بلر

خرید و فروش بلر

Blur (BLUR)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید بلر با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال بلور BLUR را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم بلر را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۱ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

بلر؛ بازاری نوین برای خرید و فروش NFT

پلتفرم بلر یک بازار (Market Place) برای خرید و فروش توکن‌های غیرقابل تعویض یا همان NFT است که امکانات بسیار مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. جالب است بدانید که بلر بر بستر شبکه اتریوم توسعه داده شده است و ارز دیجیتال BLUR توکن بومی این پلتفرم به شمار می‌رود.

خرید ارز بلر

بلر جزو پروژه‌هایی است که توانست در مدتی کوتاه به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند. در نتیجه می‌توانیم به آینده آن نیز امیدوار باشیم. با این حال بهتر است ابتدا پیش از خرید ارز دیجیتال بلر، در مورد آن بیشتر تحقیق کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید این رمز ارز را دارید، مقاله «بلر چیست؟» را در بلاگ پول نو مطالعه نمایید.

چگونه توکن BLUR بخریم؟

برای خرید آنلاین بلر کافی است در یک صرافی معتبر حساب کاربری داشته باشید. بعد از آن می‌توانید با افزایش موجودی حساب کاربری‌تان خرید خود را به سادگی انجام دهید. پلتفرم‌های خارجی و ایرانی مختلفی از خرید و فروش ارز BLUR پشتیبانی می‌کنند که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

فروش و خرید ارز BLUR در ایران

باید توجه داشته باشیم که با اینکه خرید و فروش ارز بلر در بسیاری از پلتفرم‌های خارجی نیز امکان پذیر است، بهتر است از صرافی‌های داخلی برای معامله ارز BLUR استفاده کنیم. دلیل این مسئله این است که صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی محدودیت‌های شدیدی برای کاربران ایرانی در نظر گرفته‌اند و معامله در این پلتفرم‌ها ریسک‌ زیادی دارد.

بهترین سایت و صرافی خرید ارز BLUR

اگر می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن و به آسانی ارز دیجیتال بلر را خریداری کنید، می‌توانید از صرافی پول نو استفاده نمایید. کافی است در پول نو یک حساب کاربری ایجاد کنید و بعد از افزایش موجودی آن، خرید خود را تکمیل کنید. پول نو یک صرافی دانش بنیان و معتبر است که امکان خرید و فروش بیش از ۱۵۰ ارز دیجیتال را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

خرید و فروش ارز بلر بدون احراز هویت

یکی از مراحل زمان‌بر هنگام ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی، تکمیل احراز هویت است. اما در پول نو شما نیازی به تکمیل احراز هویت برای خرید، فروش و واریز رمز ارزها ندارید و می‌توانید به سادگی به خرید ارز بلر بدون احراز هویت بپردازید.

فروش ارز BLUR

برای فروش بلر در پول نو می‌توانید به منوی معامله مراجعه کرده و از سربرگ فروش سفارش فروش خود را تکمیل نمایید. همانطور که اشاره شد، فروش ارز دیجیتال در پول نو نیز نیازی به احراز هویت ندارد.

سوالات متداول

توکن بلر یکی از ارزهای دیجیتال محبوب بر بستر اتریوم است که در بازه‌ای کوتاه رشدهای قیمتی خوبی را تجربه کرده است. از آنجایی که این ارز در حوزه NFT فعال است، به نظر می‌رسد با رشد صنعت توکن‌های غیر مثلی شاهد رشد بیشتر ارز دیجیتال BLUR در آینده باشیم.

برای خرید ارز دیجیتال بلر می‌توانید از پلتفرم دانش بنیان پول نو استفاده کنید. کافی است یک حساب کاربری در پول نو ایجاد کرده و موجودی حساب خود را شارژ کنید. در نهایت می‌توانید سفارش خرید خود را تکمیل کنید.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش بلر را شروع کنید