کد دعوت پول نو راه‌حلی رایگان برای کسب درآمد همیشگی!

به‌روز رسانی در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲: پس از پایان دوره یکساله جایزه دعوت از دوستان، جایزه ۱۵۰۰۰ تومان متوقف شده است ولی همچنان با دعوت از دوستان خود می‌توانید ۲۵٪ از کارمزد پول نو روی هر تراکنش را دریافت کنید.

بازار ارزهای دیجیتال جایی است که جدا از سن و تحصیلات خود می‌توانیم به کسب درآمد بپردازیم و با خرید و فروش رمز ارزها مانند بیت کوین و آلت کوین‌ها درآمد خوبی داشته باشیم. البته باید قوانین این بازار را بدانیم و اصول مدیریت سرمایه را رعایت کنیم. برای بالابردن شانس دریافت سود از معاملاتمان باید با روش‌های درست تحلیل و معامله‌گری آشنا باشیم.

اما جدا از همه اینها (که البته دانستنشان خیلی هم لازم و ضروری است)، این امکان را داریم که در این بازار، حتی بدون آشنایی تخصصی با این موارد، به درآمد برسیم.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با کد ریفرال صرافی پول نو و نحوه کسب درآمد از آن آشنا کنیم. اول در مورد کد ریفرال یا کد دعوت توضیح می‌دهیم و بعد از آن به سراغ آموزش تصویری و گام‌به‌گام نحوه استفاده از آن می‌رویم.

کد ریفرال یا کد دعوت پول نو چیست؟

کد ریفرال کدی است که می‌توانید از آن برای دعوت دوستان خود به ثبت‌نام در صرافی پول نو استفاده کنید. کسی که با کد شما ثبت نام کند به ما نشان می‌دهد که از طرف شما به ما پیوسته است پس شما مشمول جایزه می‌شوید. در صرافی پول نو، زمان ثبت نام هرکدام از اعضا، به‌صورت خودکار، یک کد ریفرال منحصر به فرد ساخته می‌شود.

اگر شما هم از کاربران صرافی پول نو باشید، کد ریفرال مخصوص به خود را دارید. به‌ازای هرکدام از افرادی که با دعوت شما در صرافی پول نو ثبت‌نام کنند، ۱۵ هزار تومان هدیه دریافت می‌کنید؛ به‌علاوه ،ما ۲۵٪ درآمد خود از کارمزد همه معاملات دوستانتان را نیز به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌کنیم.

این یک روش کسب درآمد غیرفعال است؛ یعنی بدون اینکه نیاز باشد به‌صورت مداوم فعالیتی را انجام دهید، با معرفی خدمات صرافی پول نو به دوستان و آشنایان خود، درآمد کسب می‌کنید.

صرافی ارز دیجیتال پول نو

قوانین و شرایط کسب درآمد در پول نو

برای شروع کسب درآمد نکاتی را باید رعایت کنید:

۱. اطلاعات درست و صحیح مطابق وبسایت رسمی پول نو در اختیار افراد دعوت شونده قرار دهید. اکانت افرادی که با آگهی‌های خلاف واقع دیگران را دعوت می‌کنند مسدود خواهد شد.

۲. جوایز فقط به افراد دعوت کننده تعلق می‌گیرد و فعلا جایزه‌ای برای افراد ثبت نام کننده وجود ندارد.

۳. حساب کاربری فرد دعوت کننده و افراد دعوت شونده باید تایید شده باشد.

۴. افراد دعوت کننده و دعوت شونده باید بیش از ۱۸ سال داشته باشند.

۵. حتما افراد دعوت شده باید تا ۲۴ ساعت کد دعوت معرف خود را در کادر بخش ورود رمز عبور وارد کنند.

کد ریفرال من در صرافی پول نو کجاست؟

برای استفاده از کد ریفرالتان در صرافی پول نو، ابتدا باید ثبت‌ نام کنید. ثبت‌ نام در صرافی پول نو مراحل آسانی دارد. شما با کمک آموزش کوتاه زیر می‌توانید به‌راحتی این فرایند را پشت سر بگذارید. خبر خوب اینکه در همه سطوح کاربری می‌توانید فرآیند ریفرال‌گیری و دعوت از دوستان را شروع کنید؛ بدون احراز هویت با عکس!

راهنمای ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در صرافی پول‌ نو

اگر یکی از اعضای پول نو هستید، با ورود به سایت صرافی و کلیک روی دکمه ورود/ ثبت‌نام، وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام در پول نو

 بعد از ورود، صفحه داشبوردِ خود را در صرافی مشاهده می‌کنید. از صفحه داشبورد به همه خدمات صرافی دسترسی خواهید داشت.

داشبورد صرافی پول نو

برای اینکه کد ریفرال خود را ببینید، در صفحه داشبورد از منوی سمت راست، روی گزینه «کسب درآمد» کلیک کنید. یک راه دیگر هم این است که روی بخش همین حالا دعوت می‌کنم که در صفحه زیر مشخص شده، بزنید.

دعوت دوستان در پول نو

با کلیک روی هرکدام از این دو بخش مشخص‌شده در تصویر بالا، صفحه کسب درآمد که شامل همه اطلاعات مربوط به کد دعوت شما است، باز خواهد شد.

کد ریفرال پول نو

اگر نتوانستید کد ریفرال خود را در صفحه کسب درآمد ببینید، کمی در همان صفحه پایین‌تر بیایید. حالا می‌توانید کد ریفرال و لینک دعوت خود را مشاهده کنید.

مشاهده کد دعوت در صرافی پول نو

با زدن روی دکمه توضیحات بیشتر در بالای صفحه کسب درآمد هم می‌توانید اطلاعات مربوط به نحوه فعالیت با ریفرال کد در پول نو را مشاهده کنید.

با انتخاب گزینه «توضیحات بیشتر» روش کامل ریفرال گیری و نحوه کارکرد آن (مانند تصویر زیر) برای شما نمایش داده می‌شود.

توضیحات کسب درآمد از پول نو

آموزش استفاده از کد دعوت پول نو برای کسب درآمد

حالا که کد دعوت خود را در صفحه کسب درآمد دیدید، می‌توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این کار دو راه وجود دارد. راه اول این است که خودِ کد دعوت را کپی کرده و برای آنها بفرستید و راه دیگر اینکه لینک دعوت را برایشان ارسال کنید. با کلیک روی گزینه کپی در کنار هرکدام از این دو مورد، می‌توانید آنها را کپی کنید.

استفاده از کد دعوت

اگر کد دعوت را ارسال کردید، دوستان شما هنگام ثبت‌نام، باید کد را در کادر مربوط به کد معرف وارد کنند.

کد معرف صرافی پول نو

ولی اگر لینک دعوت را برای دعوت‌شدگان خود بفرستید، با کلیک روی این لینک، صفحه‌ ثبت‌نام برایشان باز خواهد شد؛ زمانی هم که به مرحله ثبت کد ریفرال برسند نیازی به واردکردن کد در باکس مربوط ندارند، چون این کد مانند تصویر زیر، به‌صورت پیش‌فرض، در آن بخش برایشان ثبت شده است. در این حالت دوست شما تنها باید مراحل ثبت نام را طی کند.

آموزش کد معرف پول نو

بعد از دعوت دوستان خود، می‌توانید اطلاعاتی مثل تعداد افراد معرفی شده، تعداد معاملات و درآمدی که کسب کرده‌اید را در صفحه کسب درآمد مشاهده کنید.

افراد معرفی شده در پول نو

وارد کردن کد ریفرال بعد از ثبت نام

اگر در هنگام ثبت‌ نام در صرافی پول نو، فراموش کنیم که کد ریفرالِ معرف خود را وارد کنیم چه می‌شود؟ در واقع هیچ اتفاقی نمی‌افتد! هرکدام از کاربران جدید تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت‌نام اولیه، می‌توانند کد معرف خود را وارد کنند.

برای وارد کردن کد ریفرال، بعد از ثبت‌نام در صرافی، به صفحه کسب درآمد در حساب کاربری خود وارد شده و کد معرف دوست خود را در بخش مربوطه وارد کرده و آن را تایید کنید.

چرا با اینکه افرادی را دعوت کردم، درآمدی به حسابم واریز نشده؟

فرآیند واریز پاداش و کارمزد به کیف پول حساب کاربری شما کاملا خودکار انجام می‌شود و در صورتی که تمام شرایط را رعایت کرده باشید به صورت اتوماتیک این وجه به شما تعلق می‌گیرد. دلیل اینکه مبلغ را دریافت نکرده‌اید این است که این موارد را رعایت نکرده‌اید:

سن شما کمتر از ۱۸ سال است.

سن افرادی که دعوت کرده‌اید کمتر از ۱۸ سال است.

حساب کاربری خودتان هنوز تایید نشده است.

حساب کاربری افرادی که دعوت کرده‌اید هنوز تایید نشده است.

چه کار باید بکنید؟

حساب کاربری‌تان را چک کنید و موارد خواسته شده را عینا مطابق کارت ملی‌تان وارد کنید. شماره کارت بانکی‌ای وارد کنید که به نام شخص شماست.

از افراد دعوت شده بخواهید که حساب کاربری‌شان را ویرایش کنند و موارد خواسته شده را رعایت کنند.

چگونه پاداش را به حساب بانکی‌ام منتقل کنم؟

با رسیدن موجودی کیف پولتان به حد نصاب می‌توانید آن را به حساب بانکی‌تان منتقل کنید. با رسیدن موجودی‌تان به این مقدار وارد کیف پول حساب کاربری‌تان شوید و از لیست دارایی‌ها روی تومان بزنید. گزینه برداشت را بزنید و مبلغ را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

نکات پایانی کسب درآمد از کد ریفرال

امیدوارم که با نحوه دریافت و استفاده از کد ریفرال در صرافی پول نو، به‌خوبی آشنا شده باشید. همراه با دعوت دیگران به فعالیت در بازار رمزارزها، می‌توانیم به افزایش آگاهی و شناخت آنها از این بازار هم کمک کنیم.

یک راه مناسب برای این کار، مطالعه اخبار و مقالات به‌روز آموزشی است. شما می‌توانید مقالات و اخبار روز را به همراه تحلیل‌ ارزهای دیجیتال مختلف، در وبلاگ آموزشی پول نو مشاهده کنید. اگر در مورد استفاده از کد ریفرال خود سوالی دارید، آن را در بخش کامنت‌های همین مقاله مطرح کنید تا سریعا شما را راهنمایی کنیم.

اطلاعیه‌های جدید را از اینستاگرام پول نو و کانال تلگرام پول نو دنبال کنید:

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
61 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
مهدی
مهدی
16 days ago

ببخشیدهدیه دعوت دوستان تموم شده؟؟دعوت میکنم میزنه زمان اتمام این عملیات گذشته است

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
14 days ago
در پاسخ به  مهدی

سلام مهدی عزیز
از ۲۴ اسفند دوره یکساله جایزه ۱۵۰۰۰ تومانی تموم شده ولی همچنان کارمزد تراکنش‌ها برای شما منظور می‌شه.

majid
majid
23 days ago

سلام ببخشید پول نو اپلیکیشن نداره؟؟؟

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
23 days ago
در پاسخ به  majid

سلام مجید عزیز
در حال توسعه نسخه اندروید هستیم و در سال جدید رونمایی می‌شه و می‌تونین نصب و استفاده کنین.

رو ح اله
رو ح اله
1 month ago

سلام من با ۱تومن در پول نو چیکار کنم که بسه ۱۰۵۰

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
1 month ago
در پاسخ به  رو ح اله

سلام روح الله عزیز
از کد دعوتتون استفاده کنین و در کارمزدهای پول نو سهیم بشین. پول نو رو به دوستانتون معرفی کنین!

آرمان هاشمی
آرمان هاشمی
1 month ago

Awaiting for approval

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
1 month ago
در پاسخ به  آرمان هاشمی

سلام آرمان عزیز
کامنتتون واضح نبود. آیا حساب کاربری شما در انتظار تاییده؟ اگر تایید نشدین مطمئن بشین که اطلاعات کاربری‌تون رو درست و مطابق با کارت ملی‌تون وارد کردین. اگر نه، ویرایششون کنین. اگر هم همه رو درست وارد کردین و هنوز تایید نشدین حتما به پشتیبانی‌مون پیام بدین تا پیگیری کنن.

آرمان هاشمی
آرمان هاشمی
1 month ago

آرمان

مرتضی
مرتضی
1 month ago

سلام با حداقل کمترین پول چقدر میشود اقدام کرد

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
1 month ago
در پاسخ به  مرتضی

سلام مرتضی عزیز
با حداقل ۵۰۰ هزار تومان می‌تونین شروع کنین

ایلیا
ایلیا
2 months ago

چجوری باید شماره فوریت اختیاری راوارد کنیم

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
2 months ago
در پاسخ به  ایلیا

سلام ایلیای عزیز
در پول نو شماره‌ای با عنوان فوریت اختیاری وجود نداره. ما یک کد دعوت داریم که ورودش برای ثبت نام اختیاری هست و می‌تونین وارد نکنین.

سمیرا
سمیرا
2 months ago
در پاسخ به  شبنم رضا

سلام وقتتون بخیر
ی سوال داشتم اگر کسی به بهانه اینکه با کد معرف اون ثبت نام کنیم در پول نو؛ اگهی جذب نیرو پشتیبانی بزاره در دیوار برای سایت پول نو میتونیم از طریق شما شکایت کنیم؟

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
2 months ago
در پاسخ به  سمیرا

سلام سمیرای عزیز
آگهی‌هایی که در دیوار گذاشته می‌شه از سمت اکانت پول نو نیست و بهتره به عنوان کلاهبرداری گزارششون کنین. ما همواره این کانا‌ل‌ها و سایت‌ها رو به پلیس فتا گزارش می‌کنیم تا امنیت کاربرانی که به پول نو اعتماد کرده‌ان و اعتبار پول نو رو حفظ کنیم.

حمید
حمید
2 months ago

راهنمایی کنید پایه ورود

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
2 months ago
در پاسخ به  حمید

سلام حمید عزیز
سوالتون رو درست متوجه نشدم. برای شروع کسب درآمد شما باید حساب کاربری تایید شده داشته باشین و بعد کد دعوتتون رو برای دیگران ارسال و اون‌ها رو به ثبت نام در پول نو دعوت کنین. دوستانتون حتما باید موقع ثبت نام کد دعوت شما رو وارد کنن و حساب کاربری‌شون تایید بشه تا به شما جایزه تعلق بگیره. ولی نکته مهم‌تر اینه که شما از کارمزد خرید و فروش افرادی که دعوت کردین برای همیشه درصد دریافت می‌کنین. ۲۵ درصد از کارمزد پول نو روی هر تراکنش به کیف پول شما واریز می‌شه.

محمد
محمد
2 months ago

سلام من موجودیحسابم چقدره

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
2 months ago
در پاسخ به  محمد

سلام محمد عزیز
موجودی جوایزی که دریافت کردین رو می‌تونین در بخش کسب درآمد داخل حساب کاربری‌تون مشاهده کنین. ولی اگر منظورتون کل دارایی‌تون در صرافی هست به بخش کیف پول برید.

مسلم
مسلم
3 months ago

سلام ببخشید چطور فوتبال را پیش بینی کنیم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
3 months ago
در پاسخ به  مسلم

سلام مسلم عزیز. شما کافیه در صرافی پول نو یک حساب کاربری تایید شده بسازین. از سایت اسکوربورد بازی‌ها رو پیش بینی کنین و جوایزتون رو در کیف پول حساب کاربری تون در پول نو برداشت کنین.

نادرحویزی
نادرحویزی
3 months ago

سلام هر کاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم لطف کنید مراحل آنرا بازگو کنید

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
3 months ago
در پاسخ به  نادرحویزی

سلام نادر عزیز
در اینجا به طور کامل آموزش دادیم که چطور در پول نو ثبت نام کنید.
مشکلی که باهاش مواجه می‌شین چی هست؟

ملیحه بیات
ملیحه بیات
3 months ago

سلام، استخدام پشتیبان دارید؟ تو سایت دیوار درج کردن

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
3 months ago
در پاسخ به  ملیحه بیات

سلام ملیحه عزیز، فقط در سایت جابینجا آگهی‌ دادیم و میتونید همونجا رزومه‌تون رو برای ما ارسال کنین تا بررسی شه.
در دیوار آگهی‌ای نداریم و کسی که توی دیوار این رو گذاشته احتمالا قصد کلاهبرداری داشته و صرفا قصدشون این بوده که با کد معرف‌ش در سایت ثبت نام کنین.

فاطمه ادیبی
فاطمه ادیبی
3 months ago
در پاسخ به  سینا شمس آور

سلام وقتتون به خیر
هنوز میتونیم برای استخدام پشتیبان اقدام کنیم
در سایت جابینو چطور اقوام کنیم!

حسن مرادی
حسن مرادی
4 months ago

سلام من ثبت نام کردم وارز هم خریدم وبایدبه حساب درجه۲ارتقامیکردم که تاییدنشد وحالانمیتونم واردحسابم بشم وموجودی خریدموببینم

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
4 months ago
در پاسخ به  حسن مرادی

سلام به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتساپ پیام بدین راهنمایی‌تون میکنن

ابوطالب
ابوطالب
4 months ago

من کد ملی ندارم اتباع است چطور ثبت نام کنم

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
4 months ago
در پاسخ به  ابوطالب

سلام دوست گرامی، متاسفانه امکان ایجاد حساب کاربری برای اتباع عزیز وجود نداره.
اما سعی داریم در آینده این امکان رو برای اتباع هم فراهم کنیم

بردیا
بردیا
4 months ago

سلام

Last edited 4 months ago by بردیا
Amirrezaei
Amirrezaei
4 months ago

کد معرف چه کار کنیم

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
4 months ago
در پاسخ به  Amirrezaei

سلام امیر عزیز
ورود کد معرف برای ثبت نام اختیاریه و می‌تونین واردش نکنین. اگر کد معرف دارین، موقع ثبت نام و تعیین رمز عبور می‌تونین در کادر مخصوص واردش کنین.

نسرین
نسرین
4 months ago

سلام چطوری میشه بقیه رو قانع کرد که اعتماد کنن که این برنامه قابل اعتماد هست تا اطلاعاتشونو دقیق وارد کنن ؟؟؟چون من میخام کسب درآمد کنم از طریق دعوت دوستان

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
4 months ago
در پاسخ به  نسرین

سلام و وقت بخیر؛
پول نو یک صرافی دانش بنیان هست و همه اطلاعات به صورت شفاف در اختیار کاربران قرار گرفته.
شما و دوستانتون میتونین به سادگی با این روش درآمدزایی داشته باشین

Asadsoleymani
Asadsoleymani
4 months ago

درآمدزایی دارد یا نه؟

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
4 months ago
در پاسخ به  Asadsoleymani

بله. در این صفحه جدول پردرآمدترین‌ها و میزان درآمدشون رو میتونید مشاهده کنید

بنت الهدی
بنت الهدی
5 months ago

سلام وقتتون به خیر..ببخشید چه طور میتونم از سطح یک ویرایش کنم برم سطح دو؟ممنون

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
5 months ago
در پاسخ به  بنت الهدی

سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
برای این کار باید مدارک احراز هویتی خودتون در پنل کاربری‌تون بارگذاری کنید. در مقاله «راهنمای ایجاد حساب کاربری و احراز هویت در پول نو» نحوه احراز هویت رو کامل توضیح دادیم.
موفق باشین

نوید
نوید
5 months ago

سلام

احمد احمدی
احمد احمدی
6 months ago

سلام
نمیشه شماره کارت رو بعدن وارد کنیم در قسمت ثبت نام

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
6 months ago
در پاسخ به  احمد احمدی

سلام احمد عزیز
می‌تونین ولی ثبت نامتون تایید نشده باقی می‌مونه تا وقتی که کاملش کنین. یعنی حساب کاربریتون ساخته می‌شه ولی نمی‌تونین خرید و فروش رو شروع کنین.

سجاد
سجاد
6 months ago

سلام وقت بخیر،من یک نفر رو دعوت کردم تا الان و ۱۵۰۰۰ تومن توی کیف پولم هست اما به کارتم واریز نشده هنوز،چرا؟؟؟

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
6 months ago
در پاسخ به  سجاد

سلام سجاد عزیز
باید برداشت بزنین تا به حساب بانکیتون منتقل بشه. اگر سطح ۱ هستین باید موجودیتون به یک میلیون تومان برسه یا اینکه به سطح ۲ برین تا کف برداشت به ۴۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کنه.

کیارش
کیارش
7 months ago

سلام من کد اختیاری رو نمیدونم چیه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  کیارش

سلام کیارش عزیز
هنگام ثبت نام شما می‌تونی یک کد معرف وارد کنین تا به فرد معرفی کننده پاداش تعلق بگیره. اگر کسی از شما دعوت کرده تا در پول نو ثبت نام کنین و کد معرف خودش رو به شما داده، شما باید این کد رو در کادر مربوط وارد کنین. اگر کد معرف ندارین می‌تونین جای اون رو در کادر خالی بذارین.
شما هم می‌تونین پس از تایید شدن حساب کاربری‌تون کد معرفتون رو به دوستانتون بدین تا با اون ثبت نام کنن و شما پاداش دریافت کنین.

علی
علی
7 months ago

میشه یکم من رو با روش کار کرد پول نو بیشتر اشنا کمید

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  علی

سلام علی عزیز
پیشنهاد می‌کنم اول مطلب ثبت نام در پول نو رو بخونین و در انتهای مطلب مقالات کمکی برای راهنمای خرید و فروش وجود داره که کاملا بهتون کمک می‌کنه تا با سایت کار کنین.

علی
علی
7 months ago

سلام

مهذی
مهذی
7 months ago

به کسب درآمد دیجیتالی بپیوندید

اکرم کبودانی
اکرم کبودانی
7 months ago

سلام من با یک میلیون تومان میشه که خواسته برای خرید دوج کوین سرمایه گذاری کنم یانه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  اکرم کبودانی

سلام اکرم عزیز
بله شما با هر مقدار که دوست داشته باشین می‌تونین سرمایه گذاری کنین. برای خرید دوج کوین از پول نو می‌تونین با ۵۰۰ هزار تومان هم شروع کنین.

رضا
رضا
7 months ago

سلام ببخشید چند نفر با کد دعوت من ثبت نام کردن ولی درآمدی برای من لحاظ نشده

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  رضا

سلام رضای عزیز
نکاتی که باید توجه داشته باشین:
خودتون و افراد دعوت شده باید ۱۸ سال تمام باشین.
افراد دعوت شده باید حتما حساب کاربری سطح یکشون «تایید» شده باشه. اگر فقط ثبت نام کنن و اطلاعات نادرست وارد کرده باشن تایید نمی‌شن بنابراین جزو افراد دعوت شده به حساب نمیان. مطمئن بشین که ثبت نامشون رو کامل انجام داده باشن.
هر مشکلی هم داشتین در لحظه با پشتیبانی‌مون تماس بگیرین تا سریع‌تر و ساده‌تر راهنماییتون کنن 🙂

صادق
صادق
7 months ago

سلام وخسته نباشید.یه سوال داشتم بعد دعوت هر شخص و گرفتن هدیه همون موقع میشه برداشتشکرد یا محدودیت داره؟

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  صادق

سلام صادق عزیز
موجودی شما باید به حداقل میزان برداشت برسه. کف برداشت برای سطح ۱ یک میلیون تومان و برای سطح ۲ چهارصد هزار تومان هست. ولی محدودیت زمانی براش نداریم. اگر موجودی شما به حد نصاب رسیده باشه همون لحظه می‌تونین برداشت کنین.

کندر
کندر
7 months ago

سلام

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  کندر

سلام کندر عزیز
اگر به راهنمایی نیاز دارین در خدمتتون هستیم.

مختار
مختار
7 months ago

من افغانی میشه

شبنم رضا
نویسنده
شبنم رضا
7 months ago
در پاسخ به  مختار

سلام مختار عزیز
در حال حاضر امکان خدمت‌رسانی به اتباع گرامی رو نداریم ولی در صدد فراهم کردن اون هستیم.

مختار
مختار
7 months ago
61
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x