خرید و فروش بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین از ما:

930,383,421 تومان

قیمت فروش بیت کوین به ما:

915,551,117 تومان

خرید و فروش بیت کوین چگونه است؟

این روزها همه جا از خرید بیت کوین صحبت میشود. بیت کوین یا BTC یک رمزارز متمرکز است. ارز بیت کوین توسط شخصی ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو ارائه شد. اولین بار در 28 اکتبر 2008 در یک وایت پیپر تحت عنوان Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System از کلمه Bitcoin نام برده شد. 

بیت کوین به صورت یک برنامه متن باز رونمایی شد و به طور رسمی از سال 2009 شروع به کار کرد. تقریبا دو ماه بعد از رونمایی از وایت پیپر بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو در تاریخ 3 ژانویه 2009 اولین بلاک بیت کوین را ایجاد کرد. به این بلاک genesis block می‌گویند.  

یکی از کاربردهای رمز ارز بیت کوین در اصل برای پاداش روندی به نام استخراج یا ماین است. ماینرها در بلاک چین بیت کوین از الگوریتم اثبات کار (Proof Of Work) پیروی می‌کنند.

خرید و فروش بیت کوین

خرید بیت کوین

بعد از دانستن توضیحات مختصری درباره بیت کوین، شاید برایتان سوال شده باشد که چگونه می‌توان روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد؟ یا چگونه می‌توان بیت کوین را مبادله و معامله کرد؟ در واقع خریداری بیت کوین می‌تواند بسیار ساده و از معامله دارایی‌های دیگر بسیار سریع‌تر و راحت‌تر انجام شود. این خرید می‌تواند از افراد مختلف یا صرافی رمزارزها صورت بگیرد. برای دریافت بیت کوین و تبدیل تومان به آن شما نیاز به یک والت یا کیف پول دارید تا بیت کوین را روی آن دریافت و نگهداری کنید.   

شبکه‌های مختلفی برای نگهداری، انتقال، دریافت و تبدیل ریال به بیت کوین وجود دارد؛ شبکه‌هایی که هر کدام استانداردهای خود را دارند و باعث می‌شوند هر توکن مطابق آن استانداردها روی بلاک چین ها قرار گرفته یا منتقل می‌شوند. شما می‌توانید در صرافی پول نو، بیت کوین را روی شبکه بیت کوین و شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20) خریداری و دریافت کنید.     

خرید BTC روی بلاک چین بیت کوین

بیت کوین از ابتدا روی شبکه خودش توسعه پیدا کرد. تقریبا می‌توان شبکه مرجع هر ارز را بهترین شبکه برای نگهداری و انتقال آن ارز دانست. شبکه بیت کوین سیستم انتقال همتا به همتا برای تراکنش‌های سکه بیت کوین است که باعث می‌شود انتقال توکن، از فروشنده بیت کوین به خریدار بیت کوین به صورت مستقیم صورت بگیرد و اطلاعات آن در بلاک‌های بلاک چین ذخیره شود و در معرض دید عموم قرار گیرد.     

خرید بیت کوین روی BEP20 (زنجیره هوشمند بایننس یا BSC )

استاندارد BEP-20 استانداردی است که توکن‌ها را روی شبکه زنجیره هوشمند بایننس تعریف می‌کند؛ شبکه‌ای که توسط صرافی بایننس برای اجرای قراردادهای هوشمند پدید آمد. این استاندارد شباهت بسیار زیادی به استاندارد دیگر بایننس یعنی BEP-2 و استاندارد ERC-20 دارد که به شبکه اتریوم مربوط می‌شود؛ همین شباهت باعث می‌شود تا این استاندارد، با دو استاندارد دیگر سازگار باشد. کارمزد خرید بیت کوین روی BEP20 بسیار کمتر از شبکه بیت کوین است.

خرید بیت کوین در ایران

برای خرید قانونی بیت کوین در ایران چندین راه وجود دارد. دو روش اصلی بدست آوردن بیت کوین، ثبت نام در یک صرافی معتبر بیت کوین یا خرید از اشخاص دیگر است. البته از آنجایی که در هنگام خرید بیت کوین از دیگر اشخاص امکان کلاهبرداری وجود دارد، خرید بیت کوین از صرافی پیشنهاد بهتری است. صرافی معتبر پول نو این امکان را به شما می‌دهد تا بدون هیچ خطری و به راحتی بعد از ثبت نام بیت کوین خود را دریافت کنید.

“صرافی پول نو” علاوه بر بازار بیت کوین بیش از 100 ارز دیجیتال و ده‌ها بلاک چین متفاوت را هم پشتیبانی می‌کند. برای مثال شما می‌توانید ارز دیجیتال تتر که معادل یک دلار است را به پول نو واریز کنید و سپس با چند کلیک تبدیل دلار به بیت کوین را هم انجام دهید.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

یکی دیگر از قابلیت‌های برتر صرافی پول نو امکان خرید و فروش بیت کوین بدون نیاز به احراز هویت است. شما تنها با وارد کردن شماره تلفن همراه و شماره ملی خود عضویت سطح یک را به‌دست خواهید آورد و سپس می‌توانید شروع به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کنید.

حداقل میزان خرید بیت کوین چقدر است؟

از آنجایی که همیشه قیمت یک واحد کامل بیت کوین به گوش می‌رسد و دائما از روی قیمت یک واحد کامل، مقایسه‌های قیمتی را انجام می‌دهند، شاید تصور کرده باشید که برای خرید بیت کوین هم باید یک واحد کامل را خریداری کنید. چنین چیزی به هیچ وجه درست نیست، به‌ویژه که در ایران، قیمت نهایی یک واحد بیت کوین به تومان، بسیار زیاد خواهد شد. شما می‌توانید در صرافی پول نو کمتر از یک واحد و حتی مقادیر بسیار کمی بیت کوین خریداری کنید. در حال حاضر کمترین مقدار بیت کوین قابل خرید در صرافی پول نو، 1040000 تومان است.     

خرید بیت کوین را از کجا شروع کنیم؟

شاید برای افراد مبتدی و تازه وارد به دنیای رمزارزها، شروع خرید و فروش بیت کوین کمی ترسناک باشد. به‌خصوص که عموم افرادی که تصمیم می‌گیرند وارد این بازار و خرید و فروش ارزها شوند، ابتدا به سراغ بیت کوین می‌روند چرا که در طول سالیان گذشته به خوبی امتحان خود را پس داده است.     

خرید بیت کوین از صرافی پول نو بسیار آسان و سریع است. شما به راحتی پس از ورود شماره تلفن و مشخصات اولیه میتوانید بیت کوین مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای نگهداری بیت کوین هم می‌توانید از کیف پول داخلی پول نو استفاده کنید و هم را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

امن‌ترین کیف پول بیت کوین

کیف پول‌های بیت کوین انواع مختلفی دارند. بعضی از آن‌ها سخت افزاری هستند (مانند لجر) و برخی دیگر نرم افزاری. البته ما ایرانیان برای انتخاب کیف پول چالش دیگری هم داریم و آن تحریم‌ها هستند. در مقاله بهترین کیف پول های بیت کوین ما به شما مناسب‌ترین کیف پول‌هایی که در ایران می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری بیت کوین استفاده کنید معرفی کرده‌ایم.‌

آیا خرید بیت کوین امن است؟

سادگی خرید و فروش بیت کوین می‌تواند از طرفی باعث سوء استفاده سودجویانی باشد که سعی می‌کنند با فریب دادن افراد کم‌تجربه، تراکنش های جعلی به وجود بیاورند و کلاهبرداری کنند. هنگام ***خرید بیت کوین*** و ارزهای دیگر باید به این موضوع توجه داشت که خرید را باید از پلتفرم یا شخص معتبری انجام داد تا دچار از دست رفتن سرمایه خود نشوید. پس از خرید بیت کوین از فروشنده معتبر، باید آن را در والت معتبری هم نگهداری کنید و از رمزهای دومرحله‌ای برای مراقبت از آن استفاده کنید. اگر هم مقدار قصد دارید مقدار زیادی بیت کوین را خریداری کنید، شاید بهتر باشد آن را در کیف پول‌های سخت‌افزاری نگهداری کنید.    

در نهایت بهتر است خرید بیت کوین را از صرافی‌های ایرانی معتبری مانند صرافی پول نو انجام دهید.     

فروش بیت کوین

فرآیند فروختن بیت کوین در پول نو پس از ثبت نام شما فعال می‌شود. پس از ثبت نام ، مانند تصویر زیر، از منوی کنار صفحه روی کیف پول کلیک کنید. سپس از میان ارزهای دیجیتال بیت کوین را پیدا کرده و روی دکمه واریز کلیک کنید.

واریز بیت کوین به کیف پول پول نو

انتقال بیت کوین در پلتفرم پول نو روی شبکه‌های بیت کوین و اسمارت چین (BEP20) انجام می‌شود. پس هنگام واریز بیت کوین به پول نو حتما شبکه مناسب را وارد کنید. کارمزد ارسال بیت کوین در شبکه‌های مختلف متفاوت است.

واریز بیت کوین به کیف پول را انجام دهید و بعد از آن، مانند تصویر زیر از منوی کنار صفحه وارد بخش خرید/فروش شوید. روی تب فروش کلیک کنید و پس از آن مقدار مقدار بیت کوین که قصد فروش دارید را وارد کرده و روی دکمه فروش کلیک کنید.

ثبت نام بیت کوین  و فروش در پول نو

به این ترتیب معادل تومانی بیت کوین را در کیف پول خود دریافت می‌کنید حالا می‌توانید با درخواست برداشت، معادل نقدی آن را در سریع‌ترین زمان ممکن در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.

کسب درآمد از بیت کوین

یکی از راه های کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتال تجارت بیت کوین است. در پول نو این امکان را دارید تا با بهترین قیمت بیت کوین را خریداری کنید و هرزمان که نیاز داشتید به سرعت به فروش برسانید.

صرافی پول نو؛ سایت رسمی خرید بیت کوین

صرافی ارز دیجیتال پول نو” همراه شماست تا تجربه‌ای مطلوب از خرید و فروش Bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشید. ما در پول نو امکان خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین را با استفاده از کیف پول شخصی فراهم کرده‌ایم تا هیچ گونه نگرانی بابت به خطر افتادن امنیت دارایی‌ها نداشته باشید.

روند خرید و فروش بیت کوین در پو‌ل‌ نو بسیار سریع و ایمن است. دارایی کاربران کاملا در اختیار خودشان است. در پلتفرم پول‌ نو بیت کوین با کارمزد کم عرضه می‌شود و امکان انتقال و دریافت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال روی شبکه‌های بلاک چین مختلف وجود دارد. کاربران پول‌ نو در تمامی مراحل خرید و فروش BTC به مطالب راهنما و کمکی دسترسی دارند تا آگاهانه و به‌درستی مراحل خرید و فروش آسان بیت کوین را پیش بروند و از امکانات پول‌ نو برای انتخاب شبکه‌ها، افزایش سرعت انتقال و کاهش کارمزد استفاده کنند. 

در هر مرحله از فرایند خرید و فروش در کنار شماییم و در صورتی که پرسشی داشته باشید پشتیبانی پول نو همواره در دسترس و پاسخگوی شماست.