کارتسی

خرید و فروش کارتسی

Cartesi (CTSI)

صرافی پول نو بهترین صرافی برای ذخیره، فروش و خرید کارتسی با کارت شتاب است. در پول نو خرید ارز دیجیتال کارتسی CTSI را با کمترین کارمزد و بهترین قیمت تجربه کنید. حساب کاربری بسازید و به راحتی و با امنیت خرید و فروش مستقیم کارتسی را مطمئن و سریع آغاز کنید.

تنها با چند کلیک به خرید و فروش بپردازید

ثبت نام کنید

در کمتر از 5 دقیقه حساب کاربری تایید شده بسازید.

کیف پول خود را شارژ کنید

به راحتی کیف پول خود را به مقدار دلخواه شارژ کنید.

شروع به خرید و فروش کنید

به خرید فروش رمزارز دلخواه خود بپردازید.

  • خرید
  • فروش

پشتیبانی از ۲ شبکه

مقدار خرید

-

TMN

ارز کارتسی یا سیستم عامل بلاک چین!

بین دنیای نرم‌افزارهای کامپیوتری با دنیای بلاک چین همیشه یک شکافی وجود دارد که پروتکل کارتسی با نماد CTSI این شکاف را پر کرده است. این پروتکل به عنوان اولین سیستم عامل بلاک چین در دنیا شناخته می‌شود که باعث ترکیب محیط برنامه‌نویسی و لینوکس با بلاک‌ چین شده است. این پلتفرم امکان توسعه قراردادهای هوشمند و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز را فراهم می‌کند. در ادامه با خرید و فروش کارتسی در ایران آشنا می‌شوید.

خرید ارز کارتسی

برای خرید CTSI که همان توکن بومی شبکه کارتسی است، باید بازار گاوی و خرسی را بررسی کنید. کسانی که در حال سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال هستند، احتمالا از رشد این رمزارز بهره‌مند شده‌اند. به منظور خرید آنلاین کارتسی نیازی به داشتن آی پی خارجی نیست. البته اگر از یک صرافی داخلی قصد خرید داشته باشید. با خرید ارز دیجیتال کارتسی می‌توانید تراکنش‌ را روی شبکه کارتسی انجام دهید و هزینه‌های انتقال رو به اپراتورهای نود پرداخت نمایید.

راهنمای خرید کارتسی

ارزهای دیجیتال که ناشی از پیشرفت تکنولوژی هستند و با سرعت زیادی در حال پیشرفت می‌باشند، برای خرید و فروش نیاز به یک مرجع دیجیتالی دارند. در اکثر این مراجع در یک بخش اختصاصی نحوه خرید کارتزی توضیح داده شده است. آموزش خرید و فروش کارتسی و دیگر رمزارزها بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. در صرافی پول نو که سایت خرید و فروش کارتسی و ۱۱۰ رمز ارز دیگر است به راحتی می‌توانید این توکن را بخرید، بفروشید و یا به ارزهای دیگر تبدیل کنید.

حداقل میزان خرید کارتسی

برای سرمایه‌گذاری هیچ محدودیتی وجود ندارد اما اگر در اول راه سرمایه‌گذاری هستید و تصمیم به خرید ارز CTSI دارید، بهتر است با حداقل خرید کارتسی شروع کنید. در صرافی پول نو حداقل مقدار خرید کارتسی ۵۰۰ هزار تومان است.

خرید کارتسی از صرافی

برای خرید کارتسی چه باید کرد؟ بهترین راه برای خرید کارتسی با ریال استفاده از صرافی‌های داخلی است. اگر تمایل به سرمایه‌گذاری با دلار دارید می‌توانید با استفاده‌ از وب‌سایت‌های خارجی که به ایرانیان خدمات می‌دهند، شروع کنید. ابتدا برای خرید ارز کارتسی صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید بعد از عضویت وارد پنل معاملاتی خود شوید. در سایت پول نو که صرافی برای خرید CTSI و رمز ارزهای دیگر است در کمترین زمان ممکن می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

خرید کارتسی بدون احراز هویت

بسیاری از وب سایت‌های خارجی برای عضویت نیاز به احراز هویت دارند. صرافی پول نو که یک صرافی ایرانی است امکان خرید کارتسی بدون احراز هویت و با امنیت کامل را فراهم کرده است.

سایت معتبر خرید کارتسی

وقتی تصمیم به خرید و فروش دارید، حتما باید به اعتبار و امنیت سایت خرید کارتسی توجه کنید. نحوه خرید ارز دیجیتال کارتسی و رمزارزهای دیگر تاثیر زیادی بر رضایت کاربران از سایت مورد نظر دارد. صرافی پول نو با زیر ساخت قوی و ایجاد محیطی امن و سریع، در جهت جلب رضایت کاربران، چگونگی خرید کارتسی را ساده کرده است.

خرید ارز کارتزی در ایران

یکی از مشکلاتی که در بدو ظهور تکنولوژی بلاک‌ چین، سرمایه‌گذاران با آن رو به رو بودند، طریقه خرید کارتسی و رمزارزهای دیگر بود. این مشکل با راه‌اندازی صرافی‌ ارز دیجیتال در ایران تا حدود زیادی حل شد. نحوه خرید کارتسی در ایران به سادگی یک عضویت سریع می‌باشد. در صرافی پول نو، بعد از ثبت نام در سایت، وارد بخش معاملات می‌شوید و اقدام به خرید رمزارز کارتسی می‌کنید.

بهترین زمان برای خرید کارتسی

بعد از این که با روش خرید ارز دیجیتال کارتسی آشنا شدید، براساس ناحیه‌های حمایت و مقاومت این ارز که روی نمودار مشخص می‌شود، زمان مناسب را برای خرید کارتسی ارزان بررسی کنید.

خرید کارتسی با کارمزد کم

هنگام خرید و فروش رمزارزها، مبلغی به عنوان کارمزد در نظر گرفته می شود. صرافی پول نو در راستای افزایش رضایت کاربران خود، کمترین میزان کارمزد را برای تراکنش‌ خرید توکن کارتسی در نظر گرفته است.

نحوه فروش کارتسی در ایران

معمولا در تمامی صرافی‌ها از جمله پول نو فروش کارتسی مانند خرید آن است. با چند کلیلک ساده، به سرعت وارد سایت صرافی فروش کارتسی شوید و معامله خود را انجام دهید.

فروش کارتسی

فروش ارز کارتزی به راحتی خرید آن است. ما در صرافی پول نو با هدف ارائه سریع و ایمن خدمات کریپتویی، از فروش CTSI و بیش از ۱۱۰ رمز ارز دیگر پشتیبانی می‌کنیم.

فروش کارتسی بدون احراز هویت

در صرافی پول نو با ایجاد محیطی امن، فروش کارتسی و رمزارزهای دیگر بدون نیاز به احراز هویت و تایید مدارک در سایت، امکان پذیر است.

سوالات متداول

خیر- انجام ۳ فرایند خرید/فروش/تبدیل در صرافی پول نو نیازی به احراز هویت ندارد و به راحتی می‌توانید ارز CTSI را خریداری کنید.

حداقل میزان خرید و فروش ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در سایت پول نو ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

همین حالا، به راحتی و در امنیت، خرید و فروش کارتسی را شروع کنید