راهنمای ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در صرافی پول‌ نو

در روز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ تغییراتی در سطوح کاربری پول نو داشتیم. پیش از این ۲ سطح در پول نو قابل انتخاب بود با دسترسی‌ها و امکانات متفاوت. اکنون سه سطح سریع، آنی و حرفه‌ای داریم که امکانات آن‌ها را با هم می‌بینیم.

برای شروع یک تجربه دلپذیر از خرید و فروش ارزهای دیجیتال، لازم است که در صرافی پول نو ثبت نام کنید. ثبت نام و شروع خرید و فروش در پول نو بسیار ساده و سریع است. خودتان خواهید دید!

ثبت نام اولیه در صرافی پول نو

۱. با ورود به سایت پول نو به آدرس pooleno.ir در کادر مربوط، شماره موبایلتان را وارد و روی دکمه «شروع کنید» کلیک کنید تا فرآیند ثبت نام شروع شود. توجه کنید که برای تایید حساب کاربری از ابتدا شماره موبایلی وارد کنید که سیم کارت آن به نام خودتان است.

ورود به پول نو

۲. بعد از ورود شماره موبایل، کد تایید ۴ رقمی‌ای برای شما می‌فرستیم که باید آن را در کادر وارد کنید. اگر کد به دستتان نرسید شماره تلفنی که وارد کرده‌اید چک کنید و اگر اشتباه بود آن را اصلاح کنید.

۳. نوبت تعیین رمز عبور است. رمز عبورتان را با توجه به سه نکته‌ای که اشاره کرده‌ایم انتخاب کنید. اگر کد معرف دارید در این بخش وارد کنید. توضیحات کد معرف و کسب درآمد از صرافی پول نو را در انتهای همین بخش آورده‌ایم.

نکته: برای اینکه دکمه «ورود» قابل انتخاب شود باید قوانین و مقررات پول‌ نو را مطالعه کنید و تیک پذیرفتن آن را بزنید. توجه کنید که ثبت نام در پول‌ نو منوط به پذیرش تمام قوانین و مقررات است. روی «ورود» کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری و ثبت نام در پول نو

۴. داشبورد خود را مشاهده می‌کنید و امکاناتی که در دسترس شما قرار خواهد گرفت. حالا باید یکی از سطوح کاربری را با توجه به نوع فعالیت خود مشخص کنید. «شروع فرآیند» را بزنید.

انتخاب سطح کاربری

سه سطح کاربری داریم: سریع، آنی، حرفه‌ای که در این مرحله ۲ سطح پایه قابل انتخاب است و سپس می‌توانید آن را ارتقا دهید.

سطوح کاربری در صرافی پول نو

همان طور که در تصویر می‌بینید در سطح سریع این امکانات را خواهید داشت:

امکانات و شرایط سطح سریع

 • واریز تومان به کیف پول حساب کاربری‌تان برای خرید ارز دیجیتال
 • برداشت تومان از کیف پول حساب کاربری و انتقال آن به کارت بانکی‌تان
 • خرید ارز دیجیتال و نگهداری آن در کیف پول حساب کاربری‌تان
 • فروش ارز دیجیتال و نگهداری معادل تومان آن در کیف پول حساب کاربری‌تان
 • تبدیل ارزهای کیف پولتان به یکدیگر
 • واریز رمزارز از کیف پول شخصی به کیف پول حساب کاربری‌تان

تنها تفاوت سطح سریع با سطح حرفه‌ای در برداشت رمز ارز است. اگر می‌خواهید رمزارزهای خود را از صرافی خارج کنید باید مراحل احراز هویت تصویری را انجام دهید.

برای شروع به کار در سطح سریع تنها به:

 • نام و نام خانوادگی
 • کد ملی
 • تاریخ تولد
 • شماره کارت بانکی
 • شماره موبایلی که به نام خودتان است

نیاز است. دقت کنید که تمام این موارد باید دقیق و مطابق با مشخصات واقعی شما وارد شود. در این صورت بلافاصله تایید خواهید شد و در صورت مغایرت، باید مشخصاتتان را ویرایش کنید.

امکانات و شرایط سطح آنی

سطح آنی همان طور که از اسمش پیداست در یک آن انجام می‌شود! برای ورود به سطح آنی فقط وارد کردن کد ملی نیاز است. شما در این سطح به امکانات زیر دسترسی خواهید داشت:

ثبت نام سطح آنی در صرافی پول نو
 • واریز رمز ارز از کیف پول شخصی به کیف پول حساب کاربری‌تان
 • برداشت رمز ارز از حساب کاربری و انتقال آن به کیف پول شخصی‌تان
 • خرید، فروش و تبدیل رمزارزها

شما در سطح آنی از مزایای جوایز ریفرال برخوردار نخواهید بود و برای دریافت کد دعوت و نیز واریز و برداشت تومان لازم است سطح خود را به سریع یا حرفه‌ای تغییر دهید. می‌توانید رمز ارز خود را به حساب کاربری‌تان منتقل کنید و آن را بفروشید ولی مبلغ تومان را نمی‌توانید خارج کنید.

برای تغییر سطح به سریع روی سطح فعلی‌تان کلیک کنید و ارتقای سطح را انتخاب کنید. مشخصات خواسته شده را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید. پس از گرفتن استعلام، نتیجه مشخص می‌شود.

امکانات و شرایط سطح حرفه‌ای

شما از سطح‌های پایه می‌توانید به سطح حرفه‌ای ارتقا پیدا کنید. برای این کار باید روند احراز هویت تصویری را طی کنید.

ما برای ارائه بهتر خدمات و تامین امنیت کاربران، فرآیند احراز هویت را انجام می‌دهیم. احراز هویت شاید در ابتدا فرآیندی دست‌وپاگیر به نظر برسد ولی اگر از اهمیت آن باخبر شوید خودتان برای درست انجام دادن مراحل آن پیش‌قدم می‌شوید!

احراز هویت، فرآیند سختی نیست اگر همان اول به تمام نکات گفته شده عمل کنید. هدف از احراز هویت این است که ما بدانیم آیا اطلاعات وارد شده در وبسایت با شخص واقعی شما مطابقت دارد یا خیر. پس باید نوشته‌های شما خوانا و با دستخط خودتان باشد. عکس کارت شناسایی‌تان باید واضح باشد تا ما آن را با چهره شما مطابقت دهیم. اگر پلک زده باشید یا دوربین حرکت کرده باشد یا عکس تار باشد ما نمی‌توانیم این شناسایی را انجام بدهیم و از شما می‌خواهیم یک بار دیگر عکس بگیرید.

طبق نمونه پیش بروید و متن درخواستی را با دستخط خودتان بنویسید.

کارت ملی و دست‌نوشته را در یک کادر جلوی خود بگیرید به طوری که متن نوشته و اطلاعات روی کارت ملی‌تان خوانا و واضح و صورتتان به طور کامل در کادر باشد و عکس بگیرید. امکان گرفتن عکس در خود پلتفرم نیز وجود دارد. آدرس محل سکونت خود را وارد کنید و برای ادامه روند احراز هویت روی دکمه ثبت نهایی کلیک کنید.

بعد از اتمام روند، وارد این صفحه می‌شوید و پیام زیر به شما نمایش داده می‌­شود. این به معنی ثبت موفق اطلاعات حساب کاربری شماست که برای تایید و بررسی آن از سوی پول نو حداقل ۲۴ ساعت زمان نیاز است.  

حساب کاربری حرفه‌ای چیست؟

در حساب کاربری سطح حرفه‌ای شما امکانات بیشتری برای فعالیت در صرافی دارید. یعنی مجموع امکانات سطوح آنی و سریع را خواهید داشت.

شما می‌توانید برای واریز و برداشت رمز ارز، از شبکه‌های پشتیبانی شده در پول نو استفاده کنید. ما از ۳۰ شبکه بلاک چین برای انتقال ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنیم.

رد یا تایید فرآیند احراز هویت یا تغییر سطوح از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد و می‌توانید وضعیت آن را در حساب کاربری‌تان ببینید. پشتیبانی پول نو در دسترس شماست و برای راهنمایی بهتر بابت تایید احراز هویت یا تغییر سطح با شما تماس خواهند گرفت.

چرا حساب کاربری‌ام تایید نمی‌شود؟

در سطوح مختلف لازم است اطلاعات پایه خودتان را در بخش‌های مرتبط وارد کنید. اگر حساب شما تایید نشده است دلیل آن را در یکی از موارد زیر پیدا می‌کنید:

 • سن شما زیر ۱۸ سال است.
 • خط موبایل شما به نام خودتان نیست.
 • کد ملی‌تان را اشتباه وارد کرده‌اید.
 • کارت بانکی که وارد کرده‌اید با کد ملی‌تان نمی‌خواند یعنی به نام شخص شما نیست.
 • نام و نام خانوادگی‌تان را کامل و مطابق با کارت ملی‌تان وارد نکرده‌اید.

گاهی در روند استعلام اختلال پیش می‌آید و منطبق کردن مشخصات شما با مشکل مواجه می‌شود. اگر مطمئنید که تمام اطلاعات را درست وارد کرده‌اید ولی هنوز تایید نشده‌اید حتما با پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما هم با شما تماس خواهیم گرفت ولی برای تسریع این روند با شماره درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

ضمنا! این مقاله به شما کمک می‌کند تا اگر مشخصاتی را اشتباه وارد کرده‌اید آن را ویرایش کنید:

راهنمای ویرایش حساب کاربری پول نو

کسب درآمد از طریق کد ریفرال یا کد معرف با معرفی دوستان

پس از ساخت حساب کاربری کدی اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید با ارسال آن در شبکه‌های اجتماعی به دوستانتان، آن‌ها را به پول نو دعوت کنید. در ازای دعوت هر نفری که حساب کاربری سطح ۱ خود را در پول نو بسازد ۱۵۰۰۰ تومان به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌شود.

کسب درآمد شما از صرافی پول نو به این محدود نمی‌شود! در ازای هر تراکنشی که دوست شما در صرافی پول نو انجام دهد ۲۵ درصد درآمد پول نو از آن تراکنش به شما تعلق می‌گیرد. این یعنی ۰.۱ درصد کل ارزش آن تراکنش.

تا هر موقع که دوست دعوت شده شما در صرافی تراکنش انجام دهد، شما از آن درآمد خواهید داشت! پس همین الان دست به کار شوید و دوستانتان را به پول نو دعوت کنید.

دوستان شما باید هنگام ساخت حساب کاربری در مرحله وارد کردن رمز عبور، کد شما را وارد کنند تا شما به عنوان معرف آن‌ها محسوب شوید.

راهنمای کامل استفاده از کد دعوت پول نو

نکاتی که موجب رد شدن احراز هویت می‌شوند!

بیشتر احراز هویت‌ها به دلیل نامناسب بودن عکس بارگذاری شده رد می‌شوند. می‌توانید از کسی بخواهید از شما عکس بگیرد و دقت کند که تمام موارد لازم در عکس رعایت شده‌اند. برخی از مهم‌ترین دلایل رد احراز هویت را در ادامه می‌آوریم:

 • تکان خوردن دوربین و محو شدن عکس.
 • تار بودن نوشته‌ و دیده نشدن اعداد و متن یا پوشیده شدن بخشی از کارت شناسایی یا متن دستنویس با انگشت.
 • نامناسب بودن عکس ارسالی برای احراز هویت (عکس شما در مهمانی یا سفر کمکی به ما نمی‌کند! ما تصویر شما را کنار متن دستنویس و کارت شناسایی‌تان می‌خواهیم)
 • ارسال متن دستنویس صرافی‌های دیگر.
 • عدم هماهنگی تاریخ متن دستنویس با تاریخ بارگذاری عکس.
 • سن زیر ۱۸ سال.

در صورتی که هرگونه سوالی در این باره دارید از طریق کامنت یا تماس با شماره ۰۲۱-۰۹۱۰۷۰۵۲۰ مطرح کنید.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
207 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
اسلام نجفی بهزادی
اسلام نجفی بهزادی
1 month ago

شماره تلفن تایید نمیشه ثبت‌نام انجام نمیشه

فرشته حسنی
فرشته حسنی
1 month ago

سلام ببخشید بنده که اتبآع افغانستانی هستم کارت آمایش دارم به جای کد ملی چه کدی باید وارد کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نوید
نوید
2 months ago

نحوه برداشت۱۰۰هزارتومان از حساب کاربری سطح سریع چگونه هست من مبلغ صدهزار میزنم امابرداشن نمیشه چون میزنه برداشت کمتراز۵۰۰هزار انجام نمیشه حالامن بایدقیدصدهزاربزنم یا اگه راه حلی هست که بتونم صدهزارانتقال بدم روی کارت بانکی خودم راهنماییم کنید یاعلی

Mohammad
Mohammad
2 months ago

چرا بعد ۱ ماه هنوز می گه درحال برسی تعقیر سطح و نه تاید می کنه نه رد ؟

فرزین عین اللهی
فرزین عین اللهی
3 months ago

سلام من از یک سایتی برداشت پول را زدم و آدرس کیف پول بیت کوین را دادم حالا پیام داده که حساب باید ظرف ۳۰ روز تایید بشه لطفا راهنمایی کنید

همامرادی
همامرادی
3 months ago

سلام وقتتون بخیر چرا نمیتونم شماره همراه خودم رو وبت کنم

جمشید دلایی میلان
جمشید دلایی میلان
3 months ago

سلام من با شماره تلفنی که به اسم من نیست وارد شدم الان که میخوام تکمیل احراز هویت کنم شماره مبایلی که به نام خودم هست را نمیتوانم وارد کنم چکار کنم لطفا کمک کتید

حسن
حسن
3 months ago

اگرکسی بلدنباشه خرید فروش ارزدیجیتال کنه فقط ثبت نام کنه چه میشه ایا صرافی براش اینکارانمیکنه یاهمون پول نو

kourosh
kourosh
3 months ago

تازه رسیدم

میثم
میثم
4 months ago

سلام من کد معرفی ندار ونمی توانم وارد شوام

فاضل
فاضل
4 months ago

سلام چرا اینقدر دیر احراز هویت میکنید و پیگیری شما ضعیف هست؟

وحید
وحید
4 months ago

سلام برای برداشت وجه کجا باید درخواست بدیم در اسکوربورد یا باید در همین برنامه پول نو درخواست وجه بزنم

Last edited 4 months ago by وحید
Abas Jafarluo
Abas Jafarluo
4 months ago

سلام برای ثبت شماره تلفن براتلگرام چ کنم

آلخاندرو خاندوز
آلخاندرو خاندوز
4 months ago

من نمیخام از اسم واقعیم استفاده کنم. ادامه همکاری رو منتفی باید حساب کنم، درسته؟

لطفا جوابمو بدید ممنونم

یعقوبعلی قره کاظمی
یعقوبعلی قره کاظمی
5 months ago

سلام و عرض ادب از پشتیبانی صرافی پول نو خواهش می کنم اطلاعات بنده رو پاک کنن،نوه بنده بدون اجازه من در سایت شما ثبت نام کرده.بنده واتساپ و تلگرام ندارم که با شما تماس بگیرم.

الهه ناروئی فرد
الهه ناروئی فرد
5 months ago

نمی توانم در پول نو ثبت نام کنم

مجتبی ساقی
مجتبی ساقی
5 months ago

سلام برای ثبت نام کدملی وحساب بانکی واردنمیشود

سمیه شهبازی
سمیه شهبازی
5 months ago

سلام من حساب باز کرده بودم پیامک اومده تاییدنشد

علینقی صادقی
علینقی صادقی
5 months ago

سلام چرا کد ملی پذیرفته نمیشه

علینقی صادقی
علینقی صادقی
5 months ago
در پاسخ به  شبنم رضا

سلام زدم همه کار که بگید کردم ولی بازم همون پیغام رو میده

کیامرث دوستی
کیامرث دوستی
5 months ago

خسته نباشید باعرض معذرت بنده کارت ملی ندارم ولی ‌شناسنامه ام جدید هست می‌شود برای تکمیل سطح دو بجای کارت ملی از شناسنامه استفاده بنمایم بنده در مسابقه پیش بینی شرکت کردم و برنده هم شدم ولی متاسفانه جایزه به حسابم واریز نمیشه باتشکر

محبوبه غلامیان
محبوبه غلامیان
5 months ago

سلام روزتون بخیر . بنده در مرحله اهراز هویت کاربر سطح ۲ به مشکل خوردم … من زمانی که کاربر سطح ۱ بودم توی سایت پرداختی داشتم و پول واریز کردم به کیف پولم ولی الان بعد از رد شدن عکس اهراز هویتم دیگه حتی دسترسی به پنل کاربری سطح ۱ هم ندارم و هربار که تلاش میکنم فرم اولیه ثبت نام رو میاره که همونم هربار ارور نشون میده لطفا راهنمایی کنید . راهی برای بازگشت پولم هست اگر به این دلیل حسابم پاک شده باشه ؟

فاطمه
فاطمه
5 months ago

چرا من‌ترسیدم بعد‌ثبت‌نام؟
واقعا قانونیه؟ از کجا میشه استعلام گرفت؟

یوسف
یوسف
5 months ago

باسلام و عرض ادب و تشکر از مجموعه جذاب پول نو و اسکوربرد.متاسفانه کارت بانکی بنام خودم ندارم.برا خواهرم هست ولی سامانه قبول نمیکنه.میشه کمک کنید مشکل حلشه.باسپاس ازلطفت شما

عبدالرضا
عبدالرضا
5 months ago

سلام هرکاری میکنم در پول نو نمیشه ثبت نام کرد نام ونام خانوادگی رو وارد میکنم در قسمت شماره کارت ملی نمیشه وارد شد و کارت بانکی هم نمیشه اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

فاطمه
فاطمه
5 months ago

سلام و درود، اتباع قسمت کد ملی چه چیزی رو باید وارد کنند؟

کاظم فقیری
کاظم فقیری
5 months ago

سلام اتباع افغانستان هستم
که کارت آمایش دارم
کد فراگیر۱۲ رقمی
شماره اختصاصی روی کارت هست ۱۰
همچنین شناسه یکتا هم هست ۱۰ رقمی
با کدام کد میتونم ثبت نام کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

محمدرسول رضابنده لو
محمدرسول رضابنده لو
5 months ago

سلام بنده در سطح یک ثبت نام کرده ام و مورد تایید پول نو قرار گرفت ولی وقتی میخواستم شانزده تیم باقی مانده جام جهانی قطر ۲۰۲۲ بیاورم با اینکه در حساب کاربری یم ۵۰۰۰ هزار تومان داشتم هم مبلغم صفر شد و هم اینکه حساب کاربری بنده غیر فعال شده است و حالا که شانزده تیم در اسکوربود پول نو آمده اند موقع پیشبینی میزند شما ثبت نام کنید.
ثبت نام هم که دوباره میزنم کد ملی بنده را در عین حال که دقیقه دقیق میزنم ثبت نام نمیکند بنده چکار باید انجام دهم لطفا”راهنمائیم کنید.
با تشکر از شما

Esmailmolazahi
Esmailmolazahi
5 months ago

درگفت‌وگو شرکت کنید

ستار دهوا
ستار دهوا
5 months ago

بله درگفتگوشرکت می کنم

فاتح رمضانی
فاتح رمضانی
5 months ago

چگونه دیگران را دعوت کنیم

naser
naser
5 months ago

سلام چه ضمانتی برای کلاهبرداری هست

افشین
افشین
5 months ago

سلام خسته نباشید ببخشید من دیروز ثبت نام کردم ولی نوشته ثبت نشده پیام آمد برای چی

مرضیه حسانی
مرضیه حسانی
5 months ago

کد معرف چیست؟

امید ذبیحی کهنه فرود
امید ذبیحی کهنه فرود
5 months ago

مگ نمیشه یک نفر دیگ هم ثبت نام کنه با یک گوشی

رضا
رضا
6 months ago

چجور شرکت کنم

دیوید
دیوید
6 months ago

من میخام انصراف بدم چکار کنم

یوتاب برزن
یوتاب برزن
6 months ago

سلام من کد معرف مشکل برخوردم قبول نمیکنه چیه باید بنویسم اصلا منظور کد معرف چیه؟؟

علی موسوی
علی موسوی
6 months ago

سلام وقت بخیرمناتباع هستم کدملی ندارم بایدچیکارکنم

زهره جلالی منش
زهره جلالی منش
6 months ago

سلام برای ثبت نام کد معرف رو فراموش کردم چطور یک مرحله به عقب برگردم

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  زهره جلالی منش

سلام تا ۲۴ ساعت بعد از اولین ورود به سایت میتونین از بخش کسب درآمد کد معرف‌ رو وارد کنین

Masoud
Masoud
6 months ago

در مرحله اول ثبت نام یعنی کدی که بمن ارسال شده در کادر مربوطه نوشته نمیشود و بناچار بمرحله بعد نمیشود رفت.

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  Masoud

سلام به تیم پشتیبانی پیام بدین لطفا و مشکلتون رو مطرح کنین

فاطمه
فاطمه
6 months ago

من شماره ملی رو اشتباه وارد کردم برای اصلاحش باید چیکار کنم؟؟

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  فاطمه

سلام به تیم پشتیبانی پیام بدین تا درخواستتون رد بشه و بتونین کد ملی تون رو تصحیح کنین

امیر
امیر
6 months ago

سلام من تاریخ تولد روزش اشتباه ثبت نام کردم الان درست کردم قبول نمیکنه باید چیکار کنم که تبت کامل بشه ممنون

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  امیر

درود بر شما، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید یا در تلگرام و واتساپ پیام بدین تا به درخواستتون رسیدگی بشه

زهرا عطیه پور
زهرا عطیه پور
6 months ago

سلام اگر برد. بازی و درست حدس بزنم یعنی نزدیک به نتیجه چیزی به من تعلق میگیره

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  زهرا عطیه پور

اگه نتیجه درست باشه جایزه تعلق میگیره، اما نزدیک باشه خیر

سینا
سینا
6 months ago

سلام چرا نمیتونم کد ملی رو ویراش کنم اشتباه پال پدرم رو زدم بجای کد ملی خودم ار کاریم میکنم نمیتونم کد ملی رو تغییر بدم و اینکه من با دوشماره ثبت نام کردم اون یکی شماره رو نمیتونم بالا بیارم تو ویرایش شماره میزنم میگه قبلا با این شماره وارد شدید ولی دوباره همون شماره قبلی رو میزنه و با اون یکی وارد نمیشه که اونم درست کنم کد ملی اونم اشتباهه ممنون میشم که کمک کنید

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  سینا

سلام به پشتیبانی پیام بدین یا تماس بگیرین. درخواستتون رو رد میکنن و دوباره میتونین تغییرات لازم رو اعمال کنین

عبدالرحیم
عبدالرحیم
6 months ago

کد معرف خودم وارد کنم

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  عبدالرحیم

کد معرفتون رو برای دوستانتون بفرستین تا با اون کد توی صرافی ثبت نام کنن

سینا
سینا
6 months ago
در پاسخ به  عبدالرحیم

من کد ملی رو اشتباه وارد کردم حالا نمیتونم عوضش کنم نمیزاره برنامه چیکار کنم تنها کد ملی رو نمیتونم تغییر بدم

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  سینا

سلام، باید با تیم پشتیبانی در واتساپ، تلگرام یا به صورت تلفنی ارتباط بگیرین و مشکلتون رو اعلام کنین. بعد از این درخواستتون رو رد میکنن و دوباره میتونین کد ملیتون رو وارد کنین

علی
علی
6 months ago

سلام لطفا رسیدگی کنید ثبت نام میکنم رد میشه

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  علی

سلام لطفا با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرین تا به مشکلتون رسیدگی بشه

روح اله
روح اله
6 months ago

اتباع خارجی نمیتونند ثبت نام کنند؟

روح اله
روح اله
6 months ago

سلام

مهدی
مهدی
6 months ago

رمزعبورمیخوام

کیوان محمدی
کیوان محمدی
6 months ago

لطفا رسیدگی کنید ثبت نام میکنم ولی ردمیشه

سینا شمس آور
نویسنده
سینا شمس آور
6 months ago
در پاسخ به  کیوان محمدی

سلام با تیم پشتیبانی در تماس باشین. مشکلتون رو حل میکنن

مهدی
مهدی
6 months ago
در پاسخ به  کیوان محمدی

چرا نمیشه

207
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x