خرید و فروش ارز نئو

خرید نئو از ما:

356,629 تومان

فروش نئو به ما:

347,578 تومان

ارز دیجیتال نئو (NEO)

ارز دیجیتال نئو با نماد NEO کوین رسمی شبکه NEO است. نئو (به انگلیسی: NEO) یک شبکه و بلاک چین متن باز غیرمتمرکز است که Da Gong Fei و Erik Zhang آن را در سال 2014 پایه گذاری کردند. پروژه نئو در سپتامبر 2015 در گیتهاب به صورت متن باز منتشر و از وایت پیپر آن رونمایی شد. با خواندن وایت پیپر میتوانید دید بهتری نسبت به خرید ارز نئو پیدا کنید. البته نئو قبلا با نام انت شیرز (به انگلیسی: AntShares) شناخته می‌شد و در سال 2017 به نئو تغییر نام پیدا کرد. کلمه نئو از واژه یونانی “νέο” به معنای جدید، مدرن و جوان نشئت گرفته شده.

به طور خلاصه هدف اصلی نئو تحقق بخشیدن به اقتصاد هوشمند با ساخت تکنولوژی بلاک چین و قرارداد هوشمند و مدیریت دارایی‌های دیجیتال است. خیلی از افراد به نئو را به عنوان اتریوم چینی می‌شناسند.

خرید ارز نئو

این شبکه دارای دو توکن بومی است: NEO و GAS. توکن NEO به عنوان یک توکن سرمایه‌گذاری عمل می‌کند و به مردم اجازه می‌دهد در رای‌گیری در مورد بهبود بلاک چین شرکت کنند، GAS برای پرداخت هزینه تراکنش‌هایی که در شبکه تکمیل می‌شوند استفاده می‌شود.

نئو از الگوریتم اثبات سهام (Proof Of Stake) استفاده می‌کند و افراد می‌توانند توکن GAS را به عنوان پاداش دریافت کنند. تعداد 100 میلیون توکن NEO از قبل تولید شده و طبق مکانیزم خاصی توزیع می‌شود.

خرید ارز دیجیتال نئو (NEO)

سوالاتی درباره ارز نئو مطرح است مانند اینکه خریداری نئو چطور ممکن است؟ آیا خرید امن نئو در ایران امکان پذیر است؟ برای نگهداری نئو به چه چیزی نیاز داریم؟

سرمایه گذاری روی نئو می‌تواند یکی از روش‌های کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال باشد. اگر بعد از تحلیل و تحقیق کافی در بازار به این نتیجه رسیدید که رمزارز نئو می‌تواند آینده خوبی داشته باشد ادامه این مطلب را بخوانید.

برای خرید هر ارز دیجیتال چندین راه وجود دارد. شما می‌توانید ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز خریداری کنید. در ایران مطمئن‌ترین روش برای به‌دست آوردن ارز نئو استفاده از صرافی‌های معتبر است. نئو یکی از ده‌ها ارز دیجیتال موجود در «صرافی پول نو» است. در صرافی پول نو می‌توانید عملیات تبدیل ریال به نئو، تبدیل تومان به نئو و تبدیل نئو به تومان را با کارت شتاب انجام دهید.

نئو هم مانند بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال امکان این را دارد که کمتر از یک واحد خرید و فروش شود. حداقل مقدار خرید نئو از صرافی پول نو در حال حاضر 500 هزار تومان است.

خرید نئو روی بلاک چین نئو

رمزارز NEO روی بلاک چین خود یعنی NEO توسعه داده شده. مانند ارز اتر که روی شبکه اتریوم تحت قرارداد ERC20 معامله می‌شود، ارز نئو هم روی شبکه NEO تحت قرارداد NEP5 در «پول نو» معامله می‌شود. (توضیح بیشتر درباره بلاک چین در مقاله بلاک چین چیست؟)

خرید ارز نئو (NEO) در ایران

خرید ارزهای دیجیتال می‌تواند با ریسک همراه باشد پس لازم است پلتفرمی که از آن خرید و فروش را انجام می‌دهیم امن باشد. بازار ارزهای دیجیتال مانند تمام بازارهای مالی دیگر بسیار نوسانی است و به همین خاطر اگر گاهی نتوانیم در زمان مناسب خرید و فروش خود را انجام دهیم فرصت‌ها را از دست خواهیم داد. ما در صرافی ایرانی پول نو خیال شما را از بابت نگرانی های خرید نئو و سایر ارزهای دیجیتال راحت می‌کنیم. جالب است بدانید که بدانید شما می‌توانید بدون احراز هویت و با داشتن سطح کاربری یک، نئو (NEO) و سایر ارزهای دیگر را خریداری کنید.

کیف پول مناسب برای ارز نئو

برای نگهداری نئو مانند سایر ارزهای دیجیتال دو راه حل اصلی وجود دارد. یا باید از کیف پول صرافی ها استفاده کنید یا باید آن‌ها را در کیف پول شخصی نگهداری کنید. نگهداری از نئو در صرافی‌های معتبر مانند پول نو می‌تواند ایده خوبی باشد، اما بد نیست به کیف پول‌های مناسب برای نگهداری نئو هم پردازیم چون می‌توانید واریز و برداشت نئو را از طریق کیف پول شخصی خود در صرافی پول نو هم انجام دهید.

یکی از کیف پول‌های مناسب برای هودل NEO کیف پول NEON WALLET است. این کیف پول یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال نئو است که آن را می‌توانید روی سیستم عامل‌های مک، ویندوز و لینوکس نصب کنید. شما با نگهداری رمزارز نئو روی این کیف پول می‌توانید رمزارز GAS را به عنوان پاداش دریافت کنید.

فروش نئو

همان‌طور که در مورد خرید می‌توانید روی پول نو حساب کنید، در مورد فروش ارز نئو هم خیلی راحت و با سه کلیک می‌توانید نئو را بفروشید و به پول نقد تبدیل کنید. برای این کار پس از ورود به حساب کاربری‌تان روی خرید و فروش کلیک کنید و تب فروش را انتخاب کنید. مقدار مد نظرتان را وارد کنید و گزینه فروش را بزنید. بلافاصله مبلغ معادل NEO فروخته شده در کیف پول تومان شما نمایش داده می‌شود.

به راحتی می‌توانید برداشت تومان را انجام دهید. عملیات فروختن نئو در صرافی پول نو به سرعت و با بهترین قیمت انجام می‌شود. حداقل میزان فروش ارز نئو 400 هزار تومان و معادل 0.0999 نئو است.

شما برای انتقال ارزهای خود از کیف پول شخصی به کیف پول حساب کاربری‌تان در پول نو باید عملیات واریز رمزارز را انجام دهید. برای این کار نیاز به ارتقای حساب کاربری سطح ۱ به سطح دو را دارید که با احراز هویت امکان پذیر است.

صرافی پول نو؛ سایت رسمی خرید ارز دیجیتال نئو

صرافی ارز دیجیتال پول نو از واریز و برداشت ارز نئو روی شبکه نئو پشتیبانی می‌کند. خرید و فروش ارز نئو در صرافی پول نو بدون نیاز به پرداخت هزینه شبکه یا گس فی است. شما در داخل صرافی به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز و به طور ۲۴ ساعته می‌توانید خرید و فروش ارز نئو را به سرعت و در امنیت کامل انجام دهید.

پشتیبانی پول نو به تمام سوالات شما درباره خرید و فروش نئو و سایر ارزهای دیجیتال پاسخ می‌دهد. همراه شماییم تا بهترین خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در ایران تجربه کنید.