کیپر

کیپر

Keep3rV1 (KP3R)

قیمت کیپر

TMN 3,394,921

+ 2.05%

USDT 101.34

آدرس کانترکت

اتریوم

0x1ceb...5a44

نمودار لحظه ای کیپر

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزکیپر
نمادKP3R

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 101.34

آخرین قیمت (‏تومان)‏

3,394,921

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 2.05%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

4,513,864

رتبه در بازار

436

ارزش بازار (‏دلار)‏

43,656,647

قیمت کیپر (KP3R)

امروز ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ شمسی مطابق با ۲۰۲۲/۱۰/۰۴ میلادی و در این لحظه، کیپر، 3,394,921 تومان معادل $ 101.34 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Keep3rV1 طی ۲۴ ساعت اخیر + 2.05% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر کیپر 4,513,864 دلار است. ارز کیپر با نماد اختصاری KP3R در رتبه 436 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار کیپر هم اکنون 43,656,647 دلار آمریکاست.

دامیننس کیپر (KP3R)

dominance یا دامیننس Keep3rV1 به معنی میزان سهم ارز کیپر در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که KP3R چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس کیپر 0 درصد است. با تحلیل دامیننس کیپر و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای کیپر (KP3R)

حداکثر تعداد واحدهای ارز کیپر (KP3R) 436,317 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز کیپر وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 436,317 واحد Keep3rV1 (KP3R) عرضه شده است. این تعداد واحدهای کیپر بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) KP3R هم اکنون 436,317 واحد است این یعنی چه تعداد واحد KP3R در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت کیپر

بیشترین رکورد قیمت کیپر (KP3R) تا کنون 1,995.53 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۱۱/۱۳. قیمت کنونی Keep3rV1 به نسبت این رکورد - 94.98% تغییر کرده است.

کمترین قیمت کیپر (KP3R) تا کنون 24.23 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۱۰/۲۸. قیمت کنونی Keep3rV1 به نسبت این رکورد + 313.05% تغییر کرده است.

خرید کیپر (KP3R)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید کیپر انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید KP3R استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Keep3rV1 و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید کیپر روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز KP3R را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید کیپر از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید کیپر را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای KP3R یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Keep3rV1 بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Keep3rV1 را در کیف پول خود دریافت کنید. کیپر KP3R روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ KP3R خریداری شده را می‌پردازید. قیمت KP3R هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش کیپر (KP3R)

فرآیند فروش کیپر در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار KP3R مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش کیپر در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Keep3rV1 را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و کیپر را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز KP3R را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش کیپر و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش کیپر را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.