آوه

خرید و فروش آوه

Aave (AAVE)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید آوه با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال آوه AAVE را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم آوه را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

آوه، راهکار وام‌دهی با ارزهای دیجیتال

آوه یکی از پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز به‌حساب می‌آید که تمرکز خود را برروی خدمات وام‌‌دهی قرار داده است. پروتکل آوه به افراد کمک می‌کند تا با ارزهای دیجیتال وام بدهند یا وام بگیرند. آوه، ارز دیجیتال متعلق به این پروژه، با نماد AAVE شناخته می‌شود. این ارز روی شبکه‌های مختلفی مثل اتریوم، بایننس اسمارت چین، پالیگان و آوالانچ قابل‌معامله و جابه‌جایی است.

خرید آوه

خوشبختانه صرافی‌های آنلاین و سایت‌های زیادی هستند که نحوه ی خرید آوه را آسان کرده‌اند. بعد از تحلیل دقیق قیمت و یافتن بهترین زمان برای خرید آوه، مطمئن‌ترین راه این است که به‌سراغ یک صرافی قابل‌اعتماد رفته و با کمک آن خرید خود را قطعی کنید.

خرید آوه

چگونه آوه بخریم؟

قبل از اقدام به هر کاری باید درباره روش انجام آن، شناختی کافی داشته باشیم؛ اگر قصد خرید AAVE را دارید، بهتر است با آموزش خرید و فروش آوه در ایران هم آشنا شوید. در ادامه به صحبت درباره نحوه خرید آوه در ایران خواهیم پرداخت.

کارمزد خرید آوه

آشنایی با انواع کارمزدها، بخش مهمی در روش خرید ارز دیجیتال آوه است. دو نوع کارمزدی که زمان خرید رمز ارز آوه یا انتقال آن، باید مورد توجه قرار بگیرند، کارمزد معامله و کارمزد تراکنش هستند. کارمزد معامله مربوط به خرید آنلاین آوه از سایتِ صرافی‌ها است. هر سایت‌ اینترنتی ازجمله یک سایت خرید و فروش آوه، باید برای ارائه خدمات مناسب و حفظ امنیت، هزینه‌هایی پرداخت کند. در سایت پول نو که یک صرافی برای خرید آوه و فروش آن است، کارمزد کمی برای معاملات در نظر گرفته‌ایم؛ درنتیجه شما می‌توانید در این سایت به خرید آوه ارزان بپردازید.

خرید آوه bep20

پس از خرید آوه با کارمزد کم، باید به فکر راهی ارزان برای انتقال آن به کیف پول هم باشید. در پول نو، سایت معتبر خرید آوه، شما می‌توانید ارزهای خریداری شده را در حساب کاربری خود نگه‌دارید و نیز این امکان را دارید که آنها را به حسابی دیگر، مثلا در یک کیف پول منتقل کنید. برای جابه‌جایی رمز ارزهای آوه از این سایت، علاوه‌بر بلاک چین اتریوم، می‌توانید از شبکه bep20 که کارمزد تراکنش بسیار ارزانی دارد، استفاده نمایید.

فروش و خرید آوه در ایران

صرافی پول نو یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که بالای ۱۱۰ ارز دیجیتال را در لیست معاملات خود پشتیبانی می‌کند. یکی از مهمترین اهداف ما در پول نو، ساده‌‌کردن نحوه خرید ارز دیجیتال آوه و سایر رمز ارزها برای معامله‌گران ایرانی است.

بهترین سایت و صرافی خرید آوه

برای خرید آوه صرافی را انتخاب کنید که به آن اعتماد دارید. یکی از نکات مثبت صرافی‌های داخلی، فراهم کردن امکان خرید آوه با ریال است. متاسفانه این قابلیت در پلتفرم‌های خارجی وجود ندارد. هنگام خرید ارزهای دیجیتال، باید حساب خود را در سایت خرید، شارژ کنید؛ پس حتی برای حداقل خرید آوه نیز به اعتبار و امنیت صرافی خود دقت نمایید. بهترین سایت خرید آوه را باتوجه به نیازهای معامله‌گری خود انتخاب کنید.

فروش آوه

صرافی معتبر پول نو با تاکید بر امنیت، شفافیت و سادگی در مراحل خرید، فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال، یکی از بهترین صرافی‌ها برای انجام معاملات از داخل ایران به‌شمار می‌آید. در این صرافی نحوه فروش آوه در ایران به‌راحتی مراحل خرید این ارز است؛ اما اگر بخواهید، می‌توانید به‌جای فروش، ارزهای دیجیتال خود را مستقیما به یکی دیگر از ۱۱۰ رمز ارز موجود در این سایت تبدیل کنید.

تبدیل آوه به تومان

در این صرافی فروش آوه درازای دریافت تومان مهیا شده است‌. کاربران ما در سایت پول نو، می‌توانند ارزهای آوه خود را با قیمت‌های به‌روزِ جهانی به فروش رسانده و معادل تومانی آن را دریافت نمایند.

خرید و فروش آوه بدون احراز هویت

حالا که به پایان این مقاله رسیدیم، می‌دانید که برای خرید آوه چه باید کرد، همچنین با نحوه فروش ریالی AAVE آشنا شده‌اید. برای معامله در صرافی پول نو ارسال مدارک هویتی اجباری نیست. در این سایت می‌توانید به خرید آوه بدون احراز هویت بپردازید. برای فروش یا تبدیل آوه نیز احتیاجی به احراز هویت نخواهید داشت.

سوالات متداول

آوه از فعال‌ترین و در عین حال موفق‌ترین پلتفرم‌ها در حوزه دیفای است، در نتیجه اگر به این فضای دنیای کریپتوکارنسی باور دارید، سرمایه گذاری در آوه گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

پلتفرم‌های معاملاتی بسیاری از خرید و فروش آوه پشتیبانی می‌کنند. ما نیز در پول نو امکان خرید AAVE و فروش آن را برای کاربران بدون نیاز به احراز هویت فراهم کرده‌ایم.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش آوه را شروع کنید