کرو دائو توکن

کرو دائو توکن

Curve DAO Token (CRV)

قیمت کرو دائو توکن

TMN 27,792
- 3.11%
USDT 0.488

آدرس کانترکت

اتریوم

0xD533...cd52

نمودار لحظه ای کرو دائو توکن

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزکرو دائو توکن
نمادCRV

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.488

آخرین قیمت (‏تومان)‏

27,792

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 3.11%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

28,821,812
رتبه در بازار156

ارزش بازار (‏دلار)‏

508,435,876

قیمت کرو دائو توکن (CRV)

امروز ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ شمسی مطابق با ۲۰۲۴/۰۵/۲۶ میلادی و در این لحظه، کرو دائو توکن، 27,792 تومان معادل $ 0.488 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Curve DAO Token طی ۲۴ ساعت اخیر - 3.11% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر کرو دائو توکن 28,821,812.00 دلار است. ارز کرو دائو توکن با نماد اختصاری CRV در رتبه 156 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار کرو دائو توکن هم اکنون 508,435,876 دلار آمریکاست.

دامیننس کرو دائو توکن (CRV)

dominance یا دامیننس Curve DAO Token به معنی میزان سهم ارز کرو دائو توکن در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که CRV چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس کرو دائو توکن 0.02 درصد است. با تحلیل دامیننس کرو دائو توکن و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای کرو دائو توکن (CRV)

حداکثر تعداد واحدهای ارز کرو دائو توکن (CRV) 3,303,030,299 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز کرو دائو توکن وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 2,119,189,725 واحد Curve DAO Token (CRV) عرضه شده است. این تعداد واحدهای کرو دائو توکن بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) CRV هم اکنون 1,217,442,920 واحد است این یعنی چه تعداد واحد CRV در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت کرو دائو توکن

بیشترین رکورد قیمت کرو دائو توکن (CRV) تا کنون 15.37 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۸/۱۴. قیمت کنونی Curve DAO Token به نسبت این رکورد - 97.28% تغییر کرده است.

کمترین قیمت کرو دائو توکن (CRV) تا کنون 0.331577 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۱/۰۵. قیمت کنونی Curve DAO Token به نسبت این رکورد + 25.95% تغییر کرده است.

خرید کرو دائو توکن (CRV)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید کرو دائو توکن انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید CRV استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Curve DAO Token و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید کرو دائو توکن روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز CRV را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید کرو دائو توکن از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید کرو دائو توکن را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای CRV یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Curve DAO Token بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Curve DAO Token را در کیف پول خود دریافت کنید. کرو دائو توکن CRV روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ CRV خریداری شده را می‌پردازید. قیمت CRV هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش کرو دائو توکن (CRV)

فرآیند فروش کرو دائو توکن در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار CRV مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش کرو دائو توکن در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Curve DAO Token را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و کرو دائو توکن را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز CRV را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش کرو دائو توکن و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش کرو دائو توکن را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.