بیگ تایم

خرید و فروش بیگ تایم

Big Time (BIGTIME)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید بیگ تایم با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال بیگ تایم BIGTIME را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم بیگ تایم را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

بیگ تایم؛ یک بازی جذاب بلاک چینی

بیگ تایم یک بازی سبک RPG بر بستر بلاک چین است که به صورت مولتی پلیر و رایگان در دسترس است. کاربران این بازی می‌توانند با بدست آوردن توکن BIG Time و خرید، فروش آن به کسب درآمد در این بازی بپردازند. بازی بیگ تایم سر و صدای زیادی به پا کرده و توکن آن یعنی BIG Time هم توانسته رشد خوبی را بعد از عرضه خود تجربه کند.

خرید ارز بیگ تایم

بازی‌های بلاک چینی انواع مختلفی دارند و اگر استقبال عمومی آن‌ها خوب باشد، می‌توانند رشد بسیار جذابی را تجربه کنند. بیگ تایم یکی از این بازی‌های محبوب است که به تازگی عرضه شده و اکوسیستم آن رشد خوبی هم داشته است. به نظر می‌رسد با رشد بیشتر صنعت گیمینگ، این توکن نیز بتواند عملکرد خوبی را در بلند مدت از خود نشان دهد. اما چگونه ارز بیگ تایم را بخریم؟

چگونه توکن Big Time بخریم؟

برای خرید این ارز دیجیتال شما باید در یک صرافی معتبر ارز دیجیتال حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از آن می‌توانید با افزایش موجودی حساب‌تان، خرید ارز بیگ تایم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. صرافی‌های بین المللی مختلفی از خرید و فروش Big Time پشتیبانی می‌کنند، اما از آنجایی که معامله در صرافی‌های خارجی برای ایرانیان ریسک دارد، بهتر است در یک صرافی ایرانی برای خرید بیگ تایم انتخاب کنیم.

فروش و خرید بیگ تایم در ایران

ما در صرافی پول نو، به عنوان یک پلتفرم دانش بنیان و معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال، همزمان با لیست شدن ارز بیگ تایم در صرافی‌های بین المللی بزرگ، این توکن را لیست کردیم و از خرید و فروش آن پشتیبانی می‌کنیم. تنها کافی است یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کنید و سپس با شارژ کردن حساب کاربری‌تان، خرید خود را تکمیل کنید.

بهترین سایت و صرافی خرید بیگ تایم

بهترین سایت خرید بیگ تایم صرافی ایرانی پول نو است. در پول نو کارمزد خرید Big Time معادل صرافی‌های بین المللی است و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به احراز هویت، به خرید و فروش ارز بیگ تایم بپردازید.

خرید و فروش ارز Big Time بدون احراز هویت

همانطور که اشاره کردیم، خرید و فروش ارز بیگ تایم در صرافی پول نو بدون نیاز به احراز هویت امکان پذیر است. تنها کافی است یک حساب کاربری در کمتر از ۲ دقیقه ایجاد کنید و بعد از شارژ موجودی آن، خرید خود را تکمیل کنید. همچنین هر زمان که بخواهید می‌توانید این ارز دیجیتال را در پول نو با بالاترین قیمت بازار به فروش برسانید.

فروش ارز بیگ تایم

فروش ارز بیگ تایم بدون نیاز به احراز هویت و به سادگی امکان پذیر است. شما می‌توانید این ارز دیجیتال را در سریع‌ترین زمان ممکن در پول نو خریداری کنید. بعد از آن قادر هستید این ارز دیجیتال را بر بستر اتریوم به والت خود انتقال دهید. همچنین می‌توانید بدون انتقال آن از صرافی، اگر قصد نوسان گیری دارید، دارایی‌تان را در خود پول نو نگهداری کرده و سپس در هر زمان به فروش برسانید.

سوالات متداول

بیگ تایم یک ارز دیجیتال در حوزه بازی‌های بلاک چینی است که در صورت رشد این صنعت، می‌تواند یک سرمایه گذاری جذاب به شمار رود. از آنجایی که گیمینگ همیشه طرفداران خاص خود را دارد، به نظر می‌رسد خرید ارز بیگ تایم حتی می‌تواند یک بخش از پورتفوی سرمایه گذاران کم‌ریسک را نیز به خود اختصاص دهد.

با ثبت نام در صرافی پول نو، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به احراز هویت، ارز دیجیتال Big Time را خریداری کنید. تنها کافی است در کمتر از دو دقیقه حساب کاربری‌تان را ایجاد کرده و موجودی آن را افزایش دهید. در نهایت می‌توانید خرید خود را تکمیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش بیگ تایم را شروع کنید