سروم

سروم

Serum (SRM)

قیمت سروم

TMN 1,680

- 2.14%

USDT 0.034

آدرس کانترکت

سولانا

SRMuAp...KWRt

اتریوم

0x476c...e0ff

نمودار لحظه ای سروم

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسروم
نمادSRM

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.034

آخرین قیمت (‏تومان)‏

1,680

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

- 2.14%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

1,037,653

رتبه در بازار

812

ارزش بازار (‏دلار)‏

12,003,852

قیمت سروم (SRM)

امروز ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۰۹/۲۵ میلادی و در این لحظه، سروم، 1,680 تومان معادل $ 0.034 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Serum طی ۲۴ ساعت اخیر - 2.14% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سروم 1,037,653 دلار است. ارز سروم با نماد اختصاری SRM در رتبه 812 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار سروم هم اکنون 12,003,852 دلار آمریکاست.

دامیننس سروم (SRM)

dominance یا دامیننس Serum به معنی میزان سهم ارز سروم در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که SRM چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس سروم 0 درصد است. با تحلیل دامیننس سروم و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای سروم (SRM)

حداکثر تعداد واحدهای ارز سروم (SRM) 10,161,000,000 است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز سروم وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 1,092,844,982 واحد Serum (SRM) عرضه شده است. این تعداد واحدهای سروم بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) SRM هم اکنون 372,782,297 واحد است این یعنی چه تعداد واحد SRM در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت سروم

بیشترین رکورد قیمت سروم (SRM) تا کنون 13.78 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۹/۱۱. قیمت کنونی Serum به نسبت این رکورد - 99.77% تغییر کرده است.

کمترین قیمت سروم (SRM) تا کنون 0.03107428 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۳/۰۹/۲۱. قیمت کنونی Serum به نسبت این رکورد + 3.64% تغییر کرده است.

خرید سروم (SRM)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید سروم انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید SRM استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Serum و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید سروم روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز SRM را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید سروم از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید سروم را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای SRM یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Serum بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Serum را در کیف پول خود دریافت کنید. سروم SRM روی بلاک چین Solana (SOL), Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ SRM خریداری شده را می‌پردازید. قیمت SRM هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش سروم (SRM)

فرآیند فروش سروم در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار SRM مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش سروم در پول نو روی شبکه Solana (SOL), Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Serum را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و سروم را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز SRM را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش سروم و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش سروم را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.