اپتوس

خرید و فروش اپتوس

Aptos (APT)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید آپتوس با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال اپتوس APT را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم اپتوس را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

آپتوس؛ مهم‌ترین رقیب شبکه سولانا

آپتوس یک بلاک چین لایه یک است که تمرکز خود را بر افزایش سرعت تراکنش‌ها قرار داده و به همین دلیل لقب قاتل سولانا را به آن داده‌اند. این شبکه بر اساس الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) فعالیت می‌کند. ارز اپتوس با نماد APT، رمز ارز مرجع این شبکه است.

خرید آپتوس

ارز دیجیتال آپتوس اخیرا بسیار ترند شده و به دلیل سودهای جذابی که تجربه کرده است، حجم خرید آن افزایش قابل توجهی داشته است. خرید رمز ارز آپتوس با اهداف مختلفی مانند نوسان گیری یا حتی سرمایه گذاری بلند مدت انجام می‌پذیرد. به نظر می‌رسد از آنجایی که پروژه آپتوس (Aptos) یکی از پروژه‌های آینده‌دار بازار است، خرید APT یک سرمایه گذاری منطقی باشد.

چگونه اپتوس بخریم؟

اپتوس در پلتفرم‌های داخلی و خارجی خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلفی لیست شده است و به همین دلیل خرید ارز APT به سادگی امکان پذیر است. البته پیشنهاد ما برای صرافی خرید آپتوس،‌ پلتفرم‌های داخلی معتبر مانند پول نو است. به این دلیل که هم خرید ارزهای دیجیتال مختلف در آن‌ها به راحتی و با استفاده از تومان امکان پذیر است و هم مشکلات متعدد استفاده از صرافی‌های خارجی را ندارد.

کارمزد خرید APTOS

در صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی یا خارجی مختلف، هزینه کارمزد استفاده از این پلتفر‌م‌ها برای خرید Aptos از یک استاندارد مشخص پیروی می‌کند. البته در عمل بسیاری صرافی‌ها به صورت دستی،‌ کارمزدهای خرید و فروش خود را دستکاری می‌کنند. بنابراین باید در هنگام انتخاب صرافی برای خرید رمز ارز اپتوس به این مسئله دقت داشته باشید. در صرافی پول نو می‌توانید ارز دیجیتال APT را با کمترین کارمزد خریداری کنید.

فروش و خرید آپتوس در ایران

خرید و فروش اپتوس در ایران کار دشواری نیست. البته شاید همه صرافی‌های ارز دیجیتال از این رمز ارز پشتیبانی نکنند، اما شما می‌توانید در پول نو بدون نیاز به احراز هویت و تنها با ساخت یک حساب کاربری، به خرید یا فروش APT و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر بپردازید.

بهترین سایت و صرافی خرید آپتوس

اگر شما هم به دنبال یک صرافی معتبر ایرانی برای خرید ارز اپتوس هستید، خبر خوب این است که پلتفرم درستی را انتخاب کرده‌اید. ما در پول نو بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار و محبوب بازار را برای خرید و فروش در خدمت کاربران ایرانی قرار می‌دهیم.

فروش اپتوس

لازم نیست برای فروش اپتوس نگران باشید. شما به سادگی می‌توانید در پلتفرم پول نو این ارز دیجیتال را بدون نیاز به طی کردن مراحل احراز هویت پیچیده به فروش برسانید.

تبدیل آپتوس به تومان

تبدیل آپتوس به تومان به معنای فروش این ارز دیجیتال در صرافی‌های ایرانی است. همانطور که اشاره کردیم برای فروش APT می‌توانید روی صرافی پول نو حساب کنید.

خرید و فروش آپتوس بدون احراز هویت

در صرافی پول نو سه نوع حساب کاربری شامل سطح سریع، آنی و حرفه‌ای وجود دارد که در دو سطح اول نیازی به احراز هویت برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال مانند APT نیست. شما در پول نو می‌توانید به سادگی و بدون احراز هویت خرید و فروش اپتوس را آغاز کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش اپتوس را شروع کنید