تحلیل تکنیکال شیبا اینو SHIB (آپدیت امروز) + ویدیو

توکن شیبا اینو با نماد SHIB یک ارز رمز نگاری شده غیرمتمرکز است که توسط فردی به اسم Ryoshi ساخته شد. این ارز دیجیتال که در بازار کریپتوکارنسی شهرت زیادی دارد، یکی از میم‌ کوین‌های مطرح است. این رمز ارز بر اساس ارزش بازار جزو توکن‌های برتر مارکت بوده و حجم معاملات بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. شیبا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ یکی از ارزهای فوق العاده نوسانی و پر سود بازار بود. در ادامه با تحلیل شیبا همراه پول نو باشید.

این مقاله در تاریخ ۸ فروردین ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی شیبا امروز

تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته امروز (۸ فروردین ۱۴۰۲)

در تحلیل امروز شیبا قصد داریم به بررسی آینده این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته و به صورت کوتاه مدت بپردازیم. پس اگر به سرمایه گذاری در شیبا علاقه مند هستید، ما را تا انتهای این مطلب دنبال کنید.

همانطور که در چارت شیبا قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال در یک الگوی مثلث به شدت فشرده شده و اکنون از کف این الگو خارج شده است.

خارج شدن قیمت از کف الگوی مثلث از نظر تکنیکالی به معنی ادامه این حرکت تا رسیدن آن به یک سطح حمایتی است. البته همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت ابتدا معامله‌گران را سردرگم کرده و خواسته از سقف آن خارج شود ولی بلافاصله بعد از آن ریزش کرده است.

به طور کلی به نظر می‌رسد شیبا در کوتاه مدت روندی نزولی را تجربه خواهد کرد، اما احتمال دستکاری دوباره قیمت و تغییر این روند نیز احساس می‌شود.

تحلیل شما از آینده شیبا چیست؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما و دوستانتان در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

اگر تحلیل‌های ما را دنبال کرده باشید، می‌دانید که قبلتر از این هم یک کانال نزولی روزانه در چارت شیبا ترسیم کرده بودیم که قیمت چندین بار به آن واکنش نشان داده بود. اکنون بار دیگر نگاهی به این کانال مهم خواهیم داشت.

همانطور که مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال بعد از شکستن قدرتمند سقف کانال، رشد قابل توجهی را تجربه کرده و نهایتا پول بک خود را به این محدوده تکمیل کرده است.

اکنون شیبا می‌تواند تا میانه کانال و سپس سقف آن رشد کند، اما موانعی نیز سد راه آن قرار دارد. این مقاومت‌های مینوری در صورت رشد بیشتر بازار و تاثیر اهرمی رشد بیت کوین بر قیمت شیبا، می‌توانند شکسته شوند.

این در حالی است که ریزش بیشتر قیمت شیبا می‌تواند باعث رسیدن آن به کف کانال و حتی شکسته شدن این ناحیه به سمت پایین شود. این دو سناریو فعلا محتمل‌ترین اتفاقاتی هستند که ممکن است در چارت شیبا به وقوع بپیوندند. در صورتی که شما هم تحلیل از این رمز ارز دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

دو سه روزی است که بازار رمز ارزها بعد از یک اصلاح موقت با قدرت در حال بازیابی است و در این میان شیبا هم از قافله عقب نمانده است. همانطور که در چارت آن مشاهده می‌کنید قیمت SHIB در وضعیت حساسی قرار دارد

شیبا بعد از رسیدن به یک ناحیه حمایتی با قدرت حمایت شد و اکنون نزدیک به تریگر ۴ ساعته خود معامله می‌شود. اکنون دو سناریو برای این رمز ارز قابل تصور است.

اگر این خط روند به سمت بالا شکسته شود، می‌توانیم شاهد رشد بیشتر قیمت تا سقف‌های قیمتی بالاتر باشیم. در غیر اینصورت محدوده حمایتی مشخص شده در چارت اولین هدف شیبا خواهد بود.

تحلیل شما از روند شیبا چیست؟ در بخش نظرات همین مطلب، تحلیل‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

بازار ارزهای دیجیتال در حال تجربه یک روند نزولی تازه است و قیمت بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها کاهش ارزش قابل توجهی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز شیبا با بررسی چارت این ارز دیجیتال همراه ما باشید.

تحلیل شیبا امروز

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر به کف کانال فعلی رسیده و در حال ثبت کندل‌های برگشتی است. تشکیل این نوع کندل در یک محدوده حمایتی می‌تواند نشانه‌ای از احتمال رشد قیمت باشد.

از طرف دیگر اگر قیمت به زیر این ناحیه نفوذ کرده و تثبیت شود، باید انتظار ریزش‌های بیشتر بازار را داشته باشیم. نکته مهم اینجاست که قیمت بیت کوین و حرکات آن تاثیر بسیار بالایی در سرنوشت شیبا خواهد داشت.

در صورت ریزش بیت کوین و از دست رفتن محدوده کف کانال فعلی شیبا، می‌توانیم انتظار ریزش‌ بیشتر قیمت این رمز ارز را داشته باشیم. در این صورت قیمت SHIB در اولین مرحله می‌تواند تا حوالی میانه کانال پایینی سقوط کند.


تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

در تایم فریم ۴ ساعته شاهد رسیدن قیمت به یک حمایت روزانه مهم هستیم و به طور کلی قیمت شیبا در محدوده حساسی قرار گرفته است. در تحلیل امروز با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال اکنون به خط تریگر ۴ ساعته خود شدیدا نزدیک شده و در صورتی که بتواند آن را به سمت بالا بشکند،‌ می‌توانیم شاهد رشد بیشتر قیمت SHIB باشیم.

البته باید توجه داشته باشیم که خط روند نزولی فعلی، تریگر درونی شیبا به حساب می‌آید و تریگر‌های بیرونی دیگری هم می‌توان برای آن ترسیم کرد. این مسئله به معنی این است که می‌توانیم نقطه ورودهای دقیق‌تری هم برای آن پیدا کنیم.

سناریو نزولی شیبا هم این خواهد بود که حمایت فعلی از دست رفته و شاهد ریزش بیشتر بازار باشیم. در این صورت حمایت‌های استاتیک و داینامیک پایین‌تر می‌توانند جلوی ریزش‌های بیشتر SHIB را بگیرند.


تحلیل شیبا ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

در یکی دو روز اخیر بازار رمز ارزها شاهد ریزش قابل توجهی بوده و بیت کوین در حوالی ۲۲,۴۰۰ دلار در بازار معامله می‌شود. شیبا نیز از این ریزش‌ها در امان نبوده و کاهش ارزش شدیدی را تجربه کرده است. اما آیا امکان رشد این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو وجود دارد؟

همانطور که در نمودار SHIB قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال یک خط روند نزولی داشته که با رشدهای چند هفته قبل آن را به سمت بالا شکسته و اکنون پول بک خود را به این ناحیه تکمیل کرده است.

در نتیجه به نظر می‌رسد احتمال ورود دوباره معامله گران به بازار وجود دارد. در این صورت شیبا می‌تواند تا سقف قبلی خود یک حرکت صعودی را آغاز کند و سودهای خوبی را تجربه کند.

در صورت از دست رفتن این خط روند نیز احتمالا سقوط بیشتری در پیش خواهد بود. در این صورت باید سریعتر از بازار خارج شویم تا متحمل ضررهای بیشتر نشویم.

تحلیل شما از روند شیبا در روزهای پیش رو چیست؟ در بخش نظرات این مقاله می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما و سایر دوستانتان در میان بگذارید.

تحلیل شیبا ۹ اسفند ۱۴۰۱

در تحلیل قبل خط روند ۴ ساعته شیبا را ترسیم کردیم و پیش بینی کردیم که احتمالا بعد از پول بک به این ناحیه شاهد ریزش بیشتر قیمت SHIB باشیم. در حال حاضر شیبا پول بک خود را به این ناحیه تکمیل کرده و فاز نزولی به خود گرفته است.

تحلیل شیبا

در حال حاضر می‌توانیم یک خط روند نزولی در چارت روزانه شیبا مشاهده کنیم که قیمت یک بار به آن پول بک زده و روند صعودی خود را ادامه داده است. اگر در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی این ارز دیجیتال حفظ شود،‌ احتمالا بار دیگر شاهد رسیدن قیمت به این ناحیه باشیم.

در صورت ادامه ریزش‌ها، اولین هدف قیمتی شیبا در همین حوالی بوده و اگر شاهد از دست رفتن آن باشیم،‌ شیبا ممکن است به سمت حمایت‌های پایین‌تر خود سقوط کند.

البته یک نکته مثبت درباره شیبا،‌ عرضه شیباریوم خواهد بود. این موضوع به عنوان یک شاخص مثبت فاندامنتالی می‌تواند در رشد قیمت این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو تاثیرگذار باشد.

تحلیل شما از روند شیبا چیست؟ می‌توانید در بخش نظرات همین مقاله،‌ تحلیل‌های خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۷ اسفند ۱۴۰۱

اگر بازار کریپتو را دنبال کرده باشید، احتمالا شاهد ریزش آن در روزهای اخیر نیز بوده‌اید. در این میان ارز شیبا نیز یکی از دارایی‌های بوده که کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. در تحلیل امروز به بررسی روند شیبا در کوتاه مدت می‌پردازیم.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، شیبا خیلی دقیق به خط روند نزولی ۴ ساعته خود واکنش نشان داده و با هر بار برخورد به این ناحیه، ریزش کرده است.

این ریزش‌ها باعث شده قیمت به خط روند صعودی رسیده و به دلیل فشار فروش بالا،‌ این ناحیه را از دست بدهد. اکنون شیبا زیر خط روند صعودی خود معامله می‌شود، اما آیا ریزش‌های بیشتری در راه خواهد بود؟

نکته منفی این است که در این تایم فریم، کندل تثبیتی هم مشاهده شده و اکنون قیمت شیبا در حال پول بک به خط روند صعودی است. به صورت منطقی انتظار داریم بعد از اتمام پول بک ریزش SHIB ادامه پیدا کند.

این در حالی است که اگر بیت کوین و کل بازار بار دیگر بازیابی شود،‌ احتمال رشد شیبا و ادامه روند صعودی آن وجود دارد. نظر شما راجع به سرنوشت شیبا چیست؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲ اسفند ۱۴۰۱

در تحلیل امروز شیبا قصد داریم با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو به تحلیل و بررسی چارت SHIB در تایم فریم روزانه بپردازیم. با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا ایچیموکو

یکی از کاربردهای ساده اندیکاتور ایچیموکو برخلاف ظاهر پیچیده این ابزار،‌ شناسایی روند است. به طور مثال همانطور که در چارت شیبا مشاهده می‌کنیم،‌ این ارز دیجیتال به وضوح روند صعودی به خود گرفته است.

می‌دانیم که شیبا از روند بیت کوین تاثیر بالایی می‌پذیرد و به همین دلیل نمی‌توان به تحلیل چارت شیبا اکتفا کرد، بلکه باید نگاهی هم به وضعیت BTC داشته باشیم. در صورتی که بیت کوین به ما سیگنال صعود بدهد، شیبا هم می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

این در حالی است که به دلیل درگیری بیت کوین با مقاومت ۲۵ هزار دلاری احتمال ریزش آن وجود دارد. این مسئله در نهایت آینده شیبا را هم تحت تاثیر قرار داده و در صورت وقوع، باعث عقب نشینی قیمت تا محدوده ابر کومو خواهد شد

شما آینده شیبا را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ در بخش نظرات وبلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

شیبا اینو در هفته‌های اخیر حواشی زیادی حول بلاک چین شیباریوم خود ایجاد کرده و بار دیگر توجه سرمایه گذاران خرد و همچنین نهنگ‌های بازار را به خود جلب کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در تحلیل امروز به بررسی چارت شیبا بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار SHIB مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در حال حاضر درون یک کانال نزولی روزانه در حال معامله است و در روزهای اخیر بعد از شکستن سقف کانال، در حال حاضر درون کانال بالایی معامله می‌شود.

در حالت کلی دو سناریو برای آینده شیبا مطرح است: در حالت اول اگر شاهد رشد بیت کوین باشیم،‌ احتمالا شیبا هم بتواند با توجه به اخبار مثبتی که درباره آن منتشر می‌شود، رشد قابل قبولی را تا سقف کانال تجربه کند.

اما اگر وضعیت بازار قرمز شود، احتمالا شیبا هم ریزش کرده و سناریو دوم محقق خواهد شد. در این صورت باید منتظر عقب نشینی قیمت تا حوالی محدوده کف کانال و حتی پایین‌‌تر باشیم.

تحلیل شما از روند شیبا در روزهای پیش رو چیست؟ در بخش نظرات وبلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا در تایم فریم ۴ ساعته ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

درود به همراهان همیشگی پول نو، با یک تحلیل دیگر روی ارز شیبا همراه شما هستیم. در تحلیل امروز SHIB قصد داریم به بررسی تایم فریم ۴ ساعته این ارز دیجیتال و پیش بینی آینده کوتاه مدت آن بپردازیم.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال بعد از رسیدن به حمایت ۴ ساعته خود،‌ به خوبی به واسطه خریداران حمایت شده و در حال حاضر در حال حمله به تریگر ۴ ساعته خود است.

در صورتی که شاهد تثبیت قیمت بالای این ناحیه باشیم، احتمال رشد شیبا در کوتاه مدت وجود خواهد داشت. البته بعد از تثبیت قیمت احتمال ریزش SHIB و پول بک به خط روند نزولی شکسته شده وجود دارد.

در نظر داشته باشیم که اگر بازار یک روند کاهشی به خود بگیرد،‌ احتمالا شیبا نیز در شکستن این ناحیه دچار مشکل شده و یک روند نزولی کوتاه مدت را در پیش خواهد گرفت.

مشتاق هستیم تحلیل شما از روند شیبا در کوتاه مدت را نیز بخوانیم. در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

شیبا در روزهای اخیر به وضوح فاز نزولی به خود گرفته است، اما آیا ریزش آن ادامه پیدا خواهد کرد؟ و در صورت ادامه این روند کدام منطقه برای ورود دوباره خریداران به بازار مناسب است؟ در تحلیل امروز شیبا به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال بعد از شکستن یک خط روند نزولی روزانه مهم، در حال حاضر دارد پول بک خود به این ناحیه را تکمیل می‌کند.

بنابراین می‌توانیم فرض کنیم که محدوده‌ای که پول بک شیبا تکمیل شود، منطقه خوبی برای ورود دوباره خریداران به بازار است. البته نباید سناریو نزولی را نیز از خاطر ببریم چرا که بازار رمز ارزها پر از سورپرایز است..

از آنجایی که روند شیبا به تحرکات قیمتی بیت کوین وابسته است، اگر شاهد ریزش بیت کوین باشیم، ممکن است SHIB نیز این خط روند را از دست داده و سقوط شدیدی را تجربه کند.

تحلیل شما از روند شیبا در روزهای پیش رو چیست؟ آیا منطقه ذکر شده را موقعیت خوبی برای ورود به بازار می‌دانید؟ مشتاقانه منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.

تحلیل شیبا ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

اگر تحلیل‌های ما از شیبا را دنبال کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که ما یک کانال روزانه مهم در چارت SHIB پیدا کرده بودیم که اکنون سقف آن به سمت بالا شکسته شده و شاهد رشد جذاب شیبا در دو روز اخیر بوده‌ایم.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال توانسته رشد قابل قبولی را در چند روز اخیر تجربه کند و اکنون قیمت به محدوده میانی کانال بالایی رسیده است.

احتمال رشد بیشتر شیبا تا سقف کانال فعلی نیز وجود دارد،‌ اما در این محدوده انتظار ریزش قیمت شیبا را داریم. از آنجایی که سفارش‌های فروش زیادی در سقف کانال وجود دارند، احتمال ریزش بیشتر قیمت وجود دارد.

یک نکته قابل توجه این است که احتمال سیو سود معامله گران و پول بک قیمت به سقف شکسته شده وجود دارد. به همین دلیل احتمال ریزش قیمت نیز وجود دارد.

تحلیل شما از قیمت شیبا چیست؟ آیا رشد بیشتری برای این ارز دیجیتال در پیش است؟ در بخش نظرات وبلاگ تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

قیمت شیبا همچنان در محدوده سقف کانال نزولی روزانه خود درگیر است. در تحلیل امروز سعی می‌کنیم از نگاهی دیگر به بررسی چارت شیبا بپردازیم. شما نیز می‌توانید در انتهای این مطلب، تحلیل‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید، با پول نو همراه باشید.

تحلیل امروز شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال خط روند صعودی خود را به سمت بالا شکسته و پول بک خود را نیز به این محدوده تکمیل کرده است.

اگر محدوده فعلی یک مقاومت مهم برای شیبا نبود، احتمال رشد آن بسیار بیشتر بود. اما فعلا SHIB چندان قدرتی برای رشد بیشتر ندارد. اکنون به نظر می‌رسد SHIB برای آغاز صعود خود نیاز به حمایت بیشتر خریداران دارد.

در صورتی که شیبا بتواند سقف کانال را بشکند،‌ همچنان می‌توانیم به رشد بیشتر این دارایی دیجیتال امیدوار باشیم. این در حالی است که از دست رفتن خط روند صعودی شیبا، باعث دور شدن قیمت از سقف کانال و ابطال سناریو صعودی خواهد شد.

توجه داشته باشید که شیبا همواره از روند بیت کوین تاثیر می‌پذیرد و به همین دلیل برای خرید SHIB باید تحلیل BTC را نیز در نظر داشته باشیم.


تحلیل شیبا ۹ بهمن ۱۴۰۱

آیا باید منتظر رشد قیمت شیبا در روزهای پیش رو باشیم؟ در تحلیل امروز این ارز دیجیتال سعی می‌کنیم با نگاهی به چارت SHIB در تایم فریم روزانه به این پرسش پاسخ دهیم، پس همراه ما باشید.

تحلیل شیبا امروز

در تحلیل امروز، چارت شیبا را با استفاده از اندیکاتور باند بولینگر مورد بررسی قرار می‌دهیم. همانطور که می‌توان در نمودار SHIB مشاهده کرد،‌ این ارز دیجیتال بعد از برخورد با سقف این اندیکاتور فاز نزولی به خود گرفته و تا حوالی میانه باند بولینگر ریزش کرده است.

در حال حاضر قیمت بار دیگر فاز صعودی به خود گرفته و امکان رشد آن تا محدوده سقف اندیکاتور وجود دارد. بعد از آن احتمال ریزش مجدد قیمت وجود خواهد داشت.

این در حالی است که اگر قیمت شیبا از همین ناحیه دوباره فاز ریزشی بگیرد، نزدیک‌ترین حمایت آن در همین میانه باند بولینگر و سپس کف این اندیکاتور خواهد بود.

به نظر شما در چند روز آینده شیبا می‌تواند رشد جذابی را تجربه کند؟ در بخش نظرات بلاگ منتظر خواندن تحلیل‌های شما هستیم.


تحلیل شیبا ۵ بهمن ۱۴۰۱

در تحلیل امروز با استفاده از خطوط روند نگاهی به وضعیت شیبا خواهیم داشت و آینده قیمتی SHIB را پیش بینی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به سرنوشت شیبا علاقه‌مند هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا قابل مشاهده است، قیمت این ارز دیجیتال بعد از برگشت بالای خط روند صعودی خود در حال حاضر یک پول بک به این ناحیه داشته و در صورتی که خریداران از آن حمایت کنند امکان رشد آن وجود خواهد داشت.

وضعیت شیبا از این لحاظ در محدوده حساسی قرار گرفته است و در صورتی که محدوده خط روند صعودی روزانه خود را از دست بدهد، ریزش شدیدی را تجربه خواهد کرد.

به نظر شما روند شیبا در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ باید انتظار رشد این رمز ارز را داشته باشیم یا ریزش دوباره آن را؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲ بهمن ۱۴۰۱

در تحلیل قبل یک کانال نزولی برای شیبا ترسیم کردیم و همانطور که امروز هم مشخص است،‌ این ارز دیجیتال هنوز با این ناحیه درگیر است. اما در تحلیل امروز شیبا از جنبه‌ای دیگر به چارت نگاه می‌کنیم، با ما همراه باشید.

تحلیل امروز شیبا

این بار برای تحلیل شیبا از خطوط روند استفاده می‌کنیم، همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت SHIB یک خط روند نزولی روزانه را به سمت بالا شکسته و در حال ادامه مسیر صعودی خود است. این در حالی است که اکنون با سقف یک کانال نیز درگیر شده است.

از آنجایی که قیمت با یک محدوده مقاومتی درگیر شده و از طرف دیگر هنوز به خط تریگر پول بک نزده، امکان ریزش آن وجود دارد. در این صورت می‌توانیم پیش بینی کنیم که شیبا تا حوالی محدوده حمایتی مشخص شده در چارت خود عقب نشینی کند.

این در حالی است که در صورت شکسته شدن سقف کانال، می‌توانیم امیدوار باشیم که روند صعودی شیبا همچنان ادامه داشته باشد و تا میانه و سپس سقف کانال بالایی پیشروی کند.

از شما نیز دعوت می‌کنیم که در بخش نظرات وبلاگ، تحلیل‌ها و پیش بینی خود را از آینده شیبا با ما و سایر همراهان پول نو در میان بگذارید.


تحلیل شیبا دی ماه ۱۴۰۱

در ادامه می‌توانید مجموعه تحلیل‌های تکنیکال پول نو روی ارز دیجیتال شیبا اینو را مطالعه کنید.

تحلیل شیبا ۲۸ دی ۱۴۰۱

شیبا امروز رشد قابل توجهی را تجربه کرده و در حال ادامه روند صعودی خود است. آیا روند صعودی SHIB ادامه پیدا خواهد کرد؟ در تحلیل امروز شیبا سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم، پس با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا

می‌توان یک کانال نزولی روزانه در چارت شیبا ترسیم کرد که در حال حاضر قیمت به سقف آن حمله کرده و کمی هم به بالای این محدوده نفوذ کرده است. نکته حائز اهمیت این است که هنوز محدوده مقاومتی شکسته نشده و در نتیجه امکان ریزش شیبا وجود دارد.

اگر در کندل‌های آتی شاهد تثبیت قیمت بالای این محدوده باشیم، احتمال رشد بیشتر این ارز دیجیتال وجود دارد. در این صورت اولین هدف قیمتی شیبا، محدوده میانی کانال فعلی و سپس سقف آن خواهد بود.

در صورتی که این ناحیه شکسته نشود و بار دیگر فروشندگان بر روند بازار غلبه کنند،‌ احتمال ریزش دوباره قیمت SHIB وجود دارد. به نظر شما شیبا در روزهای پیش رو چه روندی را تجربه خواهد کرد؟ در نظرات وبلاگ،‌ تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۲۵ دی ۱۴۰۱

شیبا در حال حاضر به سقف محدوده ابر کومو برخورد کرده و کمی نیز از همین ناحیه ریزش کرده است. اما آیا در روزهای پیش رو شاهد پامپ شیبا خواهیم بود؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا

همانطور که در نمودار شیبا مشخص است، این ارز دیجیتال به بالاترین ناحیه ابر ایچیموکو برخورد کرده و در صورتی که بتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد، می‌تواند سودهای جذاب‌تری را به سرمایه گذاران خود پس دهد.

البته در صورتی که شاهد سیو سود معامله گران کوتاه مدت و ریزش بیشتر شیبا باشیم، قیمت فاصله بیشتری با مقاومت خود گرفته و احتمال تحقق سناریو صعودی کم رنگ‌تر خواهد شد.

جا دارد که تاکید کنیم، روند بیت کوین و تحرکات قیمتی این ارز دیجیتال بر قیمت شیبا تاثیر غیر قابل انکاری دارد و رشد یا ریزش پادشاه رمز ارزها می‌تواند ارزش SHIB را هم تحت تاثیر قرار دهد.

تحلیل شما از آینده شیبا چیست؟ در بخش نظرات بلاگ می‌توانید تحلیل‌های خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.


تحلیل شیبا ۱۸ دی ۱۴۰۱

قیمت شیبا بعد از احیای بازار در هفته اخیر کمی بازیابی شده است. آیا حامیان این ارز دیجیتال به خرید SHIB ادامه خواهند داد؟ در تحلیل امروز این ارز دیجیتال با بررسی عوامل تکنیکالی و فاندامنتالی سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

تحلیل تکنیکال شیبا

در چارت شیبا یک واگرایی مثبت به چشم می‌خورد و در نتیجه اگر همه شرایط مساعد باشند، امکان رشد قیمت این رمز ارز وجود دارد. البته یک نکته‌ای که وجود دارد این است که هنوز این واگرایی به طور کامل محرز نشده است.

این واگرایی در تایم فریم روزانه مشاهده شده و بنابراین احتمالا چند روزی طول بکشد تا به طور کامل محرز شود. بعد از آن می‌توانیم با توجه به استراتژی معاملاتی خود،‌ چشم انتظار رشد قیمت این رمز ارز باشیم.

البته باید به خاطر داشته باشیم که در صورت باطل شدن RD یا ریزش بیت کوین و کل بازار، همچنان امکان ریزش شیبا وجود دارد. شما وضعیت شیبا را چگونه می‌بینید؟ آیا این ارز دیجیتال در روزهای پیش رو روندی صعودی را تجربه خواهد کرد؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۱۵ دی ۱۴۰۱

شیبا نیز مانند سایر آلت کوین‌ها از فاز صعودی اخیر بیت کوین تاثیر گرفته و در حال صعود به سمت محدوده‌های مقاومتی بالاتر است. اما آیا یک پامپ قیمتی جذاب در چارت شیبا مشاهده خواهیم کرد؟ در این تحلیل با پول نو همراه باشید.

تحلیل شیبا

شیبا بعد از شکستن تریگر درونی خود و ثبت یک کندل تثبیتی به وضوح فاز صعودی به خود گرفته و در حال رشد به سمت مقاومت‌های بالاتر است. به نظر می‌رسد البته این بار رشد شیبا برخلاف سالهای اخیر، رشدی آرام است.

هرچند ممنتوم این رشد اخیر چندان بالا نیست، اما می‌توانیم امیدوار باشیم که ادامه‌دار باشد. در این صورت شیبا ابتدا به محدوده مقاومت استاتیک خود حمله کرده و سپس تا مقاومت داینامیک اصلی روزانه‌اش پیشروی می‌کند.

البته باید توجه داشته باشیم که رشد اخیر بازار ممکن است دوام چندانی نداشته باشد. در این صورت احتمالا ارزهایی مانند شیبا با ریزش بیت کوین، بار دیگر یک کاهش قیمتی شدید را تجربه کنند.

بنظر شما روند شیبا در روزهای پیش رو چگونه خواهد بود؟ آیا بار دیگر شاهد رشد این دارایی دیجیتال خواهیم بود؟ در بخش نظرات تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل شیبا ۱۱ دی ۱۴۰۱

در تحلیل امروز شیبا قصد داریم نگاهی متفاوت به چارت این دارایی دیجیتال داشته باشیم. پس تا به انتهای این مطلب با پول نو همراه باشید.

همانطور که در نمودار شیبا مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز دیجیتال به سقف یک کانال نزولی رسیده است و احتمال افزایش قیمت آن وجود دارد. بنابراین شکسته شدن سقف کانال یک فاکتور مهم برای شیبا به حساب می‌آید.

اگر در روزهای پیش رو شاهد شکسته شدن سقف کانال باشیم، شیبا می‌تواند روند صعودی تازه‌ای را آغاز کند. البته این بستگی به چندین فاکتور، از جمله وضعیت بیت کوین دارد.

در صورتی که کل بازار وضعیت چندان مطلوبی نداشته باشد، احتمالا شیبا نیز نمی‌تواند این محدوده را شکسته و شاهد ریزش بیشتر قیمت SHIB خواهیم بود.

تحلیل شما از روند شیبا چیست؟ آیا این رمز ارز می‌تواند بار دیگر یک روند صعودی تازه را آغاز کند؟ در بخش نظرات وبلاگ، تحلیل‌های خود را با ما در میان بگذارید.


تحلیل ویدیویی شیبا ۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل شیبا ۴ دی ۱۴۰۱

شیبا میم کوین محبوب بازار کریپتو، مدت‌هاست که معامله‌گران را با روند نزولی خود خسته کرده است. اما آیا تغییری در این روند شاهد خواهیم بود؟ در تحلیل امروز SHIB سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

همانطور که در چارت شیبا مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در حال شکستن خط روند نزولی روزانه خود است. البته هنوز قیمت فاصله زیادی از این ناحیه نگرفته و همچنین شاهد کندل تثبیتی بالای این ناحیه نبوده‌ایم.

به نظر می‌رسد در صورتی که در روزهای پیش رو شاهد یک کندل تثبیتی بالای این تریگر باشیم، امکان رشد شیبا در میان مدت وجود داشته و این رمز ارز حداقل برای مدتی از این روند رنج خسته کننده خارج خواهد شد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که در صورت ریزش دوباره بازار،‌ شیبا هم شدیدا تحت تاثیر قرار گرفته و این محدوده را از دست خواهد داد. در این صورت می‌توانیم ادعا کنیم که سناریو صعودی ما باطل خواهد شد.

به نظر شما این روند خسته کننده شیبا شکسته خواهد شد؟ در بخش نظرات می‌توانید تحلیل‌های خود را همراه با چارت آن با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.


آیا بدون تحلیل می‌توان روی شیبا سرمایه گذاری کرد؟

ارزهای دیجیتالی مانند شیبا اینو به عقیده برخی، به خاطر میم کوین بودن و قیمت پایین ارزش تحلیلی ندارند و تنها باید به دید بلند مدت و سرمایه گذاری آن‌ها را خریداری کرد. هر چند این عقیده چندان هم نامتعارف نیست، اما باید در نظر داشته باشیم که رمز ارزی مانند SHIB یک ارز بسیار نوسانی است و به طور مثال ممکن است در تایم فریم روزانه شیبا نوسانات قیمتی شدیدی را شاهد باشیم.

علاوه بر این شیبا اینو یک دارایی تحلیل پذیر هم هست. به این معنی که در تایم فریم‌های روزانه و ساعتی و با دید بلند مدت و کوتاه مدت هم می‌توان شیبا را تحلیل کرد. همچنین ابزارهایی مانند فیبوناچی و حتی خط روند بر قیمت شیبا تاثیرگذار هستند.

با انواع تحلیل شیبا بیشتر آشنا شوید

به طور کلی دو تحلیل کلی می‌توان از بازار و به طور خاص از یک دارایی مانند شیبا ارائه کرد. در اینجا به طور نمونه این دو تحلیل را بر اساس شیبا بررسی می‌کنیم، اما این الگو روی سایر دارایی‌ها نیز به همین شکل برقرار است:

  • تحلیل تکنیکال شیبا

در تحلیل تکنیکال، با استفاده از مجموعه ابزارهای مختلفی مانند حمایت، مقاومت، خط روند و با استفاده از اندیکاتورهایی مانند MACD و ابر ایچیموکو به تحلیل نمودار شیبا اینو می‌پردازیم. این تحلیل در انواع تایم فریم‌ها قابل اجرا است و از اعتبار بالاتری نسبت به تحلیل فاندامنتال برخوردار است.

  • تحلیل فاندامنتال شیبا

شیبا اینو به عنوان یک دارایی دیجیتال تحت تاثیر عوامل بیرونی مانند تورم، جنگ، پذیرش یا عدم پذیرش در کشورها یا صرافی‌های مختلف و بی‌شمار عوامل دیگر است. به تحلیل و بررسی مجموعه این عوامل که می‌توانند روی قیمت یک دارایی تاثیر بگذارند، تحلیل فاندامنتال گفته می‌شود. تحلیل فاندامنتال از اعتبار پایین‌تری نسبت به تحلیل تکنیکال برخوردار است.

آیا شیبا اینو یک میم کوین است؟

میم کوین‌ها امروزه بازار خاص خود را تشکیل داده‌اند و برخی از آن‌ها نیز مانند دوج کوین و همین شیبا اینو به اقبال بسیار خوبی در میان فعالان بازار کریپتوکارنسی دست پیدا کرده‌اند. در اینکه شیبا یک میم کوین است شکی نیست، اما اخیرا تیم توسعه دهنده آن در حال بسط بیشتر کارکردهای شیبا است. مثلا شیبا اینو به متاورس هم راه پیدا کرده و دنیای متاورسی خود را به نام شیباورس خلق کرده است. علاوه بر این اخیرا شاهد راه اندازی بلاک چین لایه دو SHIB یعنی شیباریوم نیز بوده‌ایم. بنابراین مجموعه این موارد باعث می‌شود که SHIB بتواند در طول زمان ارزش خود را حفظ کند.

اندیکاتورهای پرسود شیبا

هرچند به زعم پرایس اکشن کارها، استفاده از اندیکاتورها بی‌فایده است، اما شخصی سازی این شاخص‌ها می‌تواند برای ما بسیار کمک کننده باشد. در ادامه اندیکاتورهای مهمی که در تحلیل شیبا کاربرد دارند را مورد بررسی قرار می‌‌دهیم.

اندیکاتور باند بولینگر در چارت شیبا

بولینگر باند یکی از اندیکاتورهای قدرتمندی است که استراتژی‌های پول‌سازی را می‌توان با استفاده از آن طراحی کرد. باند بولینگر در تحلیل شیبا نیز کاربرد دارد و سطوح مختلف آن به عنوان حمایت و مقاومت کاربرد دارند.

اندیکاتور MACD در چارت شیبا

استفاده از مکدی می‌تواند ممنتوم رشد یا ریزش بازار و تغییر در آن را به ما نشان دهد. همچنین واگرایی‌ها یکی از پایه‌های تحلیل به حساب می‌آیند و آشنایی با آن‌ها به ما در تحلیل روند شیبا کمک خواهد کرد.

اندیکاتور ایچیموکو در چارت شیبا

ایچیموکو یکی دیگر از اندیکاتورهای بسیار قدرتمند بازار است که در چارت شیبا و تحلیل این ارز دیجیتال نیز کاربرد دارد. ایچیموکو نواحی مختلفی دارد و یکی از پیشرفته‌ترین اندیکاتورهای بازار به حساب می‌آید. این نواحی می‌توانند در تعیین حمایت‌، مقاومت و روند شیبا برای ما مفید واقع شوند.

نظرات کاربران

.دیگران نشانی ایمیل شما را نخواهند دید

بخش‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.

 

Subscribe
Notify of
guest
6 تمام دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
نمایش تمام دیدگاه‌ها
صادق بهمنی
صادق بهمنی
17 days ago

سلام
بنظر شما شیبا اینو امروز میره بالا یا میاد پایین

مهدی
مهدی
2 months ago

سلام شیبا چرا از فلوکی وبیبی دوج عقب افتاد

محمدعلی
محمدعلی
2 months ago

سلام.تحلیل شیبا برای امروز رو میخاستم مشاهده کنم

صادق
صادق
2 months ago

سلام خداقوت میشه تحلیل شیبا رو بگید صعودی میشه یا نزولی

6
0
سوال دارید؟ همین حالا بپرسید...x