درباره ما

پول نو، دروازه ای به دنیای غیرمتمرکزها

یک قدم رو به جلو

«پول نو» راهی هموار و مبتکرانه است برای همه کسانی که می خواهند به سرزمین تازه بنا شده پول دیجیتال وارد شوند، درباره آن بدانند و آن را به کار بگیرند. هدف ما از راه اندازی «پول نو»، کمک به مردم کشورمان برای پیوستن به اقتصاد آینده دنیاست تا همه بتوانند از مزایای خدمات غیر متمرکز استفاده کنند و آن را به زندگی روزمره خود بیاورند. ما تلاش کرده ایم خلأهای موجود در بازار فعلی مبادلات رمز ارزها را بشناسیم و آن ها را برطرف کنیم.

تیم پول نو

تیم ما از علاقه مندان، فعالان و کارشناسان حوزه فین تک، کریپتو کارنسی و بلاکچین تشکیل شده است. در تلاشیم تا با گرد آوردن بهترین های این عرصه، راهکارهای نوینی برای استفاده آسان تر و سریع تر مردم از ارزهای دیجیتال و دنیای غیرمتمرکزها ارائه دهیم. ما به «شفافیت»، «قابل اطمینان بودن»، «مسئولیت پذیری»، «ایمنی» و «به روز بودن» باور داریم و در جهت این اهداف حرکت می کنیم.

تجربه ای نو با پول نو

ما می کوشیم تا علاوه بر خدماتی که به کاربرانمان عرضه می کنیم، اطلاعات مفیدی هم در اختیارشان قرار دهیم چون بر این باوریم که آگاهی موجب می شود کاربران «پول نو» قدم های محکم تر و استوارتری در مسیر پیش روی خود بردارند. تلاش کرده ایم تجربه کار با «پول نو»، تجربه ای جذاب برای کاربران باشد چون تفاوت ما و مزیت کار با «پول نو» ارتباط ساده تر و مسیر کوتاه تری است که کاربران ما برای ورود به بازار مبادلات ارزهای دیجیتال طی می کنند.

اعتماد به پول نو

در پول نو کاربران دسترسی مستقیم به خریدهای خود دارند و پول نو مالک ارزهای دیجیتال خریداری شده کاربران نیست. این تفاوت پول نو با سایر صرافی های فعلی بازار کریپتو کارنسی ایران، در جهت شفافیت و مالکیت کاربران بر دارایی هایشان است. پول نو در نقش یار و یاور و همپای مبادله کنندگان پلتفرم خود پیش می رود و به آن ها کمک می کنند تا بهترین و ساده ترین راه را انتخاب کنند. اطلاع رسانی ها، اخبار به روز و آموزش های گام به گام در بلاگ و سایر شبکه های اجتماعی مان هم در راستای همین انتخاب است. امید ما این است که اولین خرید و فروش در پول نو تجربه ای خوشایند برای کاربرانش باشد.

تماس با ما

آدرس: ﺗﻬﺮﺍﻥ، ﻣﯿﺪﺍﻥ ﺷﯿﺦ ﺑﻬﺎیی،‌ خیابان خدامی، پلاک ۱۰ واحد سوم
تلفن تماس: ۰۲۱ - ۹۱۰۷۰۵۲۰