ترا ویرچوا کولکت

ویرچوا

Virtua (TVK)

قیمت ترا ویرچوا کولکت

TMN 2,143

+ 1.26%

USDT 0.0395

آدرس کانترکت

اتریوم

0xd084...3988

نمودار لحظه ای ترا ویرچوا کولکت

پشتیبانی از ۱ شبکه

می‌پردازم

دریافت می‌کنم

نام ارزترا ویرچوا کولکت
نمادTVK

قیمت جهانی (‏دلار)‏

$ 0.0395

آخرین قیمت (‏تومان)‏

2,143

تغییرات روزانه (‏درصد)‏

+ 1.26%

حجم معاملات روزانه (‏دلار)‏

-

رتبه در بازار

-

ارزش بازار (‏دلار)‏

-

قیمت ترا ویرچوا کولکت (TVK)

امروز ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ شمسی مطابق با ۲۰۲۳/۰۳/۳۱ میلادی و در این لحظه، ترا ویرچوا کولکت، 2,143 تومان معادل $ 0.0395 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Terra Virtua Kolect طی ۲۴ ساعت اخیر + 1.26% تغییر قیمت داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ترا ویرچوا کولکت 0 دلار است. ارز ترا ویرچوا کولکت با نماد اختصاری TVK در **رتبه ** ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. ارزش بازار ترا ویرچوا کولکت هم اکنون **** دلار آمریکاست.

دامیننس ترا ویرچوا کولکت (TVK)

dominance یا دامیننس Terra Virtua Kolect به معنی میزان سهم ارز ترا ویرچوا کولکت در کل بازار کریپتوکارنسی است. این سهم نشان می‌دهد که TVK چه درصدی از کل بازار را در میان دیگر ارزها در اختیار دارد. عدد این تسلط بر بازار با درصد نشان داده می‌شود. هم اکنون دامیننس ترا ویرچوا کولکت زیر 0.001 درصد است. با تحلیل دامیننس ترا ویرچوا کولکت و بررسی کاهش یا افزایش آن متوجه می‌شوید که میزان سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال افزایش داشته یا کاهش یافته است.

تعداد واحدهای ترا ویرچوا کولکت (TVK)

حداکثر تعداد واحدهای ارز ترا ویرچوا کولکت (TVK) نامشخص است. این یعنی در نهایت این تعداد از ارز ترا ویرچوا کولکت وجود خواهد داشت. برخی از ارزهای دیجیتال عرضه‌ای نامشخص دارند و تعداد واحدهای نهایی آن‌ها تعیین نشده است. تا کنون نامشخص واحد Terra Virtua Kolect (TVK) عرضه شده است. این تعداد واحدهای ترا ویرچوا کولکت بعد از کم شدن واحدهای سوزانده شده است. تعداد واحدهای در گردش (Circulating Supply) TVK هم اکنون نامشخص واحد است این یعنی چه تعداد واحد TVK در بازار و در دست مردم گردش می‌کند. مثلا دارایی‌های قفل شده که تاثیری روی قیمت بازار نمی‌گذارند جزو واحدهای در گردش محاسبه نمی‌شوند.

تاریخچه قیمت ترا ویرچوا کولکت

بیشترین رکورد قیمت ترا ویرچوا کولکت (TVK) تا کنون دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی Terra Virtua Kolect به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

کمترین قیمت ترا ویرچوا کولکت (TVK) تا کنون NaN دلار بوده. این رکورد مربوط است به تاریخ ۱۹۷۰/۰۱/۰۱. قیمت کنونی Terra Virtua Kolect به نسبت این رکورد 0.00% تغییر کرده است.

خرید ترا ویرچوا کولکت (TVK)

اینکه چه شبکه‌ای را برای خرید ترا ویرچوا کولکت انتخاب می‌کنید مهم است و دقت کنید که آدرس عمومی‌ای که برای خرید TVK استفاده می‌کنید حتما با شبکه‌ای که برای انتقال انتخاب کرده‌اید مطابق باشد. نکته مهم دیگر در خرید Terra Virtua Kolect و سایر ارزهای دیجیتال این است که هزینه انتقال در شبکه بلاک چین، با کارمزد پول نو متفاوت است. هزینه انتقال، مبلغی است که شبکه بلاک چین انتخابی شما بابت انجام تراکنش دریافت می‌کند و در واقع گس فی‌ای است که شما بابت انجام تراکنش، به شبکه بلاک چینی که انتخاب کرده‌اید می‌پردازید. این مبلغ در پیش فاکتور قابل مشاهده است.

برای خرید ترا ویرچوا کولکت روی هر شبکه و مشاهده آن در کیف پول خود می‌توانید در همین صفحه آدرس ارز دیجیتال را به کیف پول خود اضافه کنید.

اگر از افزونه متامسک استفاده می‌کنید با کلیک روی آیکون متامسک به طور مستقیم ارز TVK را به کیف پول متامسک خود اضافه کنید.

در صورتی که از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید آدرس کانترکت توکن را کپی و در کیف پول خود پیست کنید.

خرید ترا ویرچوا کولکت از صرافی پول نو

پس از ثبت نام و احراز هویت در پول نو می‌توانید خرید ترا ویرچوا کولکت را شروع کنید. برای این کار مقدار واحدهای TVK یا مبلغی که می‌خواهید برای خرید Terra Virtua Kolect بپردازید در کادر وارد کنید. مرحله بعد، مرحله انتخاب شبکه‌ای است که می‌خواهید روی آن، ارز Terra Virtua Kolect را در کیف پول خود دریافت کنید. ترا ویرچوا کولکت TVK روی بلاک چین Ethereum (ERC20) قابل انتقال است. پس از انتخاب شبکه، آدرس کیف پول مرتبط با شبکه انتخابی‌تان را به صورت کپی و پیست یا به صورت اسکن QR کد یا از طریق دفترچه آدرس‌ها در کادر وارد کنید.

توجه کنید که آدرس را تایپ نکنید چون ممکن است اشتباهی در وارد کردن یکی از کاراکترها پیش بیاید و خرید شما به کیف پولتان منتقل نشود.

پس از وارد کردن شماره کارت بانکی که قصد پرداخت از طریق آن را دارید پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود. با بررسی نهایی آن به درگاه شاپرک وارد می‌شوید و مبلغ TVK خریداری شده را می‌پردازید. قیمت TVK هر یک دقیقه به‌روز می‌شود و پس از پایان یک دقیقه لازم است قیمت را به‌روزرسانی کنید تا پیش فاکتور بر اساس آن صادر شود.

فروش ترا ویرچوا کولکت (TVK)

فرآیند فروش ترا ویرچوا کولکت در پول نو پس از تایید احراز هویت شما فعال می‌شود. در ابتدا لازم است مقدار TVK مورد نظر خود را برای فروش وارد کنید.

فروش ترا ویرچوا کولکت در پول نو روی شبکه Ethereum (ERC20) انجام می‌شود. شبکه انتقال را با توجه به شبکه‌ای که ارز شما روی آن قرار دارد انتخاب کنید.

به دو روش می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به پول نو انتقال دهید و معادل نقدی آن را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

روش اول: ارسال مستقیم (TXID)

در این روش شما با استفاده از کیف پول خودتان، مقدار مورد نظر از ارز Terra Virtua Kolect را به آدرسی که در اختیارتان می‌گذاریم منتقل می‌کنید. پس از اتمام تراکنش، شناسه‌ TXID را که نشان‌دهنده اطلاعات تراکنش شماست در کادر مربوط کپی می‌کنید.

روش دوم: اتصال کیف پول

با انتخاب این گزینه می‌توانید مستقیم کیف پول خود را به پلتفرم متصل و ترا ویرچوا کولکت را ارسال کنید. برای این کار دو راه دارید. یکی اینکه از طریق متامسک روی مرورگر خود به پول نو متصل شوید. دوم اتصال از طریق والت کانکت است که با اسکن QR کد از طریق کیف پول موبایل خود یا اتصال کیف پول سخت افزاری، به پلتفرم متصل می‌شوید.

مراحل را پیش بروید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید. ما در سریع‌ترین زمان معادل نقدی ارز TVK را به حساب بانکی شما منتقل می‌کنیم.

پول نو بستر مطمئن خرید و فروش ارزهای دیجیتال

پول نو همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش ترا ویرچوا کولکت و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ترا ویرچوا کولکت را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید. در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.