فان توکن

توکن فان

FUN token

قیمت فان توکن

TMN 247.6

+ 0.92%

USDT 0.00739

آدرس کانترکت

اتریوم

0x419d...711b

نمودار لحظه ای فان توکن

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزفان توکن
نمادFUN

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.00739

آخرین قیمت (‏تومان)‏

247.6

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 0.92%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

1,660,976

رتبه در بازار

296

ارزش بازار (‏دلار)‏

77,926,550

قیمت فان توکن (FUN)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، فان توکن، 247.6 تومان معادل $ 0.00739 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت FUNToken طی ۲۴ ساعت اخیر + 0.92% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر فان توکن 1,660,976 دلار است. ارز فان توکن با نماد اختصاری FUN در رتبه 296 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار فان توکن هم اکنون 77,926,550 دلار آمریکاست.

دامیننس فان توکن (FUN)

dominance یا دامیننس FUNToken به معنی میزان سهم ارز فان توکن در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که FUN چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس فان توکن 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس فان توکن و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای فان توکن (FUN)

حداکثر تعداد واحدهای ارز فان توکن (FUN) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز فان توکن وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 10,999,873,621 واحد FUNToken (FUN) عرضه شده است. این تعداد واحدهای فان توکن بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) FUN هم اکنون 10,598,879,189 واحد است این یعنی چه تعداد واحد FUN در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت فان توکن

بیشترین رکورد قیمت فان توکن (FUN) تا کنون 0.191066 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۱۸/۰۱/۰۸. قیمت کنونی FUNToken به نسبت این رکورد - 96.15% تغییر کرده است.

کمترین قیمت فان توکن (FUN) تا کنون 0.00105506 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۳. قیمت کنونی FUNToken به نسبت این رکورد + 596.81% تغییر کرده است.

خرید فان توکن (FUN)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید فان توکن انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید FUN استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید FUNToken و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید فان توکن روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز FUN را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید فان توکن از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید فان توکن را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای FUN یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید FUNToken بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز FUNToken را در کیف پول خود دریافت کنید. فان توکن FUN روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ FUN خریداری شده را می‌پردازید. قیمت FUN هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش فان توکن (FUN)

فرآیند فروش فان توکن در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار FUN مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش فان توکن در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز FUNToken را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و فان توکن را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز FUN را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش فان توکن و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش فان توکن را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.