d28

بایننس اسمارت چین

0xbe1a...9d28

نمودار لحظه ای بتا فایننس

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزبتا فایننس
نمادBETA

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.10506

آخرین قیمت (‏تومان)‏

3,520

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.46%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

6,638,921

رتبه در بازار

353

ارزش بازار (‏دلار)‏

62,629,872

قیمت بتا فایننس (BETA)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، بتا فایننس، 3,520 تومان معادل $ 0.10506 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Beta Finance طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.46% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر بتا فایننس 6,638,921 دلار است. ارز بتا فایننس با نماد اختصاری BETA در رتبه 353 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار بتا فایننس هم اکنون 62,629,872 دلار آمریکاست.

دامیننس بتا فایننس (BETA)

dominance یا دامیننس Beta Finance به معنی میزان سهم ارز بتا فایننس در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که BETA چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس بتا فایننس 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس بتا فایننس و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای بتا فایننس (BETA)

حداکثر تعداد واحدهای ارز بتا فایننس (BETA) 1,000,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز بتا فایننس وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,000,000,000 واحد Beta Finance (BETA) عرضه شده است. این تعداد واحدهای بتا فایننس بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) BETA هم اکنون 616,666,667 واحد است این یعنی چه تعداد واحد BETA در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت بتا فایننس

بیشترین رکورد قیمت بتا فایننس (BETA) تا کنون 3.45 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۰/۱۰. قیمت کنونی Beta Finance به نسبت این رکورد - 97.06% تغییر کرده است.

کمترین قیمت بتا فایننس (BETA) تا کنون 0.070139 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۲/۰۵/۱۲. قیمت کنونی Beta Finance به نسبت این رکورد + 44.77% تغییر کرده است.

خرید بتا فایننس (BETA)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید بتا فایننس انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید BETA استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Beta Finance و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید بتا فایننس روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز BETA را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید بتا فایننس از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید بتا فایننس را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای BETA یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Beta Finance بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Beta Finance را در کیف پول خود دریافت کنید. بتا فایننس BETA روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ BETA خریداری شده را می‌پردازید. قیمت BETA هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش بتا فایننس (BETA)

فرآیند فروش بتا فایننس در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار BETA مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش بتا فایننس در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Beta Finance را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و بتا فایننس را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز BETA را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش بتا فایننس و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش بتا فایننس را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.