الروند

الروند

Elrond eGold (EGLD)

قیمت الروند

TMN 1,896,799

+ 0.64%

USDT 36.48

نمودار لحظه ای الروند

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزالروند
نمادEGLD

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 36.48

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,896,799

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.64%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

24,700,806

رتبه در بازار

46

ارزش بازار (‏دلار)‏

1,086,249,855

ارز الروند چیست؟

ارز Elrond eGold (EGLD) برای اولین بار در آگوست ۲۰۱۹ معرفی و شبکه اصلی آن در جولای ۲۰۲۰ فعال شد. بلاک چین الروند دارای یک توکن بومی به نام eGold یا EGLD است که برای پرداخت هزینه‌های شبکه، استیکینگ و پاداش دادن به اعتبارسنج‌ها استفاده می‌شود. الروند خود را به عنوان یک پلتفرم بلاک چین برای اقتصاد جدید اینترنتی، برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) و سرمایه‌گذاری توصیف می‌کند. مقیاس پذیری، کاهش هزینه تراکنش‌ها و ارتقای امنیت ویژگی‌هایی است که الروند در پی دست یافتن به آن‌هاست. این شبکه با اجرای Adaptive State Sharding و نیز مکانیزم اثبات سهام امن (Secure Proof of Stake Consensus Mechanism) در رقابت با شبکه‌های دیگر گام برداشته و سرعت تراکنش‌ها را افزایش داده و موجب کاهش کارمزدهای شبکه شده است. برای دستیابی به این هدف، شبکه روی ۲۱۶۹ گره اعتبارسنجی اجرا می‌شود.  

شبکه الروند به منظور افزایش استقبال، از توسعه‌دهندگان پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد ۳۰ درصد از هزینه‌های قرارداد هوشمند را به عنوان حق امتیاز کسب کنند.  

خرید الروند EGLD

قیمت الروند (EGLD)

امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، الروند، 1,896,799 تومان معادل $ 36.48 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Elrond eGold طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.64% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر الروند 24,700,806 دلار است. ارز الروند با نماد اختصاری EGLD در رتبه 46 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار الروند هم اکنون 1,086,249,855 دلار آمریکاست.

دامیننس الروند (EGLD)

dominance یا دامیننس Elrond eGold به معنی میزان سهم ارز الروند در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که EGLD چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس الروند 0.09 درصد است. با تحلیل دامیننس الروند و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای الروند (EGLD)

حداکثر تعداد واحدهای ارز الروند (EGLD) 31,415,926 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز الروند وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 25,094,685 واحد Elrond eGold (EGLD) عرضه شده است. این تعداد واحدهای الروند بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) EGLD هم اکنون 25,089,533 واحد است این یعنی چه تعداد واحد EGLD در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت الروند

بیشترین رکورد قیمت الروند (EGLD) تا کنون 545.64 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۲۳. قیمت کنونی Elrond eGold به نسبت این رکورد - 92.06% تغییر کرده است.

کمترین قیمت الروند (EGLD) تا کنون 6.51 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۰/۰۷. قیمت کنونی Elrond eGold به نسبت این رکورد + 565.55% تغییر کرده است.

خرید الروند (EGLD)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید الروند انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید EGLD استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Elrond eGold و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید الروند روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز EGLD را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید الروند از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید الروند را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای EGLD یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Elrond eGold بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Elrond eGold را در کیف پول خود دریافت کنید. الروند EGLD روی بلاک چین Elrond eGold قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ EGLD خریداری شده را می‌پردازید. قیمت EGLD هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش الروند (EGLD)

فرآیند فروش الروند در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار EGLD مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش الروند در پول نو روی شبکه Elrond eGold انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Elrond eGold را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و الروند را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز EGLD را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش الروند و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش الروند را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست. پرداخت‌ها در پول نو به صورت آنلاین و از طریق درگاه معتبر شاپرک انجام می‌گیرند. در مرحله فروش نیز ما به ازای ریالی ارز دیجیتال فروخته شده در روزهای غیر تعطیل به سرعت به حساب بانکی معرفی شده از سمت شما واریز می‌شود. کارمزد پول نو روی قیمت خود ارزهای دیجیتال محاسبه شده است و در پیش فاکتور نیز با توجه به شبکه انتخاب شده از سوی شما، کارمزد شبکه بلاک چین مشخص است.