راهنمای پول نو

زمان مطالعه :

5 دقیقه

راهنمای ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در صرافی پول‌ نو

راهنمای ثبت نام در صرافی پول نو

زمان مطالعه :

5 دقیقه

سطوح کاربری پول نو در نسخه جدید سایت کمی تغییر کرده و اکنون شما به دو سطح کاربری سریع و حرفه‌ای دسترسی دارید. برای شروع یک تجربه دلپذیر از خرید و فروش ارزهای دیجیتال، لازم است که در صرافی پول نو ثبت نام کنید. ثبت نام و شروع خرید و فروش در پول نو بسیار ساده و سریع است. خودتان خواهید دید!

ثبت نام اولیه در صرافی پول نو

۱. با ورود به سایت پول نو به آدرس pooleno.ir در کادر مربوط، شماره موبایلتان را وارد و روی دکمه «شروع کنید» کلیک کنید تا فرآیند ثبت نام شروع شود. توجه کنید که برای تایید حساب کاربری از ابتدا شماره موبایلی وارد کنید که سیم کارت آن به نام خودتان است.

ورود به پول نو

۲. بعد از ورود شماره موبایل، کد تایید ۴ رقمی‌ای برای شما می‌فرستیم که باید آن را در کادر وارد کنید. اگر کد به دستتان نرسید شماره تلفنی که وارد کرده‌اید چک کنید و اگر اشتباه بود آن را اصلاح کنید.

۳. نوبت تعیین رمز عبور است. رمز عبورتان را با توجه به سه نکته‌ای که اشاره کرده‌ایم انتخاب کنید. اگر کد معرف دارید در این بخش وارد کنید. توضیحات کد معرف و کسب درآمد از صرافی پول نو را در انتهای همین بخش آورده‌ایم.

نکته: برای اینکه دکمه «ورود» قابل انتخاب شود باید قوانین و مقررات پول‌ نو را مطالعه کنید و تیک پذیرفتن آن را بزنید. توجه کنید که ثبت نام در پول‌ نو منوط به پذیرش تمام قوانین و مقررات است. روی «ورود» کلیک کنید.

۴. داشبورد خود را مشاهده می‌کنید و امکاناتی که در دسترس شما قرار خواهد گرفت. حالا باید یکی از سطوح کاربری را با توجه به نوع فعالیت خود مشخص کنید. «شروع فرآیند» را بزنید.

انتخاب سطح کاربری

در پول نو دو سطح کاربری شامل سطح سریع و سطح حرفه‌ای داریم. در نوع سریع نیازی به احراز هویت ندارید و تنها اطلاعات کاربری خود را در سایت وارد می‌کنید، اما برای دسترسی به امکانات کامل پول نو می‌توانید حساب خود را به سطح حرفه‌ای ارتقا دهید.

همان طور که در تصویر می‌بینید در سطح سریع این امکانات را خواهید داشت:

امکانات و شرایط سطح سریع

 • واریز تومان به کیف پول حساب کاربری‌تان برای خرید ارز دیجیتال
 • برداشت تومان از کیف پول حساب کاربری و انتقال آن به کارت بانکی‌تان
 • خرید ارز دیجیتال و نگهداری آن در کیف پول حساب کاربری‌تان
 • فروش ارز دیجیتال و نگهداری معادل تومان آن در کیف پول حساب کاربری‌تان
 • تبدیل ارزهای کیف پولتان به یکدیگر
 • واریز رمزارز از کیف پول شخصی به کیف پول حساب کاربری‌تان

تنها تفاوت سطح سریع با سطح حرفه‌ای در برداشت رمز ارز است. اگر می‌خواهید رمزارزهای خود را از صرافی خارج کنید باید مراحل احراز هویت تصویری را انجام دهید.

برای شروع به کار در سطح سریع تنها به:

 • نام و نام خانوادگی
 • کد ملی
 • تاریخ تولد
 • شماره کارت بانکی
 • شماره موبایلی که به نام خودتان است

نیاز است. دقت کنید که تمام این موارد باید دقیق و مطابق با مشخصات واقعی شما وارد شود. در این صورت بلافاصله تایید خواهید شد و در صورت مغایرت، باید مشخصاتتان را ویرایش کنید.

امکانات و شرایط سطح حرفه‌ای

شما به سادگی می‌توانید از سطح‌ سریع به سطح حرفه‌ای ارتقا پیدا کنید. برای این کار باید روند احراز هویت تصویری را طی کنید.

ما برای ارائه بهتر خدمات و تامین امنیت کاربران، فرآیند احراز هویت را انجام می‌دهیم. احراز هویت شاید در ابتدا فرآیندی دست‌وپاگیر به نظر برسد ولی اگر از اهمیت آن باخبر شوید خودتان برای درست انجام دادن مراحل آن پیش‌قدم می‌شوید!

احراز هویت، فرآیند سختی نیست اگر همان اول به تمام نکات گفته شده عمل کنید. هدف از احراز هویت این است که ما بدانیم آیا اطلاعات وارد شده در وبسایت با شخص واقعی شما مطابقت دارد یا خیر. پس باید نوشته‌های شما خوانا و با دستخط خودتان باشد. عکس کارت شناسایی‌تان باید واضح باشد تا ما آن را با چهره شما مطابقت دهیم. اگر پلک زده باشید یا دوربین حرکت کرده باشد یا عکس تار باشد ما نمی‌توانیم این شناسایی را انجام بدهیم و از شما می‌خواهیم یک بار دیگر عکس بگیرید.

طبق نمونه پیش بروید و متن درخواستی را با دستخط خودتان بنویسید.

کارت ملی و دست‌نوشته را در یک کادر جلوی خود بگیرید به طوری که متن نوشته و اطلاعات روی کارت ملی‌تان خوانا و واضح و صورتتان به طور کامل در کادر باشد و عکس بگیرید. امکان گرفتن عکس در خود پلتفرم نیز وجود دارد. آدرس محل سکونت خود را وارد کنید و برای ادامه روند احراز هویت روی دکمه ثبت نهایی کلیک کنید.

بعد از اتمام روند، وارد این صفحه می‌شوید و پیام زیر به شما نمایش داده می‌­شود. این به معنی ثبت موفق اطلاعات حساب کاربری شماست که برای تایید و بررسی آن از سوی پول نو حداقل ۲۴ ساعت زمان نیاز است.  

حساب کاربری حرفه‌ای چیست؟

در حساب کاربری سطح حرفه‌ای شما امکانات بیشتری برای فعالیت در صرافی دارید. شما می‌توانید برای واریز و برداشت رمز ارز، از شبکه‌های پشتیبانی شده در پول نو استفاده کنید. ما از ۳۰ شبکه بلاک چین برای انتقال ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنیم.

رد یا تایید فرآیند احراز هویت یا تغییر سطوح از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد و می‌توانید وضعیت آن را در حساب کاربری‌تان ببینید. پشتیبانی پول نو در دسترس شماست و برای راهنمایی بهتر بابت تایید احراز هویت یا تغییر سطح با شما تماس خواهند گرفت.

چرا حساب کاربری‌ام تایید نمی‌شود؟

در سطوح مختلف لازم است اطلاعات پایه خودتان را در بخش‌های مرتبط وارد کنید. اگر حساب شما تایید نشده است دلیل آن را در یکی از موارد زیر پیدا می‌کنید:

 • سن شما زیر ۱۸ سال است.
 • خط موبایل شما به نام خودتان نیست.
 • کد ملی‌تان را اشتباه وارد کرده‌اید.
 • کارت بانکی که وارد کرده‌اید با کد ملی‌تان نمی‌خواند یعنی به نام شخص شما نیست.
 • نام و نام خانوادگی‌تان را کامل و مطابق با کارت ملی‌تان وارد نکرده‌اید.

گاهی در روند استعلام اختلال پیش می‌آید و منطبق کردن مشخصات شما با مشکل مواجه می‌شود. اگر مطمئنید که تمام اطلاعات را درست وارد کرده‌اید ولی هنوز تایید نشده‌اید حتما با پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما هم با شما تماس خواهیم گرفت ولی برای تسریع این روند با شماره درج شده در انتهای مقاله تماس بگیرید.

ضمنا! این مقاله به شما کمک می‌کند تا اگر مشخصاتی را اشتباه وارد کرده‌اید آن را ویرایش کنید:

راهنمای ویرایش حساب کاربری پول نو

کسب درآمد از طریق کد ریفرال یا کد معرف با معرفی دوستان

پس از ساخت حساب کاربری کدی اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید با ارسال آن در شبکه‌های اجتماعی به دوستانتان، آن‌ها را به پول نو دعوت کنید. در ازای دعوت هر نفری که حساب کاربری سطح سریع خود را در پول نو بسازد ۱۵,۰۰۰ تومان به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌شود.

کسب درآمد شما از صرافی پول نو به این محدود نمی‌شود! در ازای هر تراکنشی که دوست شما در صرافی پول نو انجام دهد ۲۵ درصد درآمد پول نو از آن تراکنش به شما تعلق می‌گیرد. این یعنی ۰.۱ درصد کل ارزش آن تراکنش.

تا هر موقع که دوست دعوت شده شما در صرافی تراکنش انجام دهد، شما از آن درآمد خواهید داشت! پس همین الان دست به کار شوید و دوستانتان را به پول نو دعوت کنید.

دوستان شما باید هنگام ساخت حساب کاربری در مرحله وارد کردن رمز عبور، کد شما را وارد کنند تا شما به عنوان معرف آن‌ها محسوب شوید.

راهنمای کامل استفاده از کد دعوت پول نو

نکاتی که موجب رد شدن احراز هویت می‌شوند!

بیشتر احراز هویت‌ها به دلیل نامناسب بودن عکس بارگذاری شده رد می‌شوند. می‌توانید از کسی بخواهید از شما عکس بگیرد و دقت کند که تمام موارد لازم در عکس رعایت شده‌اند. برخی از مهم‌ترین دلایل رد احراز هویت را در ادامه می‌آوریم:

 • تکان خوردن دوربین و محو شدن عکس.
 • تار بودن نوشته‌ و دیده نشدن اعداد و متن یا پوشیده شدن بخشی از کارت شناسایی یا متن دستنویس با انگشت.
 • نامناسب بودن عکس ارسالی برای احراز هویت (عکس شما در مهمانی یا سفر کمکی به ما نمی‌کند! ما تصویر شما را کنار متن دستنویس و کارت شناسایی‌تان می‌خواهیم)
 • ارسال متن دستنویس صرافی‌های دیگر.
 • عدم هماهنگی تاریخ متن دستنویس با تاریخ بارگذاری عکس.
 • سن زیر ۱۸ سال.

در صورتی که هرگونه سوالی در این باره دارید از طریق کامنت یا تماس با شماره ۰۲۱-۰۹۱۰۷۰۵۲۰ مطرح کنید.

207

چنانچه به مشاوره رایگان علاقه‌مندید، پرسش‌ها و نظرات خود را درباره این مقاله یا موضوعات مختلف حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال مطرح کنید. برای پاسخگویی آماده‌ایم!

نظر بدهید

207

15

نظر مخاطبان (207)

اشتراک در
اطلاع از
guest
207 تمام دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسلام نجفی بهزادی
اسلام نجفی بهزادی
5 ماه قبل

شماره تلفن تایید نمیشه ثبت‌نام انجام نمیشه

فرشته حسنی
فرشته حسنی
5 ماه قبل

سلام ببخشید بنده که اتبآع افغانستانی هستم کارت آمایش دارم به جای کد ملی چه کدی باید وارد کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نوید
نوید
6 ماه قبل

نحوه برداشت۱۰۰هزارتومان از حساب کاربری سطح سریع چگونه هست من مبلغ صدهزار میزنم امابرداشن نمیشه چون میزنه برداشت کمتراز۵۰۰هزار انجام نمیشه حالامن بایدقیدصدهزاربزنم یا اگه راه حلی هست که بتونم صدهزارانتقال بدم روی کارت بانکی خودم راهنماییم کنید یاعلی

Mohammad
Mohammad
6 ماه قبل

چرا بعد ۱ ماه هنوز می گه درحال برسی تعقیر سطح و نه تاید می کنه نه رد ؟

فرزین عین اللهی
فرزین عین اللهی
7 ماه قبل

سلام من از یک سایتی برداشت پول را زدم و آدرس کیف پول بیت کوین را دادم حالا پیام داده که حساب باید ظرف ۳۰ روز تایید بشه لطفا راهنمایی کنید

همامرادی
همامرادی
7 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر چرا نمیتونم شماره همراه خودم رو وبت کنم

جمشید دلایی میلان
جمشید دلایی میلان
7 ماه قبل

سلام من با شماره تلفنی که به اسم من نیست وارد شدم الان که میخوام تکمیل احراز هویت کنم شماره مبایلی که به نام خودم هست را نمیتوانم وارد کنم چکار کنم لطفا کمک کتید

حسن
حسن
7 ماه قبل

اگرکسی بلدنباشه خرید فروش ارزدیجیتال کنه فقط ثبت نام کنه چه میشه ایا صرافی براش اینکارانمیکنه یاهمون پول نو

kourosh
kourosh
7 ماه قبل

تازه رسیدم

میثم
میثم
8 ماه قبل

سلام من کد معرفی ندار ونمی توانم وارد شوام

فاضل
فاضل
8 ماه قبل

سلام چرا اینقدر دیر احراز هویت میکنید و پیگیری شما ضعیف هست؟

وحید
وحید
8 ماه قبل

سلام برای برداشت وجه کجا باید درخواست بدیم در اسکوربورد یا باید در همین برنامه پول نو درخواست وجه بزنم

آخرین ویرایش 8 ماه قبل توسط وحید
Abas Jafarluo
Abas Jafarluo
8 ماه قبل

سلام برای ثبت شماره تلفن براتلگرام چ کنم

آلخاندرو خاندوز
آلخاندرو خاندوز
8 ماه قبل

من نمیخام از اسم واقعیم استفاده کنم. ادامه همکاری رو منتفی باید حساب کنم، درسته؟

لطفا جوابمو بدید ممنونم

یعقوبعلی قره کاظمی
یعقوبعلی قره کاظمی
9 ماه قبل

سلام و عرض ادب از پشتیبانی صرافی پول نو خواهش می کنم اطلاعات بنده رو پاک کنن،نوه بنده بدون اجازه من در سایت شما ثبت نام کرده.بنده واتساپ و تلگرام ندارم که با شما تماس بگیرم.

الهه ناروئی فرد
الهه ناروئی فرد
9 ماه قبل

نمی توانم در پول نو ثبت نام کنم

مجتبی ساقی
مجتبی ساقی
9 ماه قبل

سلام برای ثبت نام کدملی وحساب بانکی واردنمیشود

سمیه شهبازی
سمیه شهبازی
9 ماه قبل

سلام من حساب باز کرده بودم پیامک اومده تاییدنشد

علینقی صادقی
علینقی صادقی
9 ماه قبل

سلام چرا کد ملی پذیرفته نمیشه

علینقی صادقی
علینقی صادقی
9 ماه قبل
پاسخ به  شبنم رضا

سلام زدم همه کار که بگید کردم ولی بازم همون پیغام رو میده

کیامرث دوستی
کیامرث دوستی
9 ماه قبل

خسته نباشید باعرض معذرت بنده کارت ملی ندارم ولی ‌شناسنامه ام جدید هست می‌شود برای تکمیل سطح دو بجای کارت ملی از شناسنامه استفاده بنمایم بنده در مسابقه پیش بینی شرکت کردم و برنده هم شدم ولی متاسفانه جایزه به حسابم واریز نمیشه باتشکر

محبوبه غلامیان
محبوبه غلامیان
9 ماه قبل

سلام روزتون بخیر . بنده در مرحله اهراز هویت کاربر سطح ۲ به مشکل خوردم … من زمانی که کاربر سطح ۱ بودم توی سایت پرداختی داشتم و پول واریز کردم به کیف پولم ولی الان بعد از رد شدن عکس اهراز هویتم دیگه حتی دسترسی به پنل کاربری سطح ۱ هم ندارم و هربار که تلاش میکنم فرم اولیه ثبت نام رو میاره که همونم هربار ارور نشون میده لطفا راهنمایی کنید . راهی برای بازگشت پولم هست اگر به این دلیل حسابم پاک شده باشه ؟

فاطمه
فاطمه
9 ماه قبل

چرا من‌ترسیدم بعد‌ثبت‌نام؟
واقعا قانونیه؟ از کجا میشه استعلام گرفت؟

یوسف
یوسف
9 ماه قبل

باسلام و عرض ادب و تشکر از مجموعه جذاب پول نو و اسکوربرد.متاسفانه کارت بانکی بنام خودم ندارم.برا خواهرم هست ولی سامانه قبول نمیکنه.میشه کمک کنید مشکل حلشه.باسپاس ازلطفت شما

عبدالرضا
عبدالرضا
9 ماه قبل

سلام هرکاری میکنم در پول نو نمیشه ثبت نام کرد نام ونام خانوادگی رو وارد میکنم در قسمت شماره کارت ملی نمیشه وارد شد و کارت بانکی هم نمیشه اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

فاطمه
فاطمه
9 ماه قبل

سلام و درود، اتباع قسمت کد ملی چه چیزی رو باید وارد کنند؟

کاظم فقیری
کاظم فقیری
9 ماه قبل

سلام اتباع افغانستان هستم
که کارت آمایش دارم
کد فراگیر۱۲ رقمی
شماره اختصاصی روی کارت هست ۱۰
همچنین شناسه یکتا هم هست ۱۰ رقمی
با کدام کد میتونم ثبت نام کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

محمدرسول رضابنده لو
محمدرسول رضابنده لو
9 ماه قبل

سلام بنده در سطح یک ثبت نام کرده ام و مورد تایید پول نو قرار گرفت ولی وقتی میخواستم شانزده تیم باقی مانده جام جهانی قطر ۲۰۲۲ بیاورم با اینکه در حساب کاربری یم ۵۰۰۰ هزار تومان داشتم هم مبلغم صفر شد و هم اینکه حساب کاربری بنده غیر فعال شده است و حالا که شانزده تیم در اسکوربود پول نو آمده اند موقع پیشبینی میزند شما ثبت نام کنید.
ثبت نام هم که دوباره میزنم کد ملی بنده را در عین حال که دقیقه دقیق میزنم ثبت نام نمیکند بنده چکار باید انجام دهم لطفا”راهنمائیم کنید.
با تشکر از شما

Esmailmolazahi
Esmailmolazahi
9 ماه قبل

درگفت‌وگو شرکت کنید

ستار دهوا
ستار دهوا
9 ماه قبل

بله درگفتگوشرکت می کنم

فاتح رمضانی
فاتح رمضانی
9 ماه قبل

چگونه دیگران را دعوت کنیم

naser
naser
9 ماه قبل

سلام چه ضمانتی برای کلاهبرداری هست

افشین
افشین
9 ماه قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من دیروز ثبت نام کردم ولی نوشته ثبت نشده پیام آمد برای چی

مرضیه حسانی
مرضیه حسانی
10 ماه قبل

کد معرف چیست؟

امید ذبیحی کهنه فرود
امید ذبیحی کهنه فرود
10 ماه قبل

مگ نمیشه یک نفر دیگ هم ثبت نام کنه با یک گوشی

رضا
رضا
10 ماه قبل

چجور شرکت کنم

دیوید
دیوید
10 ماه قبل

من میخام انصراف بدم چکار کنم

یوتاب برزن
یوتاب برزن
10 ماه قبل

سلام من کد معرف مشکل برخوردم قبول نمیکنه چیه باید بنویسم اصلا منظور کد معرف چیه؟؟

علی موسوی
علی موسوی
10 ماه قبل

سلام وقت بخیرمناتباع هستم کدملی ندارم بایدچیکارکنم

زهره جلالی منش
زهره جلالی منش
10 ماه قبل

سلام برای ثبت نام کد معرف رو فراموش کردم چطور یک مرحله به عقب برگردم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل

سلام تا ۲۴ ساعت بعد از اولین ورود به سایت میتونین از بخش کسب درآمد کد معرف‌ رو وارد کنین

Masoud
Masoud
10 ماه قبل

در مرحله اول ثبت نام یعنی کدی که بمن ارسال شده در کادر مربوطه نوشته نمیشود و بناچار بمرحله بعد نمیشود رفت.

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  Masoud

سلام به تیم پشتیبانی پیام بدین لطفا و مشکلتون رو مطرح کنین

فاطمه
فاطمه
10 ماه قبل

من شماره ملی رو اشتباه وارد کردم برای اصلاحش باید چیکار کنم؟؟

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

سلام به تیم پشتیبانی پیام بدین تا درخواستتون رد بشه و بتونین کد ملی تون رو تصحیح کنین

امیر
امیر
10 ماه قبل

سلام من تاریخ تولد روزش اشتباه ثبت نام کردم الان درست کردم قبول نمیکنه باید چیکار کنم که تبت کامل بشه ممنون

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  امیر

درود بر شما، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید یا در تلگرام و واتساپ پیام بدین تا به درخواستتون رسیدگی بشه

زهرا عطیه پور
زهرا عطیه پور
10 ماه قبل

سلام اگر برد. بازی و درست حدس بزنم یعنی نزدیک به نتیجه چیزی به من تعلق میگیره

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل

اگه نتیجه درست باشه جایزه تعلق میگیره، اما نزدیک باشه خیر

سینا
سینا
10 ماه قبل

سلام چرا نمیتونم کد ملی رو ویراش کنم اشتباه پال پدرم رو زدم بجای کد ملی خودم ار کاریم میکنم نمیتونم کد ملی رو تغییر بدم و اینکه من با دوشماره ثبت نام کردم اون یکی شماره رو نمیتونم بالا بیارم تو ویرایش شماره میزنم میگه قبلا با این شماره وارد شدید ولی دوباره همون شماره قبلی رو میزنه و با اون یکی وارد نمیشه که اونم درست کنم کد ملی اونم اشتباهه ممنون میشم که کمک کنید

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  سینا

سلام به پشتیبانی پیام بدین یا تماس بگیرین. درخواستتون رو رد میکنن و دوباره میتونین تغییرات لازم رو اعمال کنین

عبدالرحیم
عبدالرحیم
10 ماه قبل

کد معرف خودم وارد کنم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  عبدالرحیم

کد معرفتون رو برای دوستانتون بفرستین تا با اون کد توی صرافی ثبت نام کنن

سینا
سینا
10 ماه قبل
پاسخ به  عبدالرحیم

من کد ملی رو اشتباه وارد کردم حالا نمیتونم عوضش کنم نمیزاره برنامه چیکار کنم تنها کد ملی رو نمیتونم تغییر بدم

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  سینا

سلام، باید با تیم پشتیبانی در واتساپ، تلگرام یا به صورت تلفنی ارتباط بگیرین و مشکلتون رو اعلام کنین. بعد از این درخواستتون رو رد میکنن و دوباره میتونین کد ملیتون رو وارد کنین

علی
علی
10 ماه قبل

سلام لطفا رسیدگی کنید ثبت نام میکنم رد میشه

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  علی

سلام لطفا با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرین تا به مشکلتون رسیدگی بشه

روح اله
روح اله
10 ماه قبل

اتباع خارجی نمیتونند ثبت نام کنند؟

روح اله
روح اله
10 ماه قبل

سلام

مهدی
مهدی
10 ماه قبل

رمزعبورمیخوام

کیوان محمدی
کیوان محمدی
10 ماه قبل

لطفا رسیدگی کنید ثبت نام میکنم ولی ردمیشه

سینا شمس آور
مدیر
سینا شمس آور
10 ماه قبل
پاسخ به  کیوان محمدی

سلام با تیم پشتیبانی در تماس باشین. مشکلتون رو حل میکنن

مهدی
مهدی
10 ماه قبل
پاسخ به  کیوان محمدی

چرا نمیشه