سوآیپ

سوایپ

Solar Swipe (SXP)

قیمت سوآیپ

TMN 20,752

+ 1.68%

USDT 0.4

آدرس کانترکت

اتریوم

0x8ce9...b6a9

بایننس اسمارت چین

0x47be...485a

نمودار لحظه ای سوآیپ

پشتیبانی از ۲ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزسوآیپ
نمادSXP

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.4

آخرین قیمت (‏تومان)‏

20,752

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.68%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

10,854,900

رتبه در بازار

220

ارزش بازار (‏دلار)‏

158,681,351

قیمت سوآیپ (SXP)

امروز ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۰۵/۲۸ میلادی و در این لحظه، سوآیپ، 20,752 تومان معادل $ 0.4 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Swipe طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.68% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سوآیپ 10,854,900 دلار است. ارز سوآیپ با نماد اختصاری SXP در رتبه 220 ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار سوآیپ هم اکنون 158,681,351 دلار آمریکاست.

دامیننس سوآیپ (SXP)

dominance یا دامیننس Swipe به معنی میزان سهم ارز سوآیپ در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که SXP چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس سوآیپ 0.01 درصد است. با تحلیل دامیننس سوآیپ و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای سوآیپ (SXP)

حداکثر تعداد واحدهای ارز سوآیپ (SXP) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز سوآیپ وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون 556,936,217 واحد Swipe (SXP) عرضه شده است. این تعداد واحدهای سوآیپ بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) SXP هم اکنون 556,938,430 واحد است این یعنی چه تعداد واحد SXP در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت سوآیپ

بیشترین رکورد قیمت سوآیپ (SXP) تا کنون 5.79 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۱/۰۵/۰۳. قیمت کنونی Swipe به نسبت این رکورد - 95.08% تغییر کرده است.

کمترین قیمت سوآیپ (SXP) تا کنون 0.161303 دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۲۰۲۰/۰۳/۱۸. قیمت کنونی Swipe به نسبت این رکورد + 76.76% تغییر کرده است.

خرید سوآیپ (SXP)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید سوآیپ انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید SXP استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Swipe و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید سوآیپ روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز SXP را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید سوآیپ از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید سوآیپ را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای SXP یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Swipe بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Swipe را در کیف پول خود دریافت کنید. سوآیپ SXP روی بلاک چین Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ SXP خریداری شده را می‌پردازید. قیمت SXP هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش سوآیپ (SXP)

فرآیند فروش سوآیپ در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار SXP مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش سوآیپ در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Swipe را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و سوآیپ را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز SXP را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش سوآیپ و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش سوآیپ را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.