اتوماتا

خرید و فروش اتوماتا

Automata Network (ATA)

خرید اتوماتا با نماد (‏ATA)‏ با بهترین قیمت بازار، کارمزد پایین و احراز هویت در لحظه از صرافی ارز دیجیتال پول نو. در صرافی پول نو فرآیند فروش و خرید اتوماتا به صورت آنی صورت گرفته و امکان ذخیره سازی دارایی اتوماتا شما روی بسترهای مختلف بلاکچین در کیف پول امن پول نو فراهم شده است. فرآیند معامله اتوماتا در پول نو بسیار ساده و امن است. کافی است فرآیند احراز هویت آنی خود را انجام دهید، کیف پول خود را شارژ کرده و اقدام به خرید، فروش و یا تبدیل (‏اکسچنج)‏ اتوماتا با بیش از ۲۰۰ رمزارز دیگر کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز اتوماتا چیست؟

با ظهور صنعت دیفای، اتفاقات گسترده‌ای در بازار کریپتو به وجود آمد. این حوزه نیز مانند حوزه‌های دیگه خالی از ایراد نبود. پروژه اتوماتا با ارائه راهکارهای مختف سعی در رفع برخی از این مشکلات کرده است. نماد ازردیجیتال اتوماتا ATA است. اتوماتا این قابلیت را برای کاربران ایجاد کرده است که بتوانند با حفظ کامل حریم خصوصی خود، اطلاعات خود را کنترل کنند.

خرید ارز اتوماتا

اگر تصمیم به سرمایه‌گذاری دارید، بررسی سابقه رمزارز مورد نظر را فراموش نکنید. چند فاکتور برای خرید ATA و دیگر رمز ارزها مهم است که یکی از این فاکتورها روند صعودی و نزولی رمز ارز در نمودار قیمتی آن از ابتدا تا الان است.

راهنمای خرید اتوماتا

هر کسی برای سرمایه‌گذاری انتخاب‌های مختلفی دارد و می‌تواند از راه‌های مختلفی اقدام به این‌کار کند. خرید رمزارز اتوماتا و دیگر رمزارزها یکی از این راه‌ها است که این روزها بسیار رایج شده است. برای خرید ارز اتوماتا با ریال بهتر است که در یک صرافی داخلی ثبت نام کنید. سایت پول نو این امکان را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است تا خرید اتوماتا در کمترین زمان و سریع‌ترین حالت انجام گیرد. چگونگی خرید اتوماتا مانند دیگر رمزارزها است. در صرافی پول نو، بعد از ثبت نام در سایت، وارد بخش خرید/فروش/ تبدیل شوید. بعد از واریز ریال، می‌توانید با انتخاب اتوماتا روند خرید را کامل کنید.

حداقل میزان خرید اتوماتا

اگر تازه تصمیم به ورود به بازار کریپتو را دارید و نمی‌دانید حداقل مقدار خرید اتوماتا و دیگر رمزارزها باید چقدر باشد، بهتر است ابتدا در یک صرافی ثبت نام کنید و براساس حداقل میزان واریزی صرافی مورد نظر سرمایه‌گذاری را شروع کنید. در صرافی پول نو حداقل خرید ATA حدود ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید اتوماتا از صرافی

اتوماتا یک ارز دیجیتالی است که یکی از اصلی‌ترین راه‌ خرید آن استفاده از سایت خرید و فروش اتوماتا و دیگر رمزارزها است. البته هر صرافی برای خرید اتوماتا مناسب نیست. برای پیدا کردن صرافی مناسب، باید وارد سایت صرافی مورد نظر شوید و در بخش قیمت ارزها اسم یا نماد آن را سرچ کنید. اگر این رمزارز را موجود داشته باشد، می‌توانید اقدام به خرید کنید. در صرافی پول نو این رمزارز لیست شده و می‌توانید از همین‌جا شروع کنید.

خرید اتوماتا بدون احراز هویت

درست است که خرید آنلاین اتوماتا و ارزهای دیجیتال دیگر به سادگی انجام می‌شود اما امنیت سایت خرید اتوماتا فاکتور بسیار مهمی برای حفظ سرمایه است. بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی برای انجام عملیات خرید نیاز به احراز هویت دارند. سایت پول نو با رعایت نکات امنیتی و راحتی کاربر، بدون احراز هویت، خرید ارز ATA را فراهم کرده است.

سایت معتبر خرید اتوماتا

اعتبار یک سایت خرید و فروش ارز دیجیتال به چیست؟ این موضوع فاکتورهای مهمی را در بر می‌گیرد که یکی از مهم‌ترین فاکتور اعتباردهنده، رضایت کاربران سایت از رابط کاربری و طریقه خرید اتوماتا و دیگر رمزارزهاست. در یک سایت معتبر، با نحوه خرید ارزدیجیتال اتوماتا هرگز مشکلی نخواهید داشت.

خرید ارز اتوماتا در ایران

دو مرجع مهم و اساسی برای سرمایه‌گذاری، صرافی‌های داخلی و خارجی هستند. دغدغه‌ افراد تازه وارد در دنیای کریپتو، خرید و فروش اتوماتا در ایران است. صرافی‌های داخلی مانند پول نو این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند تا بدون نیاز به دلار، و آشنایی با نحوه خرید اتوماتا در ایران اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.

بهترین زمان برای خرید ارز اتوماتا

انتخاب زمان مناسب سرمایه‌گذاری رابطه مستقیمی با میزان دانش شما درباره رمزارزها دارد. اما برای خرید اتوماتا باید چه کرد؟ در صفحه قیمت اتوماتا با بررسی و تحلیل روند افزایش و کاهش قیمت، بهترین زمان برای خرید اتوماتا ارزان را می‌توانید پیدا کنید.

خرید اتوماتا با کارمزد کم

انجام تراکنش‌های خرید و فروش در سایت صرافی‌ها، شامل کارمزد می‌شود. سایت پول نو برای جلب رضایت کاربران کمترین میزان کارمزد را در نظر گرفته است. سادگی در روش خرید ارز دیجیتال اتوماتا در پول نو کار را برای کاربران راحت کرده است.

نحوه فروش اتوماتا در ایران

آموزش خرید و فروش اتوماتا تقریبا شبیه به یکدیگر است. در صرافی‌های ایرانی تنها به جای انتخاب گزینه خرید کافیست گزینه فروش را انتخاب کنید. در سایت پول نو که صرافی فروش اتوماتا نیز محسوب می‌شود، گزینه دیگری به اسم تبدیل وجود دارد که در کسری از ثانیه می‌توانید رمزارز مورد نظر خود را به رمزارزهای دیگر تبدیل کنید.

فروش ارز اتوماتا

فروش این رمز ارز مانند خرید آن باید در زمان مناسب صورت بگیرد. که این هدف، با بررسی و تحلیل چارت اتوماتا اتفاق می‌افتد. پس حتما چشم انداز تکنیکالی این دارایی دیجیتال را در نظر داشته باشید.

فروش اتوماتا بدون احراز هویت

سایت پول نو برای راحتی کاربران این امکان را فراهم کرده تا سه فرایند خرید/فروش/تبدیل بدون نیاز به احراز هویت انجام گیرد. اگر تصمیم به فروش رمزارزهای خود دارید می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت عضو سایت پول نو شوید و اقدام به** فروش اتوماتا** کنید.

سوالات متداول

خیر- با وجود صرافی‌های داخلی نظیر پول نو برای مردم ایران امکان خرید اتوماتا با ریال فراهم شده است.

بله- در سایت پول نو انجام تبدیل رمزارز اتوماتا به ۱۱۰ ارز دیگر امکان پذیر است.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش اتوماتا را شروع کنید