درباره پول نو

ما اینجاییم تا بهترین تجربه از ارز دیجیتال را برای شما خلق کنیم

نگاه ماشناخت خواسته‌های شما برای ساخت بهترین تجربهٔ کاربری
مسیر ماتوسعهٔ مداوم خدمات با استفاده از فناوری نوین دنیا
هدف ماارائهٔ خدمات سریع و ایمن برای مخاطبان ایرانی حوزهٔ کریپتو

معرفی پول‌ نو

صرافی ارز دیجیتال پول نو یک محصول دانش بنیان و بستری است برای خرید و فروش و انتقال آنلاین ارزهای دیجیتال. کاربران پول نو این امکان را دارند تا با ثبت نام و ساخت حساب کاربری در پلتفرم صرافی، با کارت بانکی خود رمزارزهای لیست شده در سایت را مستقیما از پول نو بخرند و در هر زمان آن‌ها را به فروش برسانند و معادل ریالی آن را به کارت بانکی خود منتقل کنند.

وقتی در مرداد ۱۳۹۹ (‏2020 August)‏ صرافی پول نو را تاسیس کردیم، هدفی فراتر از توسعهٔ یک پلتفرم صِرف برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال داشتیم. ما می‌خواستیم کاربران پول نو بهترین تجربه را از ورود به دنیای کریپتوکارنسی داشته باشند. برای همین روش‌های نوین و خلاقانه‌ای را در پیش گرفتیم تا مسیر معاملات رمزارزی را کوتاه و سختی ورود به مارکت را آسان و خوشایند کنیم.

طی این مدت با شناخت عمیقی که از خواست مخاطب ایرانی پیدا کردیم، قدم به قدم در مسیر توسعه به جلو حرکت کرده‌ایم و در هر نسخه، موانع بیشتری را از سر راه کاربران کریپتو برداشته‌ایم. تمام این اقدامات برای ارائهٔ بهترین خدمات و درخور شما بوده تا راهکاری باشد برای عبور از دشواری‌ها و محدودیت‌های پلتفرم‌های خارجی و نواقص پلتفرم‌های داخلی.

  • ۶۰۰،۰۰۰+کاربر فعال
  • ۱۹۰+رمزارز
  • ۶۵+بلاکچین

ارزش‌های ما

ما باور داریم که کریپتوکارنسی متعلق به همه است. پول نو طراحی شده تا معامله در این دنیای پیچیده را ساده و راحت کند و همگام با افراد با تجربه، ارزشی را برای افراد تازه‌وارد به ارمغان آورد. هدف ما این است که به تصمیمات سرمایه‌گذاری کاربران کمک کنیم و همراهشان باشیم تا به اهداف مالی زندگی‌شان دست یابند و برای خود و خانواده‌شان آینده‌ای بهتر بسازند.

بستر ایمن

اعتماد شما به پول نو ارزشمندترین دارایی ماست که با قدرت از آن محافظت می‌کنیم. به همین دلیل، پیشرفته‌ترین پروتکل‌های امنیتی را به کار می‌گیریم تا دارایی‌های شما در بستر ایمن پول نو محفوظ باشند.
تاکید ما بر امنیت کاربران شامل ایمن‌سازی والت‌ها، دارایی کاربران و کانکشن ورودی و خروجی امن است. در کنار این‌ها امکان فعال‌سازی کد شناسایی دوعاملی (2FA) به کاربران کمک می‌کند از حساب کاربری خود محافظت بیشتری کنند.

تکامل مداوم

ما خواست شما از یک صرافی را می‌دانیم و برای پاسخ به آن مدام در حال توسعه‌ و تکاملیم. به این منظور، تکنولوژی روز و مهارت متخصصان را به خدمت می‌گیریم، تقاضای کاربران را رصد می‌کنیم و با به‌روزرسانی‌ها، افزودن فیچرها و رفع کاستی‌ها راه‌های خلاقانه‌ای برای امن کردن پلتفرم، کاهش کارمزدها، ساده کردن روند ثبت نام، افزایش رمزارزهای پشتیبانی شده، کاربری ساده‌تر و سرعت بیشتر خدمت‌رسانی و… را در اختیار شما می‌گذاریم.

تجربهٔ راحت

تمام پیچیدگی‌های تخصصی و فنی پول نو برای این است که کاربران با هر سطح از دانش در این حوزه، بتوانند به سادگی و فقط با چند کلیک با پول نو کار کنند. تجربه‌ و تخصصی که در حوزهٔ ارزهای دیجیتال داریم به ما کمک می‌کند تا این تجربهٔ راحت را برای شما ممکن کنیم. پایبندی به این ارزش در تمام ابعاد پول نو به کمک پشتیبانی مسئولیت‌پذیر ما قابل مشاهده است: از ثبت نام راحت گرفته تا انجام تراکنش‌ها در بستری ایمن.

عضو انجمن فینتک، پارک فناوری شریف و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

بنیانگذاران

صرافی پول نو یکی از محصولات دانش بنیان شرکت «بیتکس» است و از سوی سه هم‌بنیان‌گذار فعال در حوزهٔ کریپتو، مدیریت می‌شود.

ابراهیم شهلائی مقدم، مدیر عامل صرافی پول نو

ابراهیم شهلایی مقدم

CEO / کارشناس ارشد هوافضا / دانشگاه صنعتی شریف

حساب لینکدین

ما برای ساختن تجربه اینجاییم. از ساخت اتمسفری مطلوب برای اعضای بیتکس گرفته تا ساخت محصولاتی که برای کاربرانمان تجربه‌ای نو از دنیای مالی آینده می‌سازند. ما می‌خواهیم تجربهٔ کاربران از محصولات ما، بهترین تجربه آن‌ها باشد.

هادی مصلحی، مدیر ارشد مارکتینگ و فروش صرافی پول نو

هادی مصلحی

CMO / کارشناس ارشد عمران / دانشگاه برمینگهام

حساب لینکدین

بیتکس جاییست برای رشد، یادگیری و شکوفایی استعدادها. ما با بلندپروازی، بال و پر دادن به ایده‌ها و خلاقیتمان به استقبال چالش‌ها می‌رویم و آن‌ها را حل می‌کنیم. فناوری بلاکچین، نیز خود حاصل خلاقیت و بلندپروازی انسان است و ما را در مسیر جدید و زیبایی که ساخته، همراه کرده است.

سهراب ثامنی، مدیر ارشد آی تی صرافی پول نو

سهراب ثامنی

CIO / کارشناس ارشد فیزیک محاسباتی / دانشگاه شهید بهشتی

حساب لینکدین

بلاکچین ابزاری برای بیان یک مفهوم و فلسفه‌ٔ عمیق است: دنیای غیرمتمرکز. این ابزار فقط برای کسب سود با خرید و فروش رمزارز نیست و ارزش آفرینی‌های بسیاری بر این بستر صورت گرفته و خواهد گرفت. ما در بیتکس برای خلق ارزش در بلاکچین تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم همگان طعم آزادی اکوسیستم غیرمتمرکز را بچشند و از منافع فناوری بلاکچین بهره‌مند شوند.