وان اینچ

خرید و فروش وان اینچ

1inch Network

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید وان اینچ با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال وان اینچ 1INCH را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم وان اینچ را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز وان اینچ؛ تامین کننده توکن سرمایه‌گذاران

پروتکل وان اینچ یک صرافی تجمیع کنندست. به این معنی که مناسب‌ترین قیمت را از بین تمام صرافی‌ها پیدا می‌کند. بدین ترتیب کاربر می‌تواند بیشترین میزان توکن را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کند. 1inch network نماد توکن این پروتکل است. با خرید ارز وان اینچ که یک توکن حاکمیتی است می‌توانید در تمام رای‌گیری‌های این پروتکل حق رای داشته باشید.

خرید ارز وان اینچ

پروتکل وان اینچ به دلیل خدمات خوبی که به معامله‌گران ارائه می‌دهد مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار، قرار گرفته است. وان اینچ نیز مثل بسیاری از رمزارزهای معتبر دیگر، روندهای صعودی و نزولی بسیاری داشته است. برای خرید 1INCH ابتدا استراتژی خرید و فروش خود را براساس نمودار قیمت این رمزارز مشخص کنید. برای این کار می‌توانید از مقالات آموزشی سایت پول نو استفاده کنید. با استفاده از آموزش خرید و فروش وان اینچ به راحتی برای سرمایه خود برنامه ریزی کنید.

راهنمای خرید وان اینچ

پروتکل وان اینچ با رفع مشکل نقدینگی توانست جایگاه خوبی در بازار کریپتو برای خود ایجاد کند. نحوه خرید ارز دیجیتال وان اینچ بسیار ساده است و این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند تاثیر لازم بر روی این پروتکل را بگذارند. بعد از خرید آنلاین وان اینچ براساس میزان سرمایه گذاری که انجام داده‌اید حق رای در این پروتکل دارید. برای این منظور باید بتوانید در ابتدا از یک صرافی داخلی یا خارجی این رمزارز را تهیه کنید. هنگام خرید وان اینچ با ریال حتما در یک تایم فریم مناسب اقدام به تحلیل خط روند این پروژه کنید. برای این موضوع می توانید از نمودار قیمتی و تحلیل هایی که در سایت پول نو ارائه می شود، استفاده کنید.

حداقل مقدار خرید وان اینچ

هر صرافی چه ایرانی و چه خارجی یک کف خرید برای کاربران در نظر گرفته است. در صرافی پول نو حداقل خرید وان اینچ و دیگر رمز ارزها مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد. البته این میزان ممکن است در صرافی‌های دیگر متفاوت باشد. اما با توجه به ارزش ریال نسبت به دلار حداقل میزان خرید وان اینچ در صرافی پول نو مبلغ مناسبی است.

خرید وان اینچ از صرافی

بهترین نحوه خرید ارزدیجیتال وان اینچ به این شکل است که از یک صرافی داخلی مانند پول نو استفاده کنید. سایت پول نو با توجه به رتبه رمزارزها، بهترین‌ها را در بخش معاملات خود در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد که وان اینچ نیز یکی از این رمزارزهاست. البته می‌توانید برای سرمایه گذاری روی این رمزارز، وارد بخش خرید وان اینچ صرافی‌های خارجی هم شوید. اما توجه داشته باشید که امنیت و اعتبار صرافی مورد نظر تائید شده باشد.

خرید وان اینچ بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

اگر برای سرمایه گذاری از یک سایت معتبر خرید وان اینچ استفاده کنید، احتمالا برای استفاده از قسمت‌های مختلف آن نیاز به احراز هویت باشد. در صرافی‌های داخلی مثل پول نو که محیط امن و کاربر پسندی دارد، برای خرید وان اینچ چه باید کرد؟ در پول نو شما بعد از ثبت نام و ورود به بخش معاملات به راحتی و بدون نیاز به احراز هویت و با استفاده از پول رایج ایران، می‌توانید اقدام به خرید رمز ارز وان اینچ کنید.

سایت معتبر خرید وان اینچ

برای انتخاب سایت خرید وان اینچ، همیشه اعتبار و امنیت و رضایت کاربران را در اولویت قرار دهید. معمولا سایت‌های معتبر صفحاتی با رابط کاربری آسان در اختیار مخاطب قرار می‌دهند. در سایت پول نو علاوه بر اینکه امنیت دارید، به راحتی می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

خرید وان اینچ در ایران

افراد زیادی برای ورود به بازار کریپتو فکر می‌کنند که حتما برای سرمایه‌گذاری در این بازار باید از سایت‌های خارجی استفاده کنند و به دلار خرید و فروش انجام دهند. اما با وجود صرافی برای خرید وان اینچ و دیگر رمز ارزها این موضوع حل شده است. شما می‌توانید با ورود به سایت صرافی‌های داخلی نظیر پول نو با نحوه خرید وان اینچ در ایران آشنا شده و به سادگی اقدام به خرید کنید.

بهترین زمان برای خرید وان اینچ

اگر یک معامله‌گر حرفه‌ای باشید و نمودار رشد قیمتی رمزارزها رو بررسی کنید، می‌توانید در بهترین زمان برای خرید ارز 1INCH ‌اقدام کنید. با توجه به توضیحات لازم درباره روش خرید ارز دیجیتال وان اینچ در سایت پول نو، ابتدا کیف پول خود را شارژ کنید و سپس این رمزارز را خریداری نمایید.

خرید وان اینچ با کارمزد کم

همانطور که با طریقه خرید وان اینچ در صرافی‌ها آشنا شدید، احتمالا هنگام خرید کارمزد انجام تراکنش رامشاهده کردید. هر معامله با توجه به حجم و زمان آن، شامل کارمزد متفاوتی می‌شود. معامله‌گران به عنوان مخاطبین این بازار، همواره به دنبال خرید وان اینچ ارزان هستند که این ارزان بودن شامل میزان کارمزد کم نیز می‌شود. سایت پول نو برای رضایت کاربران خود، کمترین میزان کارمزد را برای خرید و فروش وان اینچ در ایران در نظر گرفته است.

نحوه فروش وان اینچ در ایران

شاید شما جزئه دسته افرادی باشید که یک فرد دیگر برای شما خرید وان اینچ را انجام داده باشد، اما بخواهید خودتان سیو سود انجام دهید. فروش وان اینچ همانند خرید آن به راحتی قابل انجام است. کافی است وارد سایت پول نو شوید و گزینه فروش را انتخاب کنید.

فروش وان اینچ

کدام صرافی فروش وان اینچ را باید انتخاب کرد؟ احتمالا تمایل دارید تا سرمایه خود را به بالاترین قیمت بفروشید تا بیشترین سود را کنید. در هر صرافی مانند پول نو، می‌توانید بخش قیمت‌ها را مشاهده کنید. در این بخش هم قیمت خرید و هم قیمت فروش وان اینچ درج شده است.

فروش وان اینچ بدون احراز هویت

یکی از اصول انجام معامله در هر سایتی، بحث امنیتی آن است. شما می‌توانید در صرافی پول نو با امنیت کامل اما بدون نیاز به احراز هویت اقدام به خرید، تبدیل و فروش 1INCH کنید. برای این منظور کافی است که وارد پنل کاربری خود در سایت پول نو شوید و در بخش خرید/فروش/ تبدیل عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

سوالات متداول

زمان مناسب برای خرید و فروش این ارز در ایران کاملا بستگی به تحلیل شما از نمودار قیمتی وان اینچ دارد.

بله صرافی‌های داخلی از جمله پول نو این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌اند تا بدون نیاز به نقدینگی دلار، بتوانند خرید و فروش رمزارزها از جمله خرید و فروش وان اینچ در ایران را انجام دهند.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش وان اینچ را شروع کنید