اکسی اینفینیتی

خرید و فروش اکسی اینفینیتی

Axie Infinity (AXS)‎

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید اکسی اینفینیتی با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی AXS را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم اکسی اینفینیتی را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۳ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

آشنایی با اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی شارد (Axie Infinity Shard) نام کامل توکن حاکمیتی بازی اکسی اینفینیتی است. این توکن اتریومی را با نام اختصاری AXS می‌شناسیم. به‌جز خرید ارز اکسی اینفینیتی از صرافی‌های آنلاین، می‌توان آن را ازطریق فعالیت در بازی Axie Infinity نیز به‌دست آورد. دارندگان این توکن در تصمیم‌گیری‌های مربوط به بازی اکسی اینفینیتی، دارای حق رای هستند.

خرید اکسی

افراد زیادی برای نوسان‌گیری از قیمت یا کسب امتیاز در بازی پرطرفدار Axie Infinity، متقاضی خرید رمز ارز اکسی اینفینیتی هستند. اگر شما هم به‌عنوان یکی از فعالان بازار ارزهای دیجیتال، مایلید با نحوه خرید و فروش اکسی اینفینیتی در ایران آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم که در این مقاله همراه ما باشید.

خرید اکسی

چگونه اکسی بخریم؟

برای خرید اکسی اینفینیتی چه باید کرد؟ جهت خرید AXS باید به فروشنده این ارز دسترسی داشته باشید. این فروشنده می‌تواند یک صرافی و سایت خرید و فروش اکسی اینفینیتی باشد یا یک شخص حقیقی که او را می‌شناسید. نحوه خرید ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی از یک صرافی آنلاین معتبر، خیلی راحت‌تر و بی‌دردسرتر از یافتن یک شخص حقیقی و مورداعتماد است؛ به‌همین دلیل استفاده از یک صرافی برای خرید اکسی اینفینیتی، انتخاب اکثر معامله‌گران است.

کارمزد خرید اکسی اینفینیتی

هرکدام از صرافی‌های ارز دیجیتال، باید برای نگهداشت بخش فنی سایت و تضمین امنیت کاربران هزینه‌هایی پرداخت کند؛ به این دلیل در نحوه ی خرید اکسی اینفینیتی از این سایت‌ها، درصد کوچکی به‌عنوان کارمزد معاملات درنظر گرفته می‌شود. برای خرید اکسی اینفینیتی با کارمزد کم، پیشنهاد می‌کنیم در صرافی پول نو به معامله بپردازید. با کارمزدهای پایین و معقولانه این صرافی، می‌توانید نسبت‌به خرید اکسی اینفینیتی ارزان اقدام نمایید.

خرید اکسی اینفینیتی bep20

بعد از خرید آنلاین اکسی اینفینیتی از یک صرافی آنلاین، شاید بخواهید این ارزهای دیجیتال را به کیف پول خود منتقل کنید. در چنین زمانی، اهمیت آشنایی با مقدار کارمزد تراکنش، نمود بیشتری پیدا می‌کند. در سایت خرید اکسی اینفینیتی پول نو، می‌توانید توکن‌های AXS را روی سه شبکه bep20 (بایننس اسمارت چین)، اتریوم و رونین انتقال دهید.

فروش و خرید اکسی اینفینیتی در ایران

نحوه خرید اکسی اینفینیتی در ایران درکل مشابه خرید آن از اکسچنج‌های خارجی است؛ با این تفاوت که در صرافی‌های ایرانی از زبان فارسی پشتیبانی می‌شود؛ این مسئله طریقه خرید اکسی اینفینیتی را برای فارسی‌زبانان راحت‌تر کرده است. همچنین صرافی‌های آنلاین ایرانی با پشتیبانی از ارز رسمی کشور، امکان خرید اکسی اینفینیتی با ریال را فراهم می‌کنند. موارد دیگر مثل لازم‌بودن ثبت نام اولیه یا درنظر گرفتن سطحی به‌عنوان حداقل مقدار خرید اکسی اینفینیتی، معمولا هم در صرافی‌های ایرانی و هم در نمونه‌های خارجی وجود دارد.

بهترین سایت و صرافی خرید اکسی اینفینیتی

برای خرید اکسی اینفینیتی صرافی را انتخاب کنید که برای شما بهترین گزینه باشد. در این کار توجه به موارد مهمی مانند امنیت، پاسخگویی، سرعت انجام معاملات و قیمت‌های مناسب به شما کمک خواهد کرد. پول نو، سایت معتبر خرید اکسی اینفینیتی، باتوجه به خواست کاربران، بستر مناسبی را جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم کرده است.

فروش اکسی اینفینیتی

علاوه‌بر موارد بالا، صرافی پول نو با تمرکز بر سادگی مراحل ثبت نام و خرید ارزهای دیجیتال، روش خرید ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را بسیار آسان کرده است. شما بعد از ثبت نام در پول نو و ثبت اطلاعات خود، می‌توانید تنها با ۵۰۰ هزار تومان (حداقل خرید اکسی اینفینیتی) به خرید توکن AXS بپردازید. در پول نو فروش اکسی اینفینیتی نیز به همان راحتی خرید این ارز، دردسترس کاربران قرار گرفته است.

تبدیل اکسی اینفینیتی به تومان

حالا که با راهنمای خرید اکسی اینفینیتی آشنا شدید، بهتر است به‌سراغ توضیحاتی درباره فروش این ارز برویم تا از نحوه فروش اکسی اینفینیتی در ایران نیز شناخت کافی پیدا کنید. بعد از ثبت نام و ساخت حساب کاربری در صرافی پول نو، می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را به فروش برسانید.

خرید و فروش اکسی اینفینیتی بدون احراز هویت

بعد از تخمین بهترین زمان برای خرید اکسی اینفینیتی، فرصت را از دست ندهید و نسبت به خرید این ارز اقدام نمایید. خوشبختانه در صرافی پول نو برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، درکنار حفظ امنیت، نیازی به احراز هویت با عکس و مدارک ندارید. در این سایت، هر زمان که مایل باشید، امکان خرید اکسی اینفینیتی بدون احراز هویت برای شما مهیا است.

سوالات متداول

صرافی‌های ایرانی مانند پول نو از خرید و فروش اکسی اینفینیتی پشتیبانی می‌کنند. در پول نو علاوه بر توکن AXS می‌توانید به خرید بیش از ۱۱۰ رمز ارز یا فروش آن‌ها دسترسی داشته باشید.

هزینه انتقال توکن اکسی بستگی به شبکه انتخابی شما دارد، این کارمزد در صورت انتقال اکسی اینفینیتی بر بستر اتریوم هزینه بالاتری نسبت به شبکه‌هایی مانند رونین یا BEP20 دارد. ما در پول نو از انتقال این رمز ارز بر بستر شبکه‌هایی مانند اتریوم، رونین و bep20 پشتیبانی می‌کنیم.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش اکسی اینفینیتی را شروع کنید